Glavni meni

Honda Cx500 cafe racer (za sada u pokusaju)

Započeo clutch&brake, 18 Avgust, 2015, 11:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

danas sam nenadano radio na projektu....posto u utorak krstim dete u ozbiljnom sam cajtnotu sa vremenom.....vezao komplet instalacijju osim paljenja.....tu je skarabudz pa cemo imati problema....ali izboricemo se kako god....moram jos neke konektore da ubacim kako bi instalacija licila na normalnu.....i kako bi motor mogao da se skine bez secenja zica.....e da.....nasao sam na dnu kartera kap ulja....ali posto njanja voli da cacka to cu ostaviti kad skine motor...ponovo...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

sta se smejes....covek kren8uo da zida kucu od krova....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


Quickie

Au kakva tema !! Sanjam da jednog dana uradim ne¹to ovako... Svaka èast njanja !
Happiness real only when shared.

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

Lazic

Citat: Quickie poslato 24 Avgust, 2015, 13:42
Au kakva tema !! Sanjam da jednog dana uradim ne¹to ovako... Svaka èast njanja !
I koje sad za kompom, ti ili tvoj brat...? :P ;D

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Mil@n


srbac

Tema je odlicna a zezaju nas ko mlade majmune, stavljaju jednu sliku nedeljno !!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Njanja je Paul jr. zaduzen za dizajn...jer on je dizajner....te on i slika....jednoga dana ce napisati kako je on sve to sam svojim rukama napravio....i celom povrsinom mozga smislio.....tako to rade dizajneri.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

clutch&brake

Malko da nastavimo.
Kako sam gore okacio sliku gde je honda namigivala,u celom tom razvlacenju instalacija i sakrivanja struje... provalim da se agregat koji sam sam farbao... LJUSKA. zasto? Zato sto sam pametnjakovic. Kada me slog nije strefio. Kaze celavi idi u p.m jos hitnu pomoc da zovem. Ali uz sve to mi je lakse jer mora da se promeni dihtug koji je porucen tako da sam to ljuskanje agregata ubrzo i preboleo. Stigao je automat migavaca koji je postavljen,a cela instalacija zajedni za njim povezana....
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

clutch&brake

Stigle su i kape za svecice koje su razbile monotoniju agregata koji ce opet ici na farbanje.


I kako su se stvorili uslovi da motor posle godinu dana moze da se upali... noc pre tog dana nema spavanja u iscekivanju da Honda zagrmi... kupio sam ulje i
dosao kod reva. Ulje sipano. Motor vergla. Gasi se lampica ulja.dosao je i taj trenutak...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

stilgar


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar

Citat: njanja poslato 03 Septembar, 2015, 00:13
Stigle su i kape za svecice koje su razbile monotoniju agregata koji ce opet ici na farbanje.


I kako su se stvorili uslovi da motor posle godinu dana moze da se upali... noc pre tog dana nema spavanja u iscekivanju da Honda zagrmi... kupio sam ulje i
dosao kod reva. Ulje sipano. Motor vergla. Gasi se lampica ulja.dosao je i taj trenutak...
za vazduzne filtere umesto pecurki koje ces da stavis, ja bi stavio nesto orginalno. Rezervoar ti je ko stoljnjak na kafe receru, treba ti i kafa za bistru glavu :) Od ovako neceg bi ja budzio vazdusne filtere na karbovima (odgovarajucih dimenzija naravno). Pecurke turaju svi, treba biti orginalan.



srbac


srbac

Citat: stilgar poslato 03 Septembar, 2015, 11:36
Citat: njanja poslato 03 Septembar, 2015, 00:13
Stigle su i kape za svecice koje su razbile monotoniju agregata koji ce opet ici na farbanje.


I kako su se stvorili uslovi da motor posle godinu dana moze da se upali... noc pre tog dana nema spavanja u iscekivanju da Honda zagrmi... kupio sam ulje i
dosao kod reva. Ulje sipano. Motor vergla. Gasi se lampica ulja.dosao je i taj trenutak...
za vazduzne filtere umesto pecurki koje ces da stavis, ja bi stavio nesto orginalno. Rezervoar ti je ko stoljnjak na kafe receru, treba ti i kafa za bistru glavu :) Od ovako neceg bi ja budzio vazdusne filtere na karbovima (odgovarajucih dimenzija naravno). Pecurke turaju svi, treba biti orginalan.





Mo¾e i od ovoga

https://www.google.rs/search?q=dzezva&es_sm=93&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CCIQsARqFQoTCOuHo5S_2scCFQKFGgodNE8KDw&biw=1600&bih=779#tbm=isch&q=bakarna+dzezva+za+kafu