Glavni meni

A nije imala ni punih 18...

Započeo orlovi, 23 Jul, 2015, 00:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

eclipse4

Citao juce....zajsta neverovatno i zalosno....sta reci...

E sad posto kad muskarac preti,kao sto je bio slucaj prosle godine,(bese mu naboli sina i on je rekao da ce da se osveti) i otac ubijenog deteta zaglavio u pritvor na "edukovanje".....bas me zivo zanima sta ce biti sa njenom majkom posto je javno pretila da ce se osvetiti.

ЯЭВОЛУТИОН

Jadno je to kako se mamlazi naloza kad stave neko zensko iza sebe....produzetak polnog organa je opasno oruzje, ma koji bio...kola, motor, novac....Umesto da devojku provoza polako, on resio da izigrava Marquza i da gazi do koske....nazalos poginula je ona a ne on...dzaba pretnje i kletve....on mora da zivi sa tim, a njeni moraju da prihvate da je nista nece vratiti....
Ako je mislio da je tako dobar, mogao je sledece nedelja na ponikve pa da pokaze da je novi rossi.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ostoja

@ Revolution
Takvih ima koliko hocesh, kompleksi su opaka stvar. Bar sam navikao svoju  decu da ne sedaju na motor sa svakim, zajebana je to igra....
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

ЯЭВОЛУТИОН

Imam drugara koji generalno dobro pegla kola....jako dobro...i njegov buraz omlati svog boldora i razbije satove.....kod Pedje u Kragujevcu nadjem satove....zapravo kuciste i krenemo po njih....do tamo vozio njegov buraz a nazad seo on da vozi.....negde na Begaljickom brdu stisao Calibru 2.0 turbo i na prevoju naidjemo na grupu automobila....on u stilu fandja nagazi gas i provuce se oko njih kroz zaustavnu traku....
Covek od 37 godina otac dvoje dece, vozi u auto brata rodjenog koji ima jedno dete i mene koji u tom momentu imama samo jedno.....sacekam da malo uspori i povucem rucnu.....auto polako stane i ja izvucem kljuceve i bacim ih kroz prozor,,,izadjem iz kola i polako peske prema Lasti.......retard...meni ce da dokazuje kako je aerton senna///
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

srbac


castor

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 23 Jul, 2015, 17:44
on mora da zivi sa tim, a njeni moraju da prihvate da je nista nece vratiti....

Ko ka¾e da mora?! Danas su klinci drugaèiji nego prije 20+ godina, tako da on mo¾e da proðe "neogreban" i mentalno iz ovoga. ©ta ti je...
It's the ride that matters, not the bike…

ЯЭВОЛУТИОН

Mozda ako ima kugllager umesto mozga....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

castor

©to uop¹te nije daleko od istine…
It's the ride that matters, not the bike…

Popsy

Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Balsa Wrx

- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Slaninar

#12
Citat: Balsa Wrx poslato 05 Avgust, 2015, 12:19
Jbt moje godine au..

Ti nema¹ pravo glasa. Zna¹ za¹to.
Svako jutro pre nego ¹to sedne¹ na motor da opali¹ sebi ¹amar.
(Ho¹tapler, sa Slaninarovog kompa)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Alo vas dvojica gejeva, ne dirajte mi Bal¹u, smirio se...

penzos

Evo malo povratka na ovaj sluèaj. Na ¾alost, u "pravnoj dr¾avi" sve je moguæe. Jest da je kolega po motorciklu-ali je takoðe i sramota, ne samo za motorcikliste veæ i za ceo ljudski rod!
http://niskevesti.rs/index.php/hronika/item/5456-pustili-su-ga-jer-se-pravi-lud-porodica-nastradale-tinejdzerke-ocajna-jer-je-osumnjiceni-za-njenu-smrt-na-slobodi#.VgFWY5U_JZc.facebook
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion