Glavni meni

Suzuki EuroSumar

Započeo Gašpar, 15 Februar, 2011, 15:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a

@redshadow

ista stvar kao mi kad smo kupovali hondu, odem ja u salon trazim prospekte i kataloge, oni mi daju neki papiric kao i kazu ostalo imas na internetu...

sutradan dosli moji oni poceli da obigravaju oko nas, vade papire, kataloge, cenovnike, ponude i popuste...


TEEfqd

Citat: njanja poslato 12 Mart, 2013, 23:43
Matori litru i nema menjanja vise
ja samo vozim uvece, posle posla lagano, razvucem ga tu i tamo drugom/trecom i to je to. a de cu litru po gradu da razvucem. po meni nije upotrebljiv, bez uvrede.
borisa@ jebiga, srbija. da zanemarimo to sto ljudi nemaju para, tom liku i da sam pokazao lovu mislim da bi me prijavio policiji jer sam sto posto nesto opljackao pre toga.
pa onda zavist...ma idi...mora se selim odavde pod obavezno

Kanarinac

A sto kupujes sad novi motor kada si skoro uzeo 600ku? Naravno ako moze da se zna :)

TEEfqd

naravno da moze, cale hoce da vozi ovog gsxr-a. otkrio je novu ljubav u kasnijim godinama ; ))

Kanarinac

Ahahahahaha :D Brate svaka mu cast :D Samo napred

Moj savet 750 :)) Ako se samo po gradu vozis, pogotovo BG, onda definitivno ti litra ne treba

TEEfqd

pa da , sve po bg-u. bice 750 99%. ako bude mnogo blizu sa cenom sa hiljadarkom u tom trenutku onda cu da se lomim. u svakom slucaju, euro shumari spustili cene i to bas dosta, evo sad bas gledam na njihovom sajtu gsxr 750 l1 im kosta 11500eu, hiljadarka L0 (ona stara sa dva topa) 12k evra. nova hiljadarka 13500-14200(commemorative edition). jbm li ga da li je zbog sajma ali eto cene su stvarno super trenutno za ove motore sto su im na stanju. atilin sajt nije update-ovan ali dajem glavu da je jeftiniji od 200 do 500 eura po modelu

Kanarinac

Pa atila je uvek jeftiniji tu nema dileme. Mozes da probas moju 750cu pa da uporedis.

TEEfqd

hvala kanarinac ali sam vrlo konzervativan po tom pitanju. sad kad se malo prolepsa mozemo da se nadjemo da se vozimo malo pa cu videti sve sto me interesuje

Kanarinac

:) NIje frka. Aj onda kad prodje ovaj sneg sto najavljuju da napravimo krug :)

Major


clutch&brake

Nemoj od kanarinca mislices da je 750 krs posto je njegov les :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

clutch&brake

Ma kakva uvreda.. ja samo hteo da ti kazem da ne bude da se smotis i na 750 pa da prsti litra sl sezonu. aj javi sta si uzeo i uzdravlje da te sluzi
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Major

To i ja mislim. Bolje odmah uzimaj hiljadarkicu da ne razmisljas ;)