Glavni meni

GSX 750 F

Započeo jevta, 27 Avgust, 2015, 14:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jevta

Odvozao ove godine ¹ta sam odvozao biæe jo¹ malo po lokalu al to nije zanimljivo tako da.
Prodajem Suzuki GSX 750 F god.1999 .Redovno servisiran,gara¾iran,kori¹æen na du¾im putovanjima.Sve ispravno ,moguænost dodatne opreme.Airbrush uraðen iz estetskih razloga,nisu nalepnice i nije havarisan.
Mnogi sa foruma ga znaju.Nema skrivenih mana.Ko hoæe motor ovog tipa i za namenu za koju je predviðen to je kolko znam jedan od boljih primeraka.Ima opreme kojekakve to je dalje stvar dogovaranja.
Cena je po oglasima 2099 e ali je to stvar dogovora.
0641433382










Motor prodajem zato ¹to bi malo da zanovim vozni park,tako da mo¾e i neka zamena za ne¹to  pogodno za putovanje.Imam nekih afiniteta ali nisam gadljiv ni na jedan model koji nisam posedovao.
Pljuvaèina dozvoljena. ;D

Lazic

Onda da poènemo... ;D

DUKE Vuk

A ¹ta æe¹ uzeti za 2000 eura a da daje vi¹e od ovoga ?


beli-nsr

Citat: DUKE Vuk poslato 28 Avgust, 2015, 19:14
A ¹ta æe¹ uzeti za 2000 eura a da daje vi¹e od ovoga ?



Pa mozda covek ima jos 2000e u dzepu pride  :)

Hohštapler

Citat: DUKE Vuk poslato 28 Avgust, 2015, 19:14
A ¹ta æe¹ uzeti za 2000 eura a da daje vi¹e od ovoga ?

Maèku u d¾aku sa kojim ne zna ¹ta je i ko radio...  ;)
Kao i svakom drugom, sela mu krava na rep da menja a ima motor koji mu radi posao za ono ¹to njemu treba i to savr¹eno (sumanjam da ima bolje za iste novce), ali mi motora¹i nikad nismo bili racionalan svet tako da kad se zasiti¹ - menja¹.  [thumb_up]
Jevto, ja olako mogu da te zamislim sad na nekom FJR1300 ili slièno... realno, kad veæ menja¹ - menjaj kako Bog nala¾e  8)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

jevta

FZ1S.CBF1000,Strom litra,Varadero,Veliki Versys.Da ja treba da dodam jo¹ ne¹to vi¹e od jednog ovakvog motora.A opet ako se ne proda ja æu i dogodine sa ovim preæi vi¹e kilometara od mnogih sa daleko skupljim motorima.vom ni¹ta ne fali i za moje potrebe je skoz dobar

jevta

Da aktiviramo malo
1890 e
dok se ne proda jedan zanimljiv


















jevta


Andreja

Cena pada 90e dnevno... Za deset dana... :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

jevta

Pro¹lo 10 dana mo¾e u stare ni¹ta od Fazera

jevta

Po¹to nisam registrovao a idem na more motor mo¾e da se preuzme 12 juna po ceni od 1750.Posle toga ide za Rumuniju