Glavni meni

koja kociona tecnost!?

Započeo mali_zmaj, 21 Jul, 2015, 22:04

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Slaninar poslato 28 Jul, 2015, 14:31
Citat: hurricane poslato 28 Jul, 2015, 11:45
..on offtopic:

http://i.imgur.com/nAWQ9l5.jpg

Ili je tuèe¹ dvaput svaki dan, da se navikne, i onda kad vidi¹ da je nervozna/tu¾na, samo preskoèi¹, ne istuèe¹ je jedan dan i ona hepi.  :)
sve sto je dobro u zivotu
ili je nelegalno
ili je nomoralno
ili goji

ovo gore je nemoralno i nelegalno u isto vreme...za gojenje....verovatno je u kafani bolja klopa...zapravo siguran sam....dakle i goji
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

he he moja svako jutro kad se sredi za posao,onako upitno me pogleda... i kaze reci da sam lijepa!!  ili kad ja nesto uradim,a ona se transformise u momentu..,ja pitam sta je, a onda slijedi ne pricanje sedam dana sa mnom,pa kad se ohladi kaze da sam nesto trebao uraditi tako i tako.., a ja joj kazem da mi je staklena kugla na opravci,i da ne citam misli i naravno da bih uradio kako ona kaze samo da je otvoreno rekla,kazala!! i opet digne nos i opet sedam dana tisine!!!  
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

ja mojoj u takvim slucajevima kazem da mi popusi pa ce biti po njenom i onda bude po mesec dana tisine....malo je sedam dana.
A da je lepa ne govorim joj da ne umisli....kao da vec nije....mislim umisljena kao i svaka zena....pa imaju lepe po splavovima ali ne zivim sa njima jebem te glupu...i opet mesec dana tisine.....ne mozes pobediti a ako se pridruzis postanes peder...zato su pederi njihovi najbolji drugovi....musko a konta ko zensklo....mada kad ih pitas za "back door"iskolace oci....pa necu u oci....i opet mesec dana tisine....zapravo retko mi i pricamo
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]  e .urca pa pricas li ti ikad sa njom!?!  ma ja joj kazem da je lijepa,nije mi tesko,a znaci joj puno....,moras nekad takticki... ;)
jin-jang

Hohštapler

...ako joj ne ka¾e¹ ti, reæi æe joj neko drugi... a to se zavr¹i na "prièaj mi, prièaj mi!" ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

samo moras da joj objasnis da sa njom nisi zbog lepote nego zbog pameti... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ostoja

@Rev
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [doh] [doh] [rofl] [doh]
E ti stvarno nisi kompletan, hahahahahaaa
[rofl] [klanjam_se]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Slaninar

S njima je muka, bez njih je besmisleno... tj. bez ljubavi.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hurricane

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 Jul, 2015, 23:38
samo moras da joj objasnis da sa njom nisi zbog lepote nego zbog pameti... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

moj ujak meni rekao jednom:

..lepa svima, dobra tebi...

penzos

Moj pokojni tast je savetovao ¹uraka "Sine, svaka æe da ti zvoca, drobi i probija mozak! A ti barem gledaj da je lepa, pa kada ne mo¾e¹ da je slu¹a¹ - barem da mo¾e¹ da je gleda¹!"
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Major

Citat: penzos poslato 29 Jul, 2015, 10:03
Moj pokojni tast je savetovao ¹uraka "Sine, svaka æe da ti zvoca, drobi i probija mozak! A ti barem gledaj da je lepa, pa kada ne mo¾e¹ da je slu¹a¹ - barem da mo¾e¹ da je gleda¹!"

Mudro :)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 Jul, 2015, 23:38
samo moras da joj objasnis da sa njom nisi zbog lepote nego zbog pameti... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

drugar ponukan mojim savetom juce svojoj zeni kaze da nije sa njom zbog lepote vec zbog pameti.....sinoc mi javio da nece zena ni rec sa njim da prozbori ceo dan :) otisao na pecanje rec mu nije rekla :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

hahahhahahhhahhaaa,ma i da je ruzna ko lopov ne smijes joj reci da je ruzna! ma zene su cudo...,svjesna je da ima viska kila a kad joj to kazes,op uvrijedi se ocas posla.... to ja zovem  tzv. taktika borbenih dejstava,u braku i okolo njega,uvjek dobro razmisli prije nego sto lanes,pa makar imao najbolje namjere..
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

moras biti karakter....ne smes potpasti pod njihov uticaj....jer ce ti sutra reci "a bila sam lepa a vidi sta si sad od mene napravio"...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

sta ste vi to ozenili jbt

BOKYBOY

...i sta bi na kraju...koja kociona tecnost...? [rofl] [rofl] [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 03 Avgust, 2015, 11:58
sta ste vi to ozenili jbt
UFF-e biraj koliko god dugo hoces, na kraju ti dodje na isto....zensko....nijanse su u pitanju.....niko od nije cvecka i svaka koja to  trpi zasluzuje i da ti nju trpis...reciprocitet....i natezanje, ja tebi ti meni...kao oralni sex....pupusicu ti ako lizes.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

Citat: UFF poslato 03 Avgust, 2015, 11:58
sta ste vi to ozenili jbt
UFF e mestre da ti kazem,onoga momenta kad potpisu papir kod maticara,racunaj da to nece vise biti ta osoba,a jos kad djeca dodju.... kad se zabavljate sve super,e kad padne sara na papir...

nije moja zena losa,ali kao i svaka ima momente.... polako,sve ce ti se kasti ako se ikad ozenis..
jin-jang

mali_zmaj

Citat: BOKYBOY poslato 03 Avgust, 2015, 15:54
...i sta bi na kraju...koja kociona tecnost...? [rofl] [rofl] [rofl]
DOT 4 sunce mu,ne pratis na casu!!  ;)
jin-jang

UFF

rev i zmaju
sve ja vama verujem
ali cu da ucim na tudjim greskama i budem malo pametniji, necu ni da se zenim :)
ako joj uslovi ne ogovaraju zna gde su vrata  [hello]