Glavni meni

Kratko letovanje (Avgust) u Srbiji

Započeo PeraM, 07 Avgust, 2015, 17:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

PeraM

Dragi prijatelji,
Zamolio bih za predlog letovanja, po mogucnosti kampa, za desetak dana letovanja u Srbiji.
Planiram negde oko 15. avgusta da sa suprugom i unukom od 8 godina odem negde na kampovanje sa dobrom plazom,restoranom i zanimljivostima za dete. Debelom hladovinom, po mogucnosti sa iznajmljenom kamp kucicom ili bungalovom. Posedujem kamp kucicu ali je sa Puntom ne mogu dovuci. Sator takodje imam, mada bih radije u kamp kucici ili bungalovu.
Neka razmisljanja su na Srebrnom jezeru ili Bela Crkva.
Svaki je predlog dobro dosao. Takodje i neki kontakt telefoni, email adrese kampova za kontakt. Cenovnik, ako ga neko ima je takodje dobro dosao.
Sve ovo u nadi da me nece omesti neki ne planirani poslovi koje se mogu desiti.
Unapred hvala svima na predlozima.
Pera

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

jevta


ilijar10

Citat: PeraM poslato 07 Avgust, 2015, 17:14
Dragi prijatelji,
Zamolio bih za predlog letovanja, po mogucnosti kampa, za desetak dana letovanja u Srbiji.
Planiram negde oko 15. avgusta da sa suprugom i unukom od 8 godina odem negde na kampovanje sa dobrom plazom,restoranom i zanimljivostima za dete. Debelom hladovinom, po mogucnosti sa iznajmljenom kamp kucicom ili bungalovom. Posedujem kamp kucicu ali je sa Puntom ne mogu dovuci. Sator takodje imam, mada bih radije u kamp kucici ili bungalovu.
Neka razmisljanja su na Srebrnom jezeru ili Bela Crkva.
Svaki je predlog dobro dosao. Takodje i neki kontakt telefoni, email adrese kampova za kontakt. Cenovnik, ako ga neko ima je takodje dobro dosao.
Sve ovo u nadi da me nece omesti neki ne planirani poslovi koje se mogu desiti.
Unapred hvala svima na predlozima.
Pera

Ja sam bio na Srebrnom jezeru pre nekih 2 nedelje. Ladovina teska, za odmor super. Nije guva, nije urbano, kafici, fast food, itd. Za decu imas plaze, pedalina, teren za odbojku,tenis, vaterpolo, krstarenje brodom .... Ali nije nesto za omladinu jer je provod slab, slab izbor devojaka itd ....

Ako zelis odmor, kupanje, ladovinu, ok je skroz. Cena za kamp ne znam, ali gde sam ja bio, soba sa 3 kreveta 2000 dinara.
Pozdrav