Glavni meni

Alpinestars Monza

Započeo Toma RR, 03 Septembar, 2015, 18:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Toma RR

Razmisljam se da pazarim ovaj https://www.kupujemprodajem.com/Alpinestars-Monza-24970043-oglas.htm kombinezon. Da li je neko nosio takav model ? Brine me samo da mozda nije kopija. Posto znam da ima dosta rukavica koje su kopija. Na sta bih trebao da obratim paznju pri kupovini ?  [cheers]

Darko

Probaj da izbegnes bas belu boju ...
Nemam iskustva nego imam drugara koji vozi sa , sad vec prljavo sivim kombinezonom koji je bio beo ;)

Hohštapler

Kad ga uhvati¹ u ruku, vidi¹ dal je ko¾a, pogleda¹ ¹tepove, unutra¹njost, etikete...
nemo¹ da pogre¹i¹.
Za te pare, ovo je d¾aba.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

OKi

Moj prijatelj iz slovenije , kupio pre 20-tak dana ovakav . Hebiga ima lovu radi u Sweden
http://www.moto-oprema.com/new/index.php?main_page=product_info&cPath=1_5_80&products_id=5108




VR 46

Citat: Ho¹tapler poslato 03 Septembar, 2015, 20:18
Kad ga uhvati¹ u ruku, vidi¹ dal je ko¾a, pogleda¹ ¹tepove, unutra¹njost, etikete...
nemo¹ da pogre¹i¹.
Za te pare, ovo je d¾aba.
ajde bre kupuj spyke-a :D Odma da idem po ovako nesto :D
Twist of wrist!

Gavrolini

Rukavice je lako napraviti kombinezon i ne bas. Deluje da je original. Cena je smesna. Samo pazi na velicinu. Meni danas stigle kozne pantalone i stoje mi bukvalno kao helanke. Pola sata sam ih oblacio a sat vremena skidao dok su mi textilne u toj velicini komotne.

Toma RR

Ja sam nosio drugarovu alpinestars jaknu koznu 56 i taman mi je... tako da mislim da bi mi i ovo odelo bilo taman... I meni isto deluje kao oridjidji

Citat: VR 46 poslato 03 Septembar, 2015, 20:47
Citat: Ho¹tapler poslato 03 Septembar, 2015, 20:18
Kad ga uhvati¹ u ruku, vidi¹ dal je ko¾a, pogleda¹ ¹tepove, unutra¹njost, etikete...
nemo¹ da pogre¹i¹.
Za te pare, ovo je d¾aba.
ajde bre kupuj spyke-a :D Odma da idem po ovako nesto :D
Ej ej necemo tako  :D

Mik

@Toma RR

Dainese ima fabriku u Ukrajini. I to, sasvim ponosno, pise "made in ukraina". Pa ne brini o tome. Verovatno i Alpinestars, video sam lepe dvodelne "kombije" za 550eur u madjarskoj na sajmu motora i opreme.

Nego nisam gledao taj oglas za koji si postavio link. Tek ovako, to (po mom iskustvu) mora to da se proba!

Npr.
- Dainese kozne pantalone sa slajderima, jedan broj vece nego za moje mere (sto sam proverio na Dainese sajtu - pa krenuo da kupim sa rezonom da nisam maneken i da to treba da sluzi svrsi) - i to se ponasalo kao tesno !!! Zbog pisljiva 3cm u duzinskoj meri su one zone istezanja negde "pobegle" i to se ponasalo kao da 'oce da se se pocepa (pukne) ispod kolena.
- Pa da kupim "sidi" cizme, bila mi interesantna dva modela. Hteo sam one skuplje, bile mi lepse. Te dve cizme imaju identican oblik u onom delu oko stopala, medjututim one skuplje me nesto stezale bas u delu gde su iste kao one jeftinije! (Mislim da se prave u Rumuniji, i da to pise i negde unutra).

(Al' nemoj drugacije ni ocekivati (u smislu ponude), ogroman deo svapske masinske industrije je otisao u Kinu! Nego probaj!)

Major

Nesto mi to mnogo jeftino jos plus ima grbu.
Ja sam moj dvodelni platio 590eur u Nemackoj, a nema grbu.
Prave danas sve i svasta tako da nije nemoguce da je neka kopija verna originalu :)

Kanarinac

Alpinestars ima fabriku u Bosni, vecina se tamo proizvodi. Ali nista odatle ne moze da izadje i da se proda ovde na mufte. Meni ovo deluje kao kineska kopija, pogledaj po nestu sta se prodaje. Ili ako si u mogucnosti otidji u moto land, pogledaj neku jaknu i kvalitet izrade, pa uporedi sa ovim sa kp

Toma RR

Hvala svima na dobronamernim savetima :) Razmislicu jos malo pa cu da vidim. Drugar ima original alpinestars jaknu tako da znam kako izgleda original a preko slike tesko da mogu nesto da zakljucim. Cuo sam se sa prodavcem, kaze da je original 1000posto, da ga je on kupio u Svajcarskoj i da ako mi ne bude odgovarala velicina mogu slobodno da ga vratim nazad. Sad samo da ne bude rekla kazala.

