Glavni meni

Nastradali Novosaðani u Crnoj Gori

Započeo mrle, 31 Avgust, 2015, 16:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mrle


jevta

#1
Svake godine u povratku sa skupa u HN neko nastrada, na¾alost.

balcan girl

#2
Kad sam kretala sad u CG, sretnem u Svilajncu Sokolove iz Berana koji mi kazu da idem preko Jabuke jer nije guzva i da se drzimo strogo desne strane jer ludaci gaze preko sredine puta i dooosta u drugoj traci kola i da ne jebu motore ali apsolutno ih ne jebu niti se sklanjaju u svoju traku.....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

castor

Ja bi rekao da je Aprilia neka. Mislio sam da je RSV1000, ali fali treæi far u sredini.
It's the ride that matters, not the bike…

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

penzos

Zoki i njegova kæerka Ivana. On je stari novosadski motorciklista, a i Ivana je vozila bandita. ®alosno!


Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Hohštapler

Citat: castor poslato 31 Avgust, 2015, 22:07
Ja bi rekao da je Aprilia neka. Mislio sam da je RSV1000, ali fali treæi far u sredini.

Ma ta slika im je u svakom èlanku gde je poginuo motorista, to im je ilustracija ali debili ne napi¹u.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mrle

Proèitao sam da ga je klinac direktno udario autom i bacio u provaliju. Nisu mogli 45 minuta da ga izvade iz provalije, bio je ¾iv.
Æerka mu je pala sa motora.

Hohštapler

Ajao... æerka...  :( :( :(
Nedao Bog nikome... ¾ao mi kolege i deteta kroz ¹ta æe sad proæi i prolaziti do kraja ¾ivota...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

penzos

Ma tuga. Cura je zavr¹ila ili zavr¹avala PMF, vozi motor dosta dugo. A Zoran je vozio od malih nogu, znam ga iz viðenja. Pomogao mi je kada sam jednom ostao kraj puta u NS. Mislim da su mu i otac, a i deda vozili motore. ©to se tièe novina i njihovih èlanaka, to odavno nema blage veze. Vi¹e od pola urednika su alavi govnari koji samo gledaju da pojaèaju tira¾.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mareskin

Citat: balcan girl poslato 31 Avgust, 2015, 20:17
ja kad sam kretala sad u cg sretnem u svilajncu sokolove iz berana koji mi kazu da idem preko jabuke jer nije guzva i da se drzimo strogo desne strane jer ludaci gaze preko sredine puta i dooosta u drugoj traci kola i da ne jebu motore ali apsolutno ih ne jebu niti se sklanjaju u svoju traku.....

Nekoliko godina idem preko Jabuke. I sad sam i¹ao u HN. Put ka Nik¹iæu odlièan, a i preko ®abljaka isto. Krave i ovce na putu. Dosta se seku krivine. I opet bolje nego preko Moraèe.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Citat: balcan girl poslato 31 Avgust, 2015, 20:17
ja kad sam kretala sad u cg sretnem u svilajncu sokolove iz berana koji mi kazu da idem preko jabuke jer nije guzva i da se drzimo strogo desne strane jer ludaci gaze preko sredine puta i dooosta u drugoj traci kola i da ne jebu motore ali apsolutno ih ne jebu niti se sklanjaju u svoju traku.....
Pre mesec dana sam i¹ao tuda, kakvo ga¾enje sredine kakvi bakraèi, svi voze 50-60 kao babe, niko nikog ne pretièe, izdresirala ih policija samo tako. Ubedljivo najbolja ruta ka Boki i Herceg Novom...

balcan girl

#13
Brate ne znam za tebe, ali mi kad smo isli turitsti su po p.s.-u koji voze tuda, ali par sa tablicama Pljevlje i Kotora me prilièno izbacio iz takta sa preticanjem preko duple pune, i gazenje u drugoj traci do sredine.
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Sigurno ima ludaka koje ba¹ briga, ali generalno u odnosu na pre par godina svi voze kao anestezirani...

balcan girl

pazi da je bolje nego proslih godina to jeste ali opet ima budala koji su stvarnoo budaleeee, sto se mene tièe on moze slobodno da pogine al ja gledam da ne povede i mene sa njim jbg.. to je ono sto me izludjuje kod drugih vozaèa...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!


Kostić

tuga. ja sam se pro¹le godine vraæao iz smedereva sa sinom, vozio klasika ¹es sedam banke i u krivini vidim kolonu i u trenutku nema zadnjeg auta u toj koloni, ukapiram da je krenuo u juri¹, pobegnem naglo desno i u milisekundi kroz moju traku bez imalo blama ide saobraæajna policija preko pune linije i obilazi kolonu u kojoj je bio i ¹leper, bez ikakvog upozorenja, sirene, neèega. oma¹im ih na ogledalo uz iviènjak i najebem im se majke i stanem i ka¾em sinu, jel vidi¹. ako ne gleda¹ tri dana unapred, ubiæe te neka budala ni krivog ni du¾nog. i to na¾alost tako biva u veæini sluèajeva...

srbac


feelgod

Da li ce se ljudi u saobracaju ikada opametiti, ostadoh bez reci.