Glavni meni

Honda Cx500 cafe racer (za sada u pokusaju)

Započeo clutch&brake, 18 Avgust, 2015, 11:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

rboban

Ride It Like You Stole It

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Popsy

sad bi bio u redu i neki klip da okaèi¹... da vidimo mi kako to izgleda u pokretu :D
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

nece se ni kretati....izvadili smo sve iznutra da bi bio laksi za guranje....i onako je to njanja pravio za izlog....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

metarex

Citat: Laziæ poslato 13 Septembar, 2015, 22:04
Jebem te blentava, otvori¹ sliku u paint-u, klikne¹ rotate dok ne bude uspravna, zatvori¹ paint, on te pita dal' da snimi promenu, ka¾e¹ yes i onda stavi¹ na forum... :o [facepalm] :P :-* ;D










a koju ti to liniju na motoru prati taj auspuh?
da to nije linija drske na dzezvi? [neampojma]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: metarex poslato 14 Septembar, 2015, 18:58
Citat: Laziæ poslato 13 Septembar, 2015, 22:04
Jebem te blentava, otvori¹ sliku u paint-u, klikne¹ rotate dok ne bude uspravna, zatvori¹ paint, on te pita dal' da snimi promenu, ka¾e¹ yes i onda stavi¹ na forum... :o [facepalm] :P :-* ;D










a koju ti to liniju na motoru prati taj auspuh?
da to nije linija drske na dzezvi? [neampojma]

linije su i krive za sve....

http://s3.amazonaws.com/rapgenius/filepicker%2F4SZd0pDuSaSNsr0ibCeE_line_of_coke.jpg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

srbac

Jel mo¾e ovaj far jo¹ malo vi¹lje ?  :o :o :o  [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down]

Darko

Da,da i meni tu nesto napred bode oci...far jeste malo poveci i malo povise postavljen...e sad , mozda je moralo tako zbog brzinomera u faru. Ali tu sad opet novo pitanje ,jel morao ovaj brzinomer u faru ? I sto milje ?

ЯЭВОЛУТИОН

njanja je paul jr. Ja sam hteo manji far....ali njanja se izuo za ovaj i resio da ga nakaci po svaku cenu......cak sam i bravu izmestao da mogu da ga povucem nazad za 7 cm.....dakle pitanje za dizajnera....jel morao??????
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

p0peye

Изгледа да је морало, сениоре... :-D
П.с. - да ниси мало побркао? Јуниор све ради, а сениор само кења и зановета....?
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

ЯЭВОЛУТИОН

senior je njegov stariji brat...takodje dizajner.....ja samo pravim stvari i popravljam sranja
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Joker

Meni je ok veliki far i njegovo mesto... Kako se kome svidja..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

stilgar

ma far je u duhu starih vremena :) ko na bmw-u :)


FJCharlie


clutch&brake

Hvala na sugestijam. Ko zna bolje neka uradi. Toliko od mene na ovu temu. Neka ostaben u pokusaju cx500
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

ko se ljuti uleti mu kruti....nisi se bunio dak su bili superlativi a sad kad dobijes kritiku odma cmizdris...picko....kazes da je takva bila tvoja vizija i da sacekaju kompletam motor kad se bude slikao....svako ima svoju estetiku....motor sveukupno dobro izgleda i ispratio si ideju....ideju mogu da kometarisu...svidja ne svidja....ali nesto kao detalj u ideji je pitanje licnih afiniteta....i ja bih ovim zavrsio komentarisanje tvoje ideje...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11