Glavni meni

Textilne pantalone sa sliderima?

Započeo Gavrolini, 28 Avgust, 2015, 09:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Verovatno cu sad ispasti papan sto to pitam, a jel uopste postoje pantalone sa sliderima koje nisu od koze? Ne secam  da sam to negde video mada se ja ne secam ni sta sam juce radio.   Sta cu kad ne volim kozu nikako a povremeno mi trebaju pantalone sa sliderima.

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Gavrolini

A nekako kroz maglu mi se cini da je dainese imao neki model uzan i sa sliderima, kao kozne kroj ali nisu kozne, a mozda i tripujem.


FJCharlie

ushij velcro, tj chichak i zalepi slider, mislim ako vech imash lone. al ako ti imalo landaraju kad ti je savijeno koleno moj savet stavi iza i neku traku da dotezhesh pantalone.

Gavrolini

Kupio sam kozne ako ikad izadjem na stazu. Tekstilne imaju svoje protektore i to je za ulicu ok, jednostavno nemaju taj uzani kroj za slidere


Gavrolini


mrle

Citat: Gavrolini poslato 28 Avgust, 2015, 09:44
mada se ja ne secam ni sta sam juce radio. 

isto.

Ali mi prolazi ne¹to kroz seæanje. Mislim da su se pominjale neke farmerke sa ojaèanjima na kritiènim mestima. ©to je po meni ok za neku gradsku vo¾nju.

mrle


mrle


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Gavrolini poslato 28 Avgust, 2015, 09:44
Verovatno cu sad ispasti papan sto to pitam, a jel uopste postoje pantalone sa sliderima koje nisu od koze? Ne secam  da sam to negde video mada se ja ne secam ni sta sam juce radio.   Sta cu kad ne volim kozu nikako a povremeno mi trebaju pantalone sa sliderima.
ne trebaju ti slajderi, samo skines bulju vise sa sedista i onda bulja kaci....u zadnji dzep ubacis slajder i to je to....

http://www.thblack.com/racing/Hanging%20Off%20a%20Vintage%20Sidecar.jpg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Ne fali mi mnogo da buljom obrijem asfalt ,a to nije jer dobro obaram motor.

bigbad86

Onda nosi kozu ma kolko ti bila odbojna. Nema bolje zastite od abrazije sa asvlatom!