Glavni meni

Peti Rodjendan MotoManijaka

Započeo UFF, 16 Septembar, 2015, 23:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Za mesec dana od danas je vec peta godina kako postojimo i virtuelno se napusavamo pa je red da to tradicionalno i proslavimo uzivo i da se svi bar tad na jednom mestu svi nadjemo i vidimo  [djavo]
Htedoh da se iskenjam malo sa nekom srceparajucom pricom kako mi je drago sto postojite svi i sto se druzimo i pomazemo, da navedem dosadasnje primere pomoci i dobrote medju forumasima i da vam kazem da vas sve volim ali jebes to, dodjite da se vidimo, ispricamo, izgrlimo, ponapijamo i to je to  [cheers]

Rodjendan pada 15.10.2015 ali posto je to sreda pomericemo za subotu radi boljeg odziva, onu pre bolje nego onu kasnije kako bi povecali i sanse da bude lepo vreme pa da mozemo svi da dodjemo motorima bez da budemo mokri.

Zbog najavljenih obilnih padavina i da se ne bi valjali u blatu rodjendan ce biti 10.10.2015 u kafani Topèider, Topèiderska 4

kad predjete novi most iz pravca nbg prvo skretanje desno i malo posle prelaska tramvajskih sina sa desne strane se nalazi kafana, ispred ima parking ali moze da se parkira i preko puta ima dovoljno mesta

Ko ima problem sa pronalaskom adrese neka me zove 063644207

http://i.imgur.com/45m5osO.png
http://i.imgur.com/InDKoMn.jpg


bice i besplatnih privezaka kao i prosle godine pa evo spiska prijavljenih koji ce ga dobiti sa svojim imenom:

01. UFF
02. goranvojska
03. taraba
04. alchemist
05. VR 46
06. bad balcan bitch
7/8. Mi¹a-pei i Ljilja-pei
9/10. Laziæ i poison girl
11. ivan1979
12. Aussweis
13. makinjo
14. BokyBoy
15. neskez
16. Juga
17. Ho¹tapler
18/19. rboban + akki
20/21. Mige+Ivke
22. Charuga
23. Milomir27
24/25/26. najgori + kosta66 + 1 alkos
27/28/29. Kalesin + Milan + Marko
30. Ostoja
31. lord_oblivion
32. dusankobgd
33. Neos
34. Dragan Pavlicevic
35/36. Coe i Feelgod
37/38. Dragana i Serpente
39. Vaske4s
40. Andreja
41. castor
42. Gane
43. kiboa
44. FANTOM
45. Dutchmann
46/47. Landser +1
48. Kole
49. Glen
50. Dukags
41/52. Hurricane + Tamara
53. mica
54. bigsheki
55. Zeljkamp
56. mkt
57/58. Jefta + 1
59. perlx
60. prpa_zr
61. brana
62. Djerma
63. Borko Motorko
64. eclipse4
65. boki 68
66. joka
67. mrle

UFF

PS. vec 5 godina smo tu i sloboda "govora" i dalje postoji kao od samog pocetka [policaja]

Citat: UFF poslato 08 Decembar, 2010, 01:08
Ako ste dosli do ovde onda ste verovatno (vec ili konacno) shvatili kako funkcionisu neke stvari na drugim mestima...

Kod nas svi ste dobrodosli, pravila nema i niko nece da vas cenzurise niti banuje dokle god se ponasate ko ljudi jer mi nismo drzava niti politicari da pisemo pravila na nekoliko strana koja niko ni ne cita (pa onda neki zlonamerni da traze rupe u istom i da se sa nama ganjaju ko deca)

Forum je otvoren za ljude koji dele zajednicku strast prema motorima - motomanijake koji hoce da se druze, voze i razmenjuju iskustva i nas niti interesuje niti zanima nikakavo udruzenje ili asocijacija jer mi na ovome NE ZELIMO DA ZARADJUJEMO NIKAKVE PARE, pa vas odmah ljudski molim da ne kvarite atmosferu i da te price ostavite za uzivo uz pivo ili neki drugi politicki forum..

