Glavni meni

Naleteo na bika i poginuo

Započeo penzos, 06 Septembar, 2015, 18:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

penzos

Milo¹ Todoroviæ (48) iz Bara je na putu Ulcinj-Ada Bojana naleteo na bika i poginuo. Saputnica Lidija Kapièiæ (44) zadobila te¹ke povrede ali nije ¾ivotno ugro¾ena!  [facepalm]
http://www.novosti.rs/vesti/planeta.300.html:566026-Ulcinj-Poginuo-motorista-naleteo-na-bika
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Hurricane

Ne to je stvarno nesto neverovatno, ko u Indiji, mi smo juce popodne promasili jednog bika i jos dva puta po dve krave na sred puta deonica Zabljak-Savnik.. bilo bas cupavo.. u fazonu stoji na sred puta okrene glavu kolika je zauzme jos pola trake..
Uzas..

ProjectLord

Citat: hurricane poslato 06 Septembar, 2015, 18:53
Ne to je stvarno nesto neverovatno, ko u Indiji, mi smo juce popodne promasili jednog bika i jos dva puta po dve krave na sred puta deonica Zabljak-Savnik.. bilo bas cupavo.. u fazonu stoji na sred puta okrene glavu kolika je zauzme jos pola trake..
Uzas..



Slicnu avanturu smo i mi doziveli kad smo isli ka Ulcinju pre 8-9 dana, negde izmedju Zabljaka i Savnika, izletelo par krava i bik, na sred puta... Usr'o sam se, jedva ih izbegli...

Nazalost, neko nije imao srece...

penzos

Ja kod Gacka, ali veæ sam znao za taj jadac na tom delu puta pa nije bilo stra¹no. Preteruju goveda sa farmi na ispa¹u. Propast.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

eclipse4

rumunija...svinje,konji,ovce,koze,krave i bikovi po putu je najnormalnija stvar....i to te gleda u oci dok ne stanes u mesto a onda se tek pomera sa puta.

Kostić

ja sam izbegavao stoku pro¹le godine u sred podgorice.... ovce, konji, krave... a 2008me sam jedva oma¹io kravu sa 128com dole u ¹toju...

srbac

Ja sam u tunelu kod Grze ( Paraæin) nekako eskivirao kravu..... bilo je èupavo. Sunèano, ulazi¹ u tunel, ni¹ta ne vidi¹ i onako, kad ono goveèe !

*zeka*

Oprezno jebiga, ja sam kod Resavske podigao ovcu na vizir.

eclipse4

Citat: kosta66 poslato 06 Septembar, 2015, 22:57
ja sam izbegavao stoku pro¹le godine u sred podgorice.... ovce, konji, krave... a 2008me sam jedva oma¹io kravu sa 128com dole u ¹toju...

brzina 260km/h ili nije bilo divljanja? :)

srbac

Na 260 nema eskiviranja. Te¹ko mo¾e i na 60kmh  [pop]

Mik

Citat: eclipse4 poslato 06 Septembar, 2015, 23:32
Citat: kosta66 poslato 06 Septembar, 2015, 22:57
ja sam izbegavao stoku pro¹le godine u sred podgorice.... ovce, konji, krave... a 2008me sam jedva oma¹io kravu sa 128com dole u ¹toju...

brzina 260km/h ili nije bilo divljanja? :)

Stvarno je mucenje koliko ga zajebavas! Pa bilo je najmanje 460km/h, samo skroman, nece da kaze  :)!

Mik

Citat: hurricane poslato 06 Septembar, 2015, 18:53
.. u fazonu stoji na sred puta okrene glavu kolika je zauzme jos pola trake..

Pa to rade na trotoaru ovde u Pancevu, jos stoje na dve noge, na prvi pogled bi se reklo da imaju i licnu kartu, ali to je samo pretpostavka. A nije ni bitno! Imas li ti pojma da goveda imaju mobilne telefone u koje neprestano gledaju i nalaze se svuda?

(Pa da li ja ovaj prostor besmisleno nazvah Sprdijom? Da li se moze nazvati "domacinom" onaj ko o svojoj stoci ne vodi racuna?)

Kostić

ma da, sa 500 : ) auto ne vozim br¾e od 60, od kako sam se parkiro u potok ;D




joka

 Auto se na¹ao u potoku, zbog brzine, ili zbog izbegavanja?

bucko

Ladno si ga zabo u Topciderku

Hohštapler

Parkirao si svaka èast.  :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

srbac


MIGE

Citat: srbac poslato 06 Septembar, 2015, 22:58
Ja sam u tunelu kod Grze ( Paraæin) nekako eskivirao kravu..... bilo je èupavo. Sunèano, ulazi¹ u tunel, ni¹ta ne vidi¹ i onako, kad ono goveèe !
tu sam naleteo na vuka...ej,na vuka jbt  :o

mareskin

Citat: hurricane poslato 06 Septembar, 2015, 18:53
Ne to je stvarno nesto neverovatno, ko u Indiji, mi smo juce popodne promasili jednog bika i jos dva puta po dve krave na sred puta deonica Zabljak-Savnik.. bilo bas cupavo.. u fazonu stoji na sred puta okrene glavu kolika je zauzme jos pola trake..
Uzas..


Jel moguæe da nas je gomila bila u CG u prethodnih desetak dana, a da nigde nikoga nisam sreo :D

Mi smo na ®abljaku prema ©avniku naleteli na krave i ovce. Vi¹e puta.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ZEMZEM

Ja sam 01. septembra na potezu pre Gackog i posle ka Nevesinju imao 2 susreta sa kravama, sreæom bio oprezan a i bog me verovatno èuvao. Evo uslikao da imam dokaz