Glavni meni

Kawasaki ZX10r

Započeo freepartyman, 03 Oktobar, 2015, 20:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andreja

Ako mogu da pitam ovde, ba¹ me zanima a nikad nisam probao.

Koliko je krosplejn R1 drugaèija od ostalih litri ¹to se tièe isporuke snage? Ne zanimaju me brojke, zanimaju me konkretna iskustva.

Bez prozivki molim, ne planiram da kupim, samo sam znati¾eljan :)

Zvuk prejeben!
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

freepartyman

Mnogo se razlikuje kao da imas dva motora u jednom.  Isporuka snage krece od malih obrtaja i konstantna je. Zvuk je specifican.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

ЯЭВОЛУТИОН

motro u donjem rezimu vuce kao v4 a gore kad se zaleti ide kao r4....zvuk je mnogima bio problem....ali prime se ljudi strasno brzo na to kako deluje da ne vozis brzo  a ostali ti jebu mater jer ne mogu da te stignu....uz proverenu yamahninu ciklistiku i dobrekocnice ...intresantna promena nakom r4 motora...
Malo su popravili konsupciju guma sa traction controlom, ali i dalje kida zadnju ko vozi divlje....mora dosta osecaja na gasu da se ima.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 04 Oktobar, 2015, 17:10zvuk je mnogima bio problem...
Problem? Ja odlepio kad sam ga èuo! BRUTALAN!
Al dodu¹e, ja se lo¾im na V4, L2 itd...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

freepartyman

Pa ko je navikao na r4 cudan mu je zvuk ;)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Kanarinac

Citat: freepartyman poslato 04 Oktobar, 2015, 02:10
Citat: Kanarinac poslato 04 Oktobar, 2015, 00:04
Jbt ovih r1ca sve manje i manje na oglasima. Letos bilo 4,5 sad su ostale mozda 2. A kao planiram sl leto da je uzmem
Jel si je probao nekada?
Nisam, skup motor za probati dok je tudj :) Kad budem otisao sa parama onda probam. Ali definitivno ga uzimam. Trebao sam sad da uzmem, ali sam zapoceo posao pa mora da saceka. samo da ne bude ponuda kao sada

Andreja

Citat: freepartyman poslato 04 Oktobar, 2015, 16:40
Mnogo se razlikuje kao da imas dva motora u jednom.  Isporuka snage krece od malih obrtaja i konstantna je. Zvuk je specifican.

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 04 Oktobar, 2015, 17:10
motro u donjem rezimu vuce kao v4 a gore kad se zaleti ide kao r4....zvuk je mnogima bio problem....ali prime se ljudi strasno brzo na to kako deluje da ne vozis brzo  a ostali ti jebu mater jer ne mogu da te stignu....uz proverenu yamahninu ciklistiku i dobrekocnice ...intresantna promena nakom r4 motora...
Malo su popravili konsupciju guma sa traction controlom, ali i dalje kida zadnju ko vozi divlje....mora dosta osecaja na gasu da se ima.

Sviða mi se ¹ta èujem! Ja bih to ter'o, jeste da ne znam al' bitno da mi lepo :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

freepartyman

Da se vratimo na kawu. Motor je casa ! Gde je Darko,on planira zx10r :P
I became a beast to rid myself the pain of being a man

MIGE

Citat: freepartyman poslato 05 Oktobar, 2015, 20:22
Da se vratimo na kawu. Motor je casa ! Gde je Darko,on planira zx10r :P
stvarno je lep... [thumb_up]

freepartyman

Uzivo je jos lepsi motor. A sto ide...:D
I became a beast to rid myself the pain of being a man