Glavni meni

Sprint pulser2 2011g.

Započeo viper, 21 Septembar, 2015, 20:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

viper

Probao sam i to ni da mrdne, kao super lepkom da su zalepili
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

viper

Uzeo danas nove vijke zvezde biraèa, jer sam one totalno sjebo dok sam ih odvrnuo.


Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hohštapler

Gde, koji je materijal, po¹to su, i da li imaju veæi izbor dimenzija?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

viper

Nisam kupio, dobio sam par komada.

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Glava Dole

Odlicni su, 10.9, dakle sasvim ok tvrdoce... bice to super :) Kako si na kraju odvio srafove, uz cimanje srafcigerom, busenjem, kontraburgijama, cukanjem pod kosinu...?

viper

Krstak nastavak za gedoru na vijak i udaram èekiæem i onda polako odvræem,
Kvalitet je bolji od tih kineskih sranja od vijaka.

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

viper

Tu¾ne novosti u vezi mog kineza, raspolutio sam blok da napomenem nikako ne udarati po radilici, krene se od bloka gde ulazi cilindar da se kuca, ja koristio parèe plastike pa kad tu odvoji onda ukrug, zalepljen je silikonom pa treba biti uporan kod udaranja, elem da se vratim na ono glavno, odlomili su se delovi na zupèaniku treæe brzine, prosto je neverovatno kako nisu upali meðu ostale, onda bi bio karambol, znaèi ne gine mi kupovina zupèanika ili celog snopa zupèanika, evo pa pogledajte  :(






Na zadnjoj slici je ¹ipka kvaèila, pitanje je dali ovaj mali nazubljeni deo treba da je tako potro¹en ili æi i to morati da kupim.  :'(

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mkt


Glava Dole

e jbg... kako ovoliko da se pokida na tako maloj kilometrazi glavu mi ne ulazi... gde sad naci drugi zupcanik pojma nemam... trebace ti i on i magnet pa verovatno mora porucivanje od preko, samo pitanje odakle...

mali_zmaj

Jebiga,¹teta! :(   Kod nas i nisu bili skupi djelovi,recimo za keeway,samo dok ih doèeka¹ da doðu,propade sezona...,ako ih nema trenutno na stanju..
jin-jang

Glava Dole

Sreca pa sad svakako nije sezona... vredi pokusati sa sprint zastupnicima u srbiji, ovo na stanju nemaju sigurno ali mu poruce pa kad stigne da stigne... magnet puko ko da je od papira, zupcanik se raspao na 12.000... brate prosto ne mogu da verujem... aj da je otpao koji zub u tom prvom udaru, razumem, al ovo obrusilo dve trecine zupcanika :o

viper

Nisu otpali zupci nego èetiri pipka na zupèaniku treæe brzine, tu gde je poplaveo tu su bili.  :o sreæom pa nisu upali meðu druge zupèanike oti¹ao bi menjaè u deliæe  [thumb_down]
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

lord_oblivion

Taèno ono kako sam postavio sliku zubèanika...Za taj malecni ne znam, ja bih onako nestruèno rekao da ne treba da bude tako.
Kompletan menjaè ima¹ na Aliju ali prvo pogledaj pojedinaèno na ona dva britanska linka.
U kakvom stanju su le¾ajevi menjaèa u blokovima?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

viper

Le¾ajevi su u odliènom stanju, poku¹aæu da naðem negde zupèanik.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

viper

Gledam manual od suzukija sv650, moguæe da je isti zupèanik kao na kinezu.


Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

lord_oblivion

Tebi bre sve isto na SVu. Trebao si da kupi¹ nekog havarisanog za delove za kineza  ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Glava Dole

Ma zupcanici i menjaci su kod vecine motora vrlo slicni na oko pa se nista ni na sta ne uklapa... mani se odokativne procene :D Moguce, ne kazem, ali je sansa minimalna i da odgovara magnet od njega a i zupcanik i bilo sta iz masine... pa pogledaj bilo koji skuter npr, svi komplet od italijana preko japanaca do kineza, od 50 pa do 500cc npr na oko imaju slicne magnete... a nista ni na sta ne pase i nema kombinovanja... isto vazi i za motore... mani se konkretno SV-a, trazi bas za pulsera(ili qingqi-ja qm200 jer je to isti motor kolko kapiram), ili nadji ciju su masinu kinezi kopirali(neka starija japanska je 100%) pa to vec ima smisla proveravati da li pase...

lord_oblivion

DRZ125 i DR200SE, 1998-2012
Mislim da je menjaè u milimetar identièan sa DRZ125.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

viper

Citat: lord_oblivion poslato 24 Januar, 2017, 01:26
Tebi bre sve isto na SVu. Trebao si da kupi¹ nekog havarisanog za delove za kineza  ;D
Nije ti lo¹a ideja :) ¹ta æe¹ malo ubijam ove zimske dane.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

El Jefe

Пре ће бити Сузуки ГН 125
Друштво за заштиту од животиња