Glavni meni

Redni dvocilindras

Započeo p0peye, 21 Avgust, 2015, 03:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: p0peye poslato 30 Avgust, 2015, 19:47
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Avgust, 2015, 21:49
kupi skuter za grad.....125 ccm trosi 2,5 litra.....meni svaki motor trosi 7 litara.....a vama trose motori manje nego sta fabrika laze...ovaj ...kaze.
Да ме је тај вид превозног средства интересовао, отишао бих на скутери.орг, а не у манијаке...
gadljiv ili ne skuter od 125 kubika , kvalitetan....zavrsava 90 posto potrebe bilo kog motorcikliste....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

pa svaka stvar ima stranu potrebe i zadovoljstva...za zadovoljstvo je potrebno vise od jedne zene....vise od jednog motora....a sto se potreba tice....jedna zena....previse
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

e sad vec pokusavas da pametujes

perlx

Citat: p0peye poslato 27 Avgust, 2015, 17:14
Citat: Andreja poslato 21 Avgust, 2015, 17:35
... i jedna digresija ali dr¾i se teme. Pogledajte kako je lik sa 990ADV oduvao mnogo (za off) ozbiljnije i lak¹e motore:

! No longer available

Bitan je motor, ali d¾abe ¹iroka ramena kad su muda malena :D

Јесте баја возио к'о да га је украо, али стекао сам утисак да је већина дошла на лагану по'подневну вожњицу...
Бар пола је стајала да предахбе (или дигне мотор?), или паркирала испред "барице" и премишљала како да прођу а да не упрљају мотор и чизме...
За снимача је све јасно: дошао да да све од себе. [Клањамсе]
Утисак за мачку о реп. Сви су дали све од себе, и спремни и неспремни. Дођи догодине макар међ' публику [cheers]

p0peye

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 02 Septembar, 2015, 11:04
Citat: p0peye poslato 30 Avgust, 2015, 19:47
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Avgust, 2015, 21:49
kupi skuter za grad.....125 ccm trosi 2,5 litra.....meni svaki motor trosi 7 litara.....a vama trose motori manje nego sta fabrika laze...ovaj ...kaze.
Да ме је тај вид превозног средства интересовао, отишао бих на скутери.орг, а не у манијаке...
gadljiv ili ne skuter od 125 kubika , kvalitetan....zavrsava 90 posto potrebe bilo kog motorcikliste....
Ма није да сам гадљив. Стварно. Али ма колико се трудио - из неког разлога не могу да повежем у глави превозно средство скутер и реч мотор.
Да га јебем.
Скуер је скутер, а мотор је мотор. Чак је и Харлеј мотор - али скутер је скутер.
Возио сам их, дружим се са скутерашима као са најнормалнијим људима, али ја све и када бих купио скутер, и даље бих био тужан што не возим мотор...
Нисам сигуран да ме разумеш, мало глупаво звучи кад и сам прочитам, али не могу сад да пола сата мозгам не бих ли се прецизније ОДразио...
Citat: Laziæ poslato 02 Septembar, 2015, 11:06
Potrebe da, u¾ivanja jok... ;D
'Бем ти лебарник. Ево га доктор у пар речи објасни... :o
Citat: perlx poslato 03 Septembar, 2015, 12:01
Citat: p0peye poslato 27 Avgust, 2015, 17:14
Citat: Andreja poslato 21 Avgust, 2015, 17:35
... i jedna digresija ali dr¾i se teme. Pogledajte kako je lik sa 990ADV oduvao mnogo (za off) ozbiljnije i lak¹e motore:

! No longer available

Bitan je motor, ali d¾abe ¹iroka ramena kad su muda malena :D

Јесте баја возио к'о да га је украо, али стекао сам утисак да је већина дошла на лагану по'подневну вожњицу...
Бар пола је стајала да предахбе (или дигне мотор?), или паркирала испред "барице" и премишљала како да прођу а да не упрљају мотор и чизме...
За снимача је све јасно: дошао да да све од себе. [Клањамсе]
Утисак за мачку о реп. Сви су дали све од себе, и спремни и неспремни. Дођи догодине макар међ' публику [cheers]
Ако купим ендуро мотор ето мене на неком од следећих такмичења.
Нисам нешто у фазону да се хвалим (но шта ћу кад нико други неће ;-)  ), али ако не одвозам етапу брже од бар 3/4* оних статиста поред којих је овај баја прозујао - ја качим мото-чизме о клин и одох у скутераше... [фацепалм]


* ок - половине. Или ајде - од 1/4. Ма бар бих од једног био бржи, потписујем 8)
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

Lazic


Boban_m

Nista ljepse od od dobrog dual sporta. Onaj filing koji dobar enduro sa doborm ekipom u prirodi moze da ponudi, nista drugo nije ni do koljena. Dobra masina koje moze u dvoje da do mora, koja je spretna po gradu i koja ne preza od off roada je, kako god, ona koja najvie daje.

Lazic


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

Kolko dobar klip, s vecim merakom sam ga odgledao od svakog sa neke profi staze, nzm zasto al tako je :)

bigbad86


Hohštapler

Citat: Milos96 poslato 19 Januar, 2016, 06:01
Kolko dobar klip, s vecim merakom sam ga odgledao od svakog sa neke profi staze, nzm zasto al tako je :)

Ja kad ljudima ka¾em da je za nas "obiène smrtnike" 250cc 4T i i neka kratka staza najbolja stvar koju mo¾emo da izustimo ¹to se tièe trkanja, meni niko ne veruje... ;)

A ovo je jedna jako zajebana staza u Road Racing ¹ampionatu... proguglaj malko sine, neæe ti biti dobro...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

za par godina ako bog da,para nekih dokonih, nekog versusa sa udomim,mladjeg i daleko mi kuca..,nema dvice do redne dvice!!!!
jin-jang

bigbad86

Sto sta ti fali Zefiru?

mali_zmaj

Ne fali mu nista..,ali jednostavno je star..,i s vremenom cu morati pomladiti vozni park,prvo auto pa motor!!  Volio bih ga zadrzati,ali nemam sredstava za dva motora.. Automobil mi 98-o gp. a motor 91-vo gp.,mislim izvuci prosjek... A vjerovali ili ne,lezi mi redna dvica,imao KLEa i lijepo sam se navozao..,vjerujem da je Versus unaprijedjena i puno bolja verzija KLEa,tako se i zove KLE 650...,mislim to mi je plan,a sta ce bii ko zna,mozda se Zephyr jos dugo zadrzi kod mene..
jin-jang

Bori¹a


mali_zmaj

Borisa,vrlo bih ti rado odgovorio na pitanje,al ga ne razumijeh...,prca me taj smisao za humor..,jbg.
jin-jang

Bori¹a

mislio sam ako zx750 onaj nije star onda nije ni zephyr...

mali_zmaj

jin-jang