Takodje nas ne interesuje slihtanje policiji ili uvalcenje u bulju drzavi pa preskocite komentare tipa "vidi ga nema kacigu" jer se ovde svi slazemo da kacigu treba nositi a onaj ko je ne nosi... pa ko ga jebe - njegova greska - njegov problem, nismo mu mi ni mama ni tata da ga kritikujemo a motor nije prevozno sredstvo koje se vozi polako tako da i ti licemeri koji pisu da voze 50kmh po gradu mogu da nas zaobidju.

Sto se tice humanitarnih organizacija MI NISMO CRVENI KRST niti to glumimo radi marketinga i licne koristi pa ako stvarno zelite nekom da pomognete javite se na pp da vas uputimo na pravu stranu umesto da vas zloupotrebavaju na drugim forumima i asocijacijama radi njihove dobiti.
Tako da nije pozeljno da ostavljate linkove do drugih foruma i da nam kacite nepotrebna obavestenja koja se nas ne ticu ili zovete na proteste i ostale lazne humanitarne akcije.
Ako je nesto stvarno vredno paznje i samo ako se na tom dogadjaju NIKO nece reklamirati i za sebe uzimati zasluge posaljite nam pp i mi cemo sami okaciti tu vest i potruditi se iz sve snage da izadjemo i pomognemo u maximalnom broju!

Nadam se da cete uzivati u nasem zajednickom forumu i druzenju pa vam u ime motomanijak tima zelim puno, puno bezbednih kilometara...


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ranko

uffe ako smem da jedem gov** :

leba ti turi gore neku cevku na terasi, popece se neka pijano naduvana budala pa ce da omlati dole
turi neko bure za povracanje
iskopaj neku rupu za mocanje i ogradi s dve tri daske jer ce ceo plac posle da ti dismr na soranjac ( jbg kad svima proradi pivo klonju nece niko da gadja )
i najbitnije na kraju... ogradi par kvadrata s neke daske i pokrij ciradom mozda neko oce da se trti u bulju znas i sam da je forum pun gayova :)  [panic]  hahahaha

pps. nadam se da ce konacno zena da me pusti da ga jebem bio sam dobar ove godine samo par puta sam se vratio mortus i nisam je napadao ( kao sto znam hahah ) a ako ne... zelim da se userete od zezanja i sve top

ppps. ne mraci sa inspekcijom reko sam ti da ruse nece samo plincuga i bez incidenata

Aussweis

Sve ima cenu ili čast!

balcan girl

dolazim sa ili bez brata ko mu jebe mater :D :D :D i sto reèe ranko moze li neki wc za devojèice :D :D a da nisu koprive iza ograde? :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

MIGE


dusankobgd


jevta


UFF

pa sve jedno ali neka bude od recimo 19h pa na dalje

misa-pei

Hehehehehe, a kad se setim da nam nisu davali ni 5 meseci postojanja. :D :D :D SUCKERS!!!!

Sti¾emo, naravno!!!!!!
Država je najveći neprijatelj naroda

Ivan1979


Kostić

identièan scenario mi je napao pamet veèe pre, al mi bilo glupo da se trsim. ubaci fla¹u nekog crnog vina, da nije kiselo u taj mm ¹ank. da ne nosim sa sobom. : )

Dragana friz

mogao bi Juga da kuva i onaj njegov specijalni gulas   ;D

makinjo

Moze moze Jugin manijacki gulas :) mmmmm

Kostić

samo so da se skloni od njega i nema brige. i da to bude tri dana. od petka do nedelje. sa sve ¹atorima. jubilarni peti, valjalo bi.

Andreja

Citat: Dragana friz poslato 17 Septembar, 2015, 18:45
mogao bi Juga da kuva i onaj njegov specijalni gulas   ;D

Citat: kosta66 poslato 17 Septembar, 2015, 19:15
samo so da se skloni od njega i nema brige. i da to bude tri dana. od petka do nedelje. sa sve ¹atorima. jubilarni peti, valjalo bi.



Tooooo!
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mali_zmaj

jin-jang

UFF

moze i gulas ali onda moramo ranije da krenemo..

nego ko se ne stavi na spisak i ne dodje nece dobiti besplatan privezak ko prosle god :P

juga

Jes qrac Juga da stoji kod vatre na vruæ dan, a vi da se zajebavate! [ludak] Mo¾e ako budem imao pomoænike za me¹anje i odr¾avanje vatre! :P