Glavni meni

Mimoto (Stankara)

Započeo Gašpar, 15 Februar, 2011, 15:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Zastupnik Kawasakija i ujedno serviser s dugogodisnjim iskustvom na moto trkama. Nalazi se u Zvezdarskoj sumi  ;D
http://www.mimoto.rs/

Kakva su vasa misljenja o Stankari? Servisu i prodavnici uopste.

Ja sam nesto uzimao od njih prosle godine, pocetkom sezone. Stiglo je sve za 2 nedelje, ali porudzbinu nije bilo moguce stornirati posle 2-3 dana od narucivanja.

RoaD GunneR

Ja dosao za parama u dzepu da kupim Versys-a nabasao na nekog deliju koji tu cekica, on me iskulirao, ako gazda nije tamo nema potrebe da trosite energiju i reci osim pitanja kad stize gazda

Gašpar

Ili jos bolje Saska. Saska je gospodja koja uvek hoce maksimalno da izadje u susret.

zuba


SSZGO

Nije lose  dokumentovati takve izjave...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

monsterbnt

Retardi prevarantski................... zvao sam za delove pumpe za GPZ500 rekli ne prodajemo delove, donesi ti motor pa ce da ti popravimo ali ce da kosta jer je star motor...........seljacine neotesane
Smrt SVIMA!!!!

SSZGO

delovi pumpe i ne postoje  u prodaji, mozes samo da kupis celu pumpu...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

monsterbnt

Citat: SSZGO poslato 15 April, 2011, 11:30
delovi pumpe i ne postoje  u prodaji, mozes samo da kupis celu pumpu...

Postoje
Ja lepo narucio i stize za koji dan
Sve zajedno 70$
Moze i po evropi da se naruci samo sto je onda oko 70eu.
Moze i kod culeta al kosta oko 120 eu.
Moze svuda samo ne kod stankare.
Smrt SVIMA!!!!

Gašpar

Ne znam kod ostalih, ali kod Kawasakija se bukvalno svaki sraf prodaje posebno. Svaka plastikica je deo za sebe.

Jedini problem sa plastikama i rezervoarom je taj sto se prodaju u boji, pa su cene malo  [ludak] [ludak] [ludak]

SSZGO

Citat: monsterbnt poslato 15 April, 2011, 11:34
Citat: SSZGO poslato 15 April, 2011, 11:30
delovi pumpe i ne postoje  u prodaji, mozes samo da kupis celu pumpu...

Postoje
Ja lepo narucio i stize za koji dan
Sve zajedno 70$
Moze i po evropi da se naruci samo sto je onda oko 70eu.
Moze i kod culeta al kosta oko 120 eu.
Moze svuda samo ne kod stankare.


pa za te pare si mogao da kupis celu pumpu polovnu...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

monsterbnt

za polovnu pumpu su mi trazili od 100 eu pa navise.........
Smrt SVIMA!!!!

SSZGO

au brate kakvi su to lopovi, ja imam pumpu od r1, dobio sam je uz rezervoar, ceo rezervoar sam platio 50 eura...

i stavio sam tu pumpu na oglas za 50 jura da i ja nesto zaradim xaxa, i niko je nece vec dve godine...

a za tvoj motor mora da bude jeftinija
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

monsterbnt

#12
Citat: SSZGO poslato 15 April, 2011, 12:28
au brate kakvi su to lopovi, ja imam pumpu od r1, dobio sam je uz rezervoar, ceo rezervoar sam platio 50 eura...

i stavio sam tu pumpu na oglas za 50 jura da i ja nesto zaradim xaxa, i niko je nece vec dve godine...

a za tvoj motor mora da bude jeftinija
Pumpa za vodu ne za gorivo ja nemam pumpu za gorivo - moja greska
Mozes misliti koliko sam se osecao kao idiotina kad mi stankara kaze za motor od 1000 eu da moram da platim servis 200-300.......za delove koji kostaju 50.....
Citat: Gaspar poslato 15 April, 2011, 11:45



Ne znam kod ostalih, ali kod Kawasakija se bukvalno svaki sraf prodaje posebno. Svaka plastikica je deo za sebe.
Jedini problem sa plastikama i rezervoarom je taj sto se prodaju u boji, pa su cene malo  [ludak] [ludak] [ludak]

Bukvalno. Cak i sajbne su pod serijskim brojem i mozes svaku posebno da narucis.
Mada kod amerikanaca mozes to za sve motore.

http://www.camrodmotorsports.com/OEMpartfinder.htm
Smrt SVIMA!!!!

SSZGO

a nemas pumpu za gorivo...
pa jel hoces da je imas? 50 e ;)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

monsterbnt

Citat: SSZGO poslato 15 April, 2011, 13:05
a nemas pumpu za gorivo...
pa jel hoces da je imas? 50 e ;)

Sta ce mi kawa radi i bez toga
:P
Os ti del orto sa pumpom 42 mm za 50 eu
;D
Smrt SVIMA!!!!

Kanarinac

jel taj delorto sa 4 leptira???? :D

Dutchman

prevarant neopevani , redovan servis na 6000 za ER6N kod njih 140eura u NS 50e i to u NS lepo na papiru pishe poshto ulje poshto antifriz itd i ruke 2000din  , ovlashcen srvis pechat , vazi garancija itd , pa shta mi teshko da skoknem do NS-a , to bilo pre dve godine , moje iskustvo boze me sachuvaj ... dodushe za sve ovlashcene servisere mislim da je manje vishe ista pricha , barem za ove po Zvezdarskoj shumi hahhahaha valjda od tog chistog vazduha pobenavili pa im je sve 5 puta skuplje ...

konjarnik

Po nekim informacijama koje sam dobio, kompletno poslovanje je reorganizovano(nadam se na boje) tako da sada mozete po povoljnim cenama da farbate svoj motor ili delove motora uz izuzetan kvalitet. Nek proveri koga interesuje.

lencuga

Citat: konjarnik poslato 17 April, 2011, 17:30
Po nekim informacijama koje sam dobio, kompletno poslovanje je reorganizovano(nadam se na boje) tako da sada mozete po povoljnim cenama da farbate svoj motor ili delove motora uz izuzetan kvalitet. Nek proveri koga interesuje.

video sam nov z750 koji su oni farbali, jer boze moj gubis pravo na garanciju ako ga neko drugi ofarba, sacuvaj boze i sakloni. motor je sa fabrickom perlom a oni su ga okrecili cistom belom izgleda ko cudo :(

a i meni su pre dve godine za zamenu tri lezaja i dva semeninga u zadnjem tocku ZX6R-a trazili cca 140 eura i to da im donesem tocak i cekam dve tri nedelje.

prevaranti.
bolje biti zdrav i bogat jer sta vredi siromasnom sto je bolestan

monsterbnt

Ima li iko dobro iskustvo sa stankarom?
Smrt SVIMA!!!!