Glavni meni

Kawasaki ZX6R 2008

Započeo Brrka, 08 Oktobar, 2015, 02:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Brrka

Na prodaju Kawsaki ZX6R, 2008 godiste, u fantasticnom stanju, kupljen nov u Srbiji, poseduje 3 kljuca (2 crna i jedan crveni), prvi put zamenjene fabricke gume novim Dunlopom koje na sebi jos uvek imaju iglice, plocice lanac i lancanici sve fabricko u odlicnom stanju, motor je presao 11500km.
U motocikl osim registracije nema dodatnih ulaganja.
Cena je 4400e, podlozna nekoj korekciji za pravog kupca.
Moguca je zamena za manji gradski zenski auto ili za nesto sto je bar upola jeftinije od motora.

0658230921





























cone

Ovo nema ni ovde u usa ovako jeftino  [veryangry]

Lep nema sta, srecna prodaja  [cheers]

Flavius Valerius Aurelius

#2
Citat: cone poslato 08 Oktobar, 2015, 05:24
Ovo nema ni ovde u usa ovako jeftino  [veryangry]
+1

Darko

Ne da je lep , nego je BOLESTAN koliko je lep ...

gane

zamena za focusa 2008. 1.6tdci karavan?

Brrka

Zainteresovan sam. Moze li link ka oglasu ako ga ima?


Brrka

S'obzirom da mi ne zapinje novac od sad je moguca prodaja motora i na rate. Polovina odmah, polovina kad se dogovorimo.

marckony

Svaka cast za te rate...

nuadal85

Svaka èast brate moj :-)

¾arko1983

U kakvom su stanju oklopi, farban, lupan??? Ja jurim Z-a mada me pecka i ovo

penzos

Ma vi¹ da su vareni, a i ram malo kao da je uvrnut!
[rofl]  [rofl]  [rofl] Bravo Brko, prelep motor sa extra cenom! Neko æe se usreæiti!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Hohštapler

...el smo Brki bili sjebali prodaju kad smo pisali da je motor pao sa mosta??! :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Ostoja

S mosta?
Ma jok, ispao sa krana pri istovaru pa pao pod valjak, al' samo prednji deo...
Hehehe, seruckam, normalno, sretna prodaja..  [thumb_up]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Brrka

Citat: ¾arko1983 poslato 13 Oktobar, 2015, 16:02
U kakvom su stanju oklopi, farban, lupan??? Ja jurim Z-a mada me pecka i ovo

Farban jeste, imao je klizanje na desnu stranu ali oklopi nisu lomljeni i krpljeni niti su pravljeni od poliestera.


Citat: Ho¹tapler poslato 13 Oktobar, 2015, 17:01
...el smo Brki bili sjebali prodaju kad smo pisali da je motor pao sa mosta??! :D

Meni :D Neki seljak koji radi u Rusiji hteo da posalje drugaru pare da kupi R1 posto je tada bila povoljna sa toliko opreme jer sam zidao servis pa spustio cenu a on trazio po netu, video da je "pao sa mosta" i ukapirao zasto je povoljna i napusio me qrcem :D

Ostoja

Au brate....
Kakav genijalac... Nismo svi isti, neko stvarno ne moze prepoznati ochitu zajebanciju.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

UFF

Citat: Brrka poslato 13 Oktobar, 2015, 18:20
Meni :D Neki seljak koji radi u Rusiji hteo da posalje drugaru pare da kupi R1 posto je tada bila povoljna sa toliko opreme jer sam zidao servis pa spustio cenu a on trazio po netu, video da je "pao sa mosta" i ukapirao zasto je povoljna i napusio me qrcem :D

ajd sto je taj bio pao s'mosta nego sto je pao u reku pa si morao ronioce i kran da angazujes da ga izvade, prosao je gore nego motori iz obrenovca, nije ni cudo sto je odustao od prodaje i sto te napusio  [rofl]

perlx

A tek sto su ronioci popizdeli kada je most popustio i kran pao u reku, srecom preko motora a ne preko njih...

ЯЭВОЛУТИОН

ja sam im rekao odmah da ne vade kranom, nego lepo sajlu i za traktor i vuci....na kraju me poslusali...izvukli i most i kran i motor....starije treba slusati...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Darko

Ali , da li je realno da se vrti do 16 'iljada ?!?

Naci , das gas i rokaaaaaaaanje :-)