Glavni meni

Utjeha 2015

Započeo FANTOM, 08 Septembar, 2015, 23:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

FANTOM

    Borisa: Da da ozbiljno mi cuci ... :)
   p0peye: Motor na prikolici moj jbg zbog peha a da mi neki jedini majsto popravlja u Baru i zavrce usi i udara cenu zato sto zna da moram da se vratim motorom nazad i da cekam par dana dok ga popravi nije mi padalo na pamet. Resio kvar u Beogradu za 3000 din ... kod majstora. Znam sta je van grada a sta u gradu sto se tice temperature naravno samo sam naveo u tekstu kao informaciju cisto ka tamo i jesam vozio u jakni ... Nazad sam vozio u majci sa kornjacom zato sto je bilo toplo nisam hteo da se kuvam , nisam igoreo jer sam bio mesec dana na moru tako da nazad nisam ni pocrveneo sto se tice ruku ... A kad je zahladnelo posle Cacka uzeo sam jaknu iz kola i bilo je opet cool do Beograda ... Nista nisam spavao pred put jbg uzbudjenje adrenalin itd ... ali sve je bilo okey.Jok stali smo u nekom tunelu koji je bio ne betoniran na dnu kanjona koji je bio u upotrebi ali je na kraju tunela bilo prosirenje pa smo tu sacekali da stane pljusak da ne bi bili skroz mokri ... Ovo je putopis zato sam samo kacio desavanja sto se tice motora, ne morate bas sve guze da vidite ...
    A specijalno za tebe evo jedna slika  ;) posto si zapeo sa devojcicom :P


p0peye

То Фантомчоно, све ти је опроштено! :-)

П.с. - следеће године да подучиш сувозачице како (у којој пози) се вози/слика на Р-у... ;-)
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

mkt


Charuga

Adekvatna kozna jakna sa lufterima resava probleme pregrevanja isto vazi i za pantalone. Toplo je jedino kada prolazis kroz grad pa moras da stajes na semaforima....tu nema pomoci.

Darko

Cekaj , ostao ti motor bez goriva i zbog toga se pokvario ?

Hohštapler

Zahvalnica je zato ¹to vidim da ste uparili tvoj ¹orc i njen kupaæi.   ;)
Ne volim kad se boje ne sla¾u. Fesh yes yes  :-* [srce]

ps.
kontam da si i kupaæi kupovao da ti se sla¾e uz Suzuki  [rofl]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

chengelle

Gde si kupio ovaj suzuki? Deluje mi da je  bio moj
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

FANTOM

    Ai ljudi nisam dugo gledao u ovu temu pa ajde da vam odgovorim  :)

    Charuga : Ma da slazem se letnja jakna je top ... al to trenutno nemam ... Pa se pomazem sa kornjacom  :) . A sto se tice semafora pa i po Bg- u ne pomaze nista i u majci kad si kad se zaglavim medju semaforima u Bulevaru il da se ubijem il da cekam ona crvena sto drze do sudnjega dana sve u svemu kod skupstine sam gola voda i kad je majca u pitanju  [rofl]
    Darko : Da bre Dare kazu da ovaj moj motor tj. model ima neki problem kazu ima sklonosti da rdja rezervoar , e sad da li je bilo neko trunje na kraju ... Sve u svemu motor je radio na tri cilindra i nije hteo na cetri nikako ... Problem je otklonio majstor u Bg bez skidanja karburatora al nije hteo da mi kaze sta je uradio kao sto sam gore iznad napisao . Ali bolje po mene vracao sam se na CBR 600 RR nazad milina lagan za voznju nisam morao da se mucim sa mojom gvozdenijom  ;)
    Ho¹tapler : Ma jok sorc uvek imam neki drecav a potrefilo se da smo bili u tonu taj dan na plazi e jos da smo se slikali na Suzani pa da bude komplet  :P
    chengelle : Pa pazi ovako malo je falilo da uzmem od tebe kad si prodavao devetku :) ali falilo mi parica malo pa sam odustao ... A Suzuki sam uzeo od lika iz Grocke . Ima pra komada u ovoj kolor semi u Bg kao moj Suzuki , ali jedini moj ima zlatni gasni amortizer pozadi ovi ostali imaju sivi .

FANTOM


Darko

tooo breeee.. nekog da vidim da , ko i ja , vozi u sorcu i majci...bravo ti ga brale...

FANTOM

    I japankama :P pa vracam se sa plaze  ;D


Lone Wolf

Jel ti bilo lepo?
Не може рај на земљи.

FANTOM

Citat: Lone Wolf poslato 28 April, 2016, 08:51
Jel ti bilo lepo?

    Ako misli na put na more i nazad pa ono nije motor na put raspalao sam se ... Ali zato tamo magistralom uz more milina voznja ... Al astvalt od Bara do Ulcinja klizav kao staklo bezi guma samo tako :)