Glavni meni

Ðunta - Prodaja ulja, maziva...

Započeo ðunta, 31 Jul, 2015, 12:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Eto Laziæu vidi¹!!!  De ti meni na PP koliko su 5 litara ulja,u evrima..,pa ako mi neko bude i¹ao u Srbiju ne¹to æemo i dogovorit...,daj gu¹æe,ne vozim ja zimi,rjetko,ili nikako...
jin-jang

ðunta

Ma reci ti Laziæu, isto je ko sa rakijom, ako je malo tro¹i,  :-*, ako previ¹e  [samoubistvo]
"Ako ne budemo bolji, postaæemo gori"

Lazic

Rakiju tro¹im umereno... :D Bar ja mislim da je umereno... :D Omatorilo se... :D

Ðunta, onda su meni do sada svi agregati bili odlièni, svi su po malo tro¹ili ulje... ;D

ðunta

Ako je ko sa rakijom, dobro je. Upro¹æeno, desetak procenata od pune kolièine nije potro¹nja, BMW srkne i punih 20% tokom intervala a mo¾e da preðe neograniènu kilometra¾u, dodu¹e, to je delom ¹to pri svakom stajanju na æopavoj malko ulja proðe pored karika u levi cilindar  i sagori odmah pri paljenju ¹to se vidi po dimu, kolièina izmeðu min i maks je takoðe neka mera, sad, kod flajke toga nema, mom drugaru supruga prigovara da nema meru kad pije na ¹ta on ka¾e da ima, pije dok sve ne popije, a nije bitno kolko je bilo u poèetku, tako da je sve relativno.
"Ako ne budemo bolji, postaæemo gori"

Gavrolini

Djunta sta imas od ulja za viljuske 15w i koje su cene. Treba mi oko 1.3l...tako da mi vise odgovaraju pakovanja od 0.5l, ali nije presudno

Lazic



Lazic

Jedva èekam priliku da malo provozam guram to tvoje èudo... ;D

ðunta

Silkolen ulja sa u pakovanjima od litre, koèiono od 0,5. U ponudi je standardno ulje, "Fork Oil Intermidiate SAE 15",810 i multigradno, trkaæeg ranga RSF 15WT, 1.079, kod koga se viskozitet malo drugojaèije klasifikuje, ne¹to je viskoznije nego na uobièajenu petnaesticu. Ima i drugih viskoziteta u obe varijante, preporuèujem seriju RSF jer je em multigradno em termo stabilnije i oscilacije u tvrdoæi ve¹anja tokom vo¾nje znatno manje, takoðe i sami nus frikcioni otpori trenja manji zbog dodataka. RSF se smatra jednim od naj boljih ulja za ogibljenje, ide i u amortizere gde su zahtevi veæi nego u ¹tapovima.
"Ako ne budemo bolji, postaæemo gori"