Glavni meni

Alpinestars Monza

Započeo Toma RR, 03 Septembar, 2015, 18:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Citat: Darko poslato 04 Septembar, 2015, 17:29
Samo usrani aks ne dozvoljava da se otvara paket pre placanja... Samo da ti ne pisalje aksom , tu je jedino prevara sa cepanicom ili ciglom moguca ;)
Niko vise ne daje da se paketi otvaraju

Toma RR

Ipak najverovatnije necu uzeti kombi, necu da gresim dusu ali malo sam poredio drugarovu jaknu koju sam drzao u rukama i ovo sa slike i ne deluju bas isto neke stvari. A i izletela mi je kombinacija da  drugar i ja odemo motorima na more tako da bolje je za to da stedim pare, a opremu imam, a kraj sezone se blizi. A i kao sto rece Rboban u Obrenovcu se za 360-500 eur kupe novi  [cheers]

castor

A i ide zima, pa æe biti i popusta… Sva sreæa pa Revo ne prodaje opremu… [rofl][rofl][rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

Mik

@Toma RR
Bio je "Suomy" tamo gde su prodavali Honde ("Centar S" - cini mi se). Kozna jakna 200, kozne pantalone sa slajderima 200. (To sam ja kupio, ovako za "pod stare dane".)

(Nije to lose, medjutim vise opravdava cenu Dainese nego ovo sto je vise nego upola jeftinije.)

Veske

Citat: Toma RR poslato 05 Septembar, 2015, 01:49
Ipak najverovatnije necu uzeti kombi, necu da gresim dusu ali malo sam poredio drugarovu jaknu koju sam drzao u rukama i ovo sa slike i ne deluju bas isto neke stvari. A i izletela mi je kombinacija da  drugar i ja odemo motorima na more tako da bolje je za to da stedim pare, a opremu imam, a kraj sezone se blizi. A i kao sto rece Rboban u Obrenovcu se za 360-500 eur kupe novi  [cheers]

To je kod mene u obrenovcu,imam svasta,svrati kad budes slobodan pa ces videti.;)

Mik

Citat: Veske poslato 06 Septembar, 2015, 01:24
Citat: Toma RR poslato 05 Septembar, 2015, 01:49
Ipak najverovatnije necu uzeti kombi, necu da gresim dusu ali malo sam poredio drugarovu jaknu koju sam drzao u rukama i ovo sa slike i ne deluju bas isto neke stvari. A i izletela mi je kombinacija da  drugar i ja odemo motorima na more tako da bolje je za to da stedim pare, a opremu imam, a kraj sezone se blizi. A i kao sto rece Rboban u Obrenovcu se za 360-500 eur kupe novi  [cheers]

To je kod mene u obrenovcu,imam svasta,svrati kad budes slobodan pa ces videti.;)

Daj mi broj na SMS sa porukom Veske-moto oprema, na: 0643295208   (Al' necu skoro da ti se javim, nesto sam bas najeb'o u zadnje vreme.)

Toma RR

Citat: Veske poslato 06 Septembar, 2015, 01:24
Citat: Toma RR poslato 05 Septembar, 2015, 01:49
Ipak najverovatnije necu uzeti kombi, necu da gresim dusu ali malo sam poredio drugarovu jaknu koju sam drzao u rukama i ovo sa slike i ne deluju bas isto neke stvari. A i izletela mi je kombinacija da  drugar i ja odemo motorima na more tako da bolje je za to da stedim pare, a opremu imam, a kraj sezone se blizi. A i kao sto rece Rboban u Obrenovcu se za 360-500 eur kupe novi  [cheers]

To je kod mene u obrenovcu,imam svasta,svrati kad budes slobodan pa ces videti.;)
Znam da je to kod tebe. Svraticu prvom prilikom da vidim sta imate a i uvek moze da se popije nesto  [cheers]