Glavni meni

Kraljevo , 26 i 27 septembar

Započeo Mr.Racer, 20 Septembar, 2015, 21:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mr.Racer

Samo da podsetim , 26 i 27 septembra vozice se zadnja ovogodisnja trka road racing i moto classic sampionata u Kraljevu na stazi Beranovac . Poziv svim ljubiteljima moto trka da dodju ! [welcome]

Darko


goranvojska


dr32

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Mik

Ja 100% necu da dodjem!
Kad god nesto pozelim u zivotu, to tako "sklizne' ... ma u ...  [facepalm] [facepalm] [facepalm]

(Svakako bi se rado nasao tamo, ali uslovi, mogucnosti, ... sanse ...  [facepalm] [facepalm] [samoubistvo])

Gvozden

Ima li negde koja su vremena pravili?

ljupche92

Bio danas na Beranovcu...
Smrz'o se kao picka i pokisao :D
Nije bilo puno publike
[cheers] [cheers] [cheers]

goranvojska

i ja bio sa mr.racerom u boksovima.smrzo se za sve pare.ali suv.

ЯЭВОЛУТИОН

rezultati ili da idem sutra na kafu kod Lovrica....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

®or¾ GTI

Arsicu pozlilo i pao juce na treningu, u kragujevcu je cekaju snimak glave info od njegovog drustva

®or¾ GTI



Mr.Racer

Ukratko da sumiram sezonu naseg kluba . Ekipno je OUR RACING TEAM - Velika plana zauzeo 2. mesto u generalnom plasmanu klubova  ( bilo je dosta pehova , pa tako i sad na zadnjoj trci nam je pao takmicar u klasi 1000 formula i zafalilo nam je nekoliko bodova za osvajanje sampionske titule ) , Bojan Nikolic , koji vozi u klasi formula 600 je zauzeo takodje 2. mesto u generalnom plasmanu . Nije lose , moglo je i za nijansu bolje . Potrudicemo se sledece godine , a sad na zimski odmor  [cheers]

goranvojska

kakav bre odmor.a oni motori sto cekaju u garazi?u naaaaaaaaaapad i nove radne pobede.

Mr.Racer

Citat: goranvojska poslato 01 Oktobar, 2015, 09:39
kakav bre odmor.a oni motori sto cekaju u garazi?u naaaaaaaaaapad i nove radne pobede.
Ma dobro to , reko zimski odmor od trka ( na zalost )

goranvojska

znam te i znam da od odmora nema ni o.