Major

Posto bi da pazaris preko kupujem prodajem, a lik je u Krusevcu vidi samo da ti ne posalje balvan ili nesto slicno, posto je cena stvarno pipava.
Jedino ako imas nekog iz Krusevca da ode da pogleda ovako malo je zeznuto..


Hohštapler

Citat: Major poslato 04 Septembar, 2015, 16:42
Posto bi da pazaris preko kupujem prodajem, a lik je u Krusevcu vidi samo da ti ne posalje balvan ili nesto slicno, posto je cena stvarno pipava.
Jedino ako imas nekog iz Krusevca da ode da pogleda ovako malo je zeznuto..

Sad ba¹ gledam ocene, dobio je negativnu od na¹eg Mirzaaana ;)
Mirzan mu izgledao uvalio neku svoju kondomku od gume, ovaj nije hteo da je preuzme, pa mu Mirzan zavalio negativan...
;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gavrolini

Za te pare se isplati sesti u auto i otici i pogledati,probati...

Darko

Samo usrani aks ne dozvoljava da se otvara paket pre placanja... Samo da ti ne pisalje aksom , tu je jedino prevara sa cepanicom ili ciglom moguca ;)

Major

Citat: Gavrolini poslato 04 Septembar, 2015, 17:07
Za te pare se isplati sesti u auto i otici i pogledati,probati...

[thumb_up]

Mik

#16
Aj da dodam jos ponesto.

- Ove ukrainske stvari nisu kopija nego original, proizveden u Dainese-ovoj fabrici u Ukraini. I to se uopste ne krije da Dainese ima svoju fabriku u Ukraini. To je pod Dainese-ovom kontrolom i ne izlazi svasta. (Mozda se neki modeli proizvode ovde-onde za ove-one (a mi smo uvek "oni"), ali postoje i razlike u ceni.)

- Potsetio bi da je ovde (preko forumskih oglasa) neko nekog zajebao za neke cizme, bas je bila podvala! Prema tome, ode se da se vidi i proba - obavezno!

- Ne znam sta nude kinezi (nije me zanimalo), tek ako neko ima tradiciju u rucnom radu to su kinezi (a svakako ne nemci - oni ni "skrivenu kameru" ne znaju da snime bez neke masinerije). Prema tome ne treba ni kinesko odbacivati u startu - bez da se to vidi, proveri ... (Cuo sam da, kad se izbaci neka firmirana garderoba na nekoj modnoj reviji (i to su cifre za "krpe" od nekoliko desetina hiljada evara, da kinezi to identicno imaju u ponudi vec sutra (!!!), za par 'iljada.))

(Licno sam probao u MASS-u pantalone od dvodelnog kombinezona od 1000 i nesto evra - lepo sam kazao (ljubaznoj !!! , bas mi je stalo da je pohvalim!) devojci da ja za to nemam pare, ona kaze "da vidimo koji Vam broj odgovara". E sad, ja imam 50 godina pa ne znam koliko cu jos imati ucesca u svetu motora, ali da sam mladji postarao bi se da smognem te pare za taj kombinezon - u tim pantalonama osecao sam se tako "zasuskan", "zagrljen", "zasticen" da mi se cinilo da mogu da me u tome ispale iz cirkuskog topa, da sednem na raketu da se vozim, da jasem tigra, a ne da vozim motor! )

Mik

I jos nesto!

Blowjobsi su imali (kao sto imaju i imace) krajnje ruznu naviku (kao i mnoge druge, krajnje ruzne navike) da odu u ovdasnju firmu koja je prodavala Alpinestars SAMO da probaju nesto (da nadju svoj broj), a zatim to nabavljali preko ebay-a (ili tako neceg) za par desetina evra jeftinije!

(Ako zelite da ovde bude firmi kod kojih cete moci da se snabdevate, onda kupujte od njih da bi te firme opstale i da bi vam oprema bila dostupna. Osim ako nisu preterali u ceni - kao oni sto prodaju Pireli gume (NBG), takve treba izbegavati. (A jos bile i bajate!))

Bori¹a

ovo poslednje sto si napisao za probavanje pa kupovina preko neta uff radi :D a i pametno... sto platiti duplo skuplje kad ne mora

rboban

Imate u obrenovcu nove od 360-500€ kominezone, a mozete i da probate.... Vecina i znate kod koga!
Ride It Like You Stole It