Glavni meni

Moto skup MC Crisera

Započeo Balsa Wrx, 20 Avgust, 2015, 19:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Balsa Wrx

Manijaci moji najludji,eo doslo vrijeme za nas moto skup ako ko ima viska eurica u dzep ako ga je volja da dodje obecavam vam dobar provod i sprdnju za sve pare,za smjestaj nije frka nikakva od kampa koji je otvoren 7,8 dana prije pa nadalje,ovo je nas 4. moto skup za prosla 3. se mozemo pohvalit da su bili super lokacija je na uscu u igalo tj na mjesto gdje je bio nas 1. moto skup,te je more prilicno daleko mozda 2, eventualno 3 metra.. :P eo za pocetak da postavim  mjesto gdje se organizuje

Lokacija

Lokacija

Ulaz

Kamp

Druzenje na 1. skupu



Bina


Ulaz je 5eurica,rucak,kafa..Pivo 1e,pljeskavice 2e..Eto toliko o cijenama i skupu ako bi ko doso nece zazalit 100% samo da nas vrijeme posluzi.. Uzdravlje i dobrodosli.. :D




- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

gixxer

Bili sin i ja,upoznali Balsu,momak na svom mestu,na zalost morali smo u subotu ujutro da krenemo,jer sin vec danas mora da se pojavi u studentskom domu da zaprimi sobu,Balsa sreli smo se u subotu ujutro kada smo krenuli kuci mahnuo si nam i mi tebi,skup je bi fantastican ,mesto 10+,skupilo se u petak mnogo bajkera,verujem u subotu jos toliko,u svakom slucaju zabelezeno u mom kalendaru kao obavezno za sledecu godinu,slike postavljam sledece nedelje kada se sin vrati kuci jer su u njegovom telefonu,toliko od mene

Landser

Oce li biti skupa ove godine ?

Balsa Wrx

Naravno da ce biti kao i uvjek
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Lazic


Landser

Citat: Balsa Wrx poslato 26 Maj, 2016, 12:25
Naravno da ce biti kao i uvjek
Nema nigde nikakva informacija ,datum ,mesto ?

Lazic


Balsa Wrx

Vrijeme je vazda isto zadnji vikend avgusta,mjesto varira,ali 99% ce biti dje ke vec bio na uscu u igalo..
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Lazic

Sutorina se uliva u more a ne u Igalo, 'bem te Ni¹liju sa pade¾ima... ;D :-*

ninjitsu

Ja bih posao, ide li neko iz BG? :)
rocknrolla®

BOKYBOY

#10
Idemo najverovatnije Castor,Kalesin i ja,mozda jos neko,najverovatnije ce biti 27-28-mi pa produzavamo jos jedno sedam dana posle skupa
ali cemo se dogovoriti jos i utanaciti detalje.
Balsa,da potvrdimo smestaj kod tebe onako po dogovoru,javim ti jos samo brojno stanje ;)

ninjitsu

Ja sam u problemu oko prelaska granice tek sada skontah.. Dakle, menjao sam saobracajnu dozvolu juce i za novu saobracajnu treba da sacekam 10 dana. Ja bih isao za vikend za CG a ne znam da li smem sa onim papirom koji je kao zamena za saobracajnu dozvolu. Cini mi se da su mi rekli da mogu da vozim samo po Srbiji, a da li zaista to vazi? I ako vazi, ima li neko ideju kako da predjem sa vama granicu? :(
rocknrolla®

DraganPavlicevic

Na skupu u HN bio sam pro¹le i pretpro¹le godine. Pro¹le sam i¹ao kolima jer je ki¹a pred moj polazak danima padala. Ove godine takoðe nameravam da idem pa je dobro znati da nas ima jo¹. Takoðe i ja planiram da tamo ostanem jedno nedelju dana.

Balsa Wrx

E onda u vas docekat kako bog nalaze pravi mm skup ce da bude
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.