Glavni meni

Poklanjam nalepnice krvnih grupa , za kacigu , za vizir , za gde hocete...

Započeo Darko, 02 Oktobar, 2015, 12:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SrpskiDzedaj011

Колико сам упознат ни један доца неће да се узда у налепнице, печеве па чак ни у картицу давања крви већ се ради одређивање групе....а оно може да се ради и на терену. Ако ситуација налаже, даје се 0 нег као што је рекао Иван и Дарко....

Али да, свакако је тренди....


И свака част за гест! :)
I have to return some video tapes....

UFF

mazzi
goranvojska
feelgod
uff

ko je jos 0- ?
nisam znao da nas ima toliko jer mislim da je to najredja krva grupa, univerzalni davaoci, u vojsci od cele kasarne bilo samo na dvoje sa 0-

goranvojska

al smo mnogo do moega.koliko je to % u odnosu na broj clanova.

goranvojska

najredja je ab-.samo je azija ima.i ko ima tu grupu velika je verovatnoca da ima turske krvi.

goranvojska


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

VR 46

Citat: UFF poslato 06 Oktobar, 2015, 00:22
mazzi
goranvojska
feelgod
uff

ko je jos 0- ?
nisam znao da nas ima toliko jer mislim da je to najredja krva grupa, univerzalni davaoci, u vojsci od cele kasarne bilo samo na dvoje sa 0-
taj sam  [flashing]
Twist of wrist!

dunja07


boki68


mali_zmaj

Citat: UFF poslato 06 Oktobar, 2015, 00:22
mazzi
goranvojska
feelgod
uff

ko je jos 0- ?
nisam znao da nas ima toliko jer mislim da je to najredja krva grupa, univerzalni davaoci, u vojsci od cele kasarne bilo samo na dvoje sa 0-
ja sam 0-  ali nikom ¾ivom ne mogu da dam krv jer sam konstantno na antialergenima... znaèi jeb me,ko mi god tra¾i da dam krv ne mogu..a imam tu univerzalnu..trebao bih barem ¹est mjeseci da ne pijem ta sranja,a moram da ih pijem,da se oèistim pa tek onda...
jin-jang