Glavni meni

49. Gitarijada I 19. Moto Skup - Zajecar

Započeo Darko, 21 Jul, 2015, 16:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

YoYa

Citat: Darko poslato 24 Jul, 2015, 10:58
kuca mi je na 5,6 min pesaka od Kraljevice , tako da mozes motor da ostavis u dvoriste pa da odes pesaka na koncert ... Motor je siguran u dvoristu , a sto se tice spavanja , mozes u kuci bre u krevetu ko covek , sta ce ti sator. Jedino ako dolazis sa drustvom nekim ne znam dal ce biti mesta ... Ali i tada - dvoriste je ogromno, travica dole , pa mozete i u sator.

Ma , kako god odlucis , samo se javni i resavamo sve ...

Dole sad ima pun Q ovih azilanata
i
Isao bi sa devojkom, javnem ti se ,hvala

kloshmi

Bio pro¹le godine i extra se proveo. Ulaz je bio 500din i to za bajkere a ko je dolazio na gitarijadu bilo je besplatno. Put je dobar, autoputem do Paraæina i posle je u¾ivancija, nov put, lepi predeli. Darko, drugar i ja idemo u petak popodne iz Panèeva pa ne znam kako ti to odgovara. Cuo sam da su sad na odvojenim lokacijama moto skup i gitarijada, ali blizu. Jel to tacno?

balcan girl

ja dolazim u petak popodne :D :D vidimo se tamooooooooooooooooooo :D :D jel isto mesto kao i prosle godine? levo bike skup desno gitarijada?
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Darko


balcan girl

vala grmi i kod mene i pada kisa :D molim te javljaj i vremensku prognozu za tamo :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!


UFF


balcan girl

nemam pojma koliko je bilo bajkera al bilo je dostaaaa :D :D :D :D i bilo je supeeeer :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

¾arko1983


balcan girl

ja sam zaboravila foto aparat :D a i kad ga ponesem zaboravim da slikam :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!