Glavni meni

Nastradali Novosaðani u Crnoj Gori

Započeo mrle, 31 Avgust, 2015, 16:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: kosta66 poslato 02 Septembar, 2015, 11:15
tuga. ja sam se pro¹le godine vraæao iz smedereva sa sinom, vozio klasika ¹es sedam banke i u krivini vidim kolonu i u trenutku nema zadnjeg auta u toj koloni, ukapiram da je krenuo u juri¹, pobegnem naglo desno i u milisekundi kroz moju traku bez imalo blama ide saobraæajna policija preko pune linije i obilazi kolonu u kojoj je bio i ¹leper, bez ikakvog upozorenja, sirene, neèega. oma¹im ih na ogledalo uz iviènjak i najebem im se majke i stanem i ka¾em sinu, jel vidi¹. ako ne gleda¹ tri dana unapred, ubiæe te neka budala ni krivog ni du¾nog. i to na¾alost tako biva u veæini sluèajeva...
Bukvalno 3 dana unapred... :(

gixxer

#21
Ne mogu da verujem, u subotu smo sin i ja dosli iz Igala motorima, bilo mi je poznato ime sve dok nisam shvatio da je upravo Zoran pre par godina kupio od mene plavog Suzuki Bandita 600, onda je bio clan kluba iz Futoga, cerki zelim brz oporavak, a Zoranu neka je slava i nek pociva u miru.

banevuk

Citat: Laziæ poslato 02 Septembar, 2015, 11:55
Citat: kosta66 poslato 02 Septembar, 2015, 11:15
tuga. ja sam se pro¹le godine vraæao iz smedereva sa sinom, vozio klasika ¹es sedam banke i u krivini vidim kolonu i u trenutku nema zadnjeg auta u toj koloni, ukapiram da je krenuo u juri¹, pobegnem naglo desno i u milisekundi kroz moju traku bez imalo blama ide saobraæajna policija preko pune linije i obilazi kolonu u kojoj je bio i ¹leper, bez ikakvog upozorenja, sirene, neèega. oma¹im ih na ogledalo uz iviènjak i najebem im se majke i stanem i ka¾em sinu, jel vidi¹. ako ne gleda¹ tri dana unapred, ubiæe te neka budala ni krivog ni du¾nog. i to na¾alost tako biva u veæini sluèajeva...
Bukvalno 3 dana unapred... :(

®ivotna mudrost   [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] I sutra je novi dan

ЯЭВОЛУТИОН

@ TWEETY
jel mislis da je imao zuti prsluk da bi prosao bolje....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

banevuk

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 03 Septembar, 2015, 00:04
@ TWEETY
jel mislis da je imao zuti prsluk da bi prosao bolje....

Ja ti ka¾em da bi se ¹trecnuo ako ni¹ta drugo I mo¾da odustao od preticanja.Masa puta sam primetio kad vide ¾uto  :o  :o   :o

Kostić

ako se to desilo onako kako pi¹u novine, ni¹ta ga ne bi spaslo. ni prsluk ni znanje ni bog. a dal bi se onaj ¹to ga je udario ¹trecnuo, nije bitno. ubio je èoveka.