Glavni meni

Kupujem Z750 ili Z1000

Započeo ¾arko1983, 17 Jul, 2015, 11:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major

Extra neka te lepo sluzi [cheers]

Daj jos neke slike gde se bolje vidi makina :D

castor

Citat: ¾arko1983 poslato 21 Jun, 2017, 22:47
Castore sto ti krivo:) Sutra bolje slike, oduvah danas 200 km
Odakle ti da mi je krivo? Ja happy kao i ti... Daj samo slika i pi¹i utiske.
It's the ride that matters, not the bike…

idanijel

Daj sliku ,godiste,neki detalj

Major

Nema coveka sad... kupuje motor vec godinama i sad ga vise necemo videti na forumu.. otisao je da obidje svet :D

Boki-KG

Èestitam kupovinu! Da te lepo slu¾i!

Super izgleda motor.
Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek

Master Z-ed

Ps. Uzeo si dobar primerak, to mi je od dobrog drugara, da je hteo na poèetku sezone da ga proda ja bih ga sigurno uzeo meni, motor je ko èa¹a.

Kostić

Citat: Major poslato 23 Jun, 2017, 11:04
Nema coveka sad... kupuje motor vec godinama i sad ga vise necemo videti na forumu.. otisao je da obidje svet :D

jok, sedeæe sa nama babama na forumu ;D

¾are, jes ru¾an ko dupe al ko ga jebe, samo neka ide. sreæno se navozo ;D (pazi gume gore po tvom kraju ;D )

Major

I tu si u pravu :D
Ma samo neka ga on cera :D

¾arko1983

Citat: ¾arko1983 poslato 27 Januar, 2016, 09:41
Ja ne mogu da nadjem motor, hvata me panika a sezona dolazi..... Ode jedan plav ispred nosa, gledao ga bio dobar primerak....

E pa ovako, nisam mogao da se ispavam jer 3 noci pre kupovine motora nisam spavao a i radilo se svasta nesto.
U sustini ovaj motor sam gledao preprosle zime, i tada je bio kod prvog vlasnika koji ga je kupio novog u Srbiji, lik na Vozdovcu drzi neki italijanski restoran, motor mi se jos tada svideo, kupio ga je decko u Dobanovcima jer sam se ja cimao za 100e. Kad sam ga video u oglasima odmah sam ga zvao da sa sacuva par dana sto je korektno sa njegove strane cuvao mi ga je dok nisam dosao nekih 3-4 dana, kod njega je bio sezonu i prodao ga je navodno jer mu treba lova za stan.
Stanje motora: motor je u prvoj boji, agregat prede presao 15000 ne znam dal su pravi ali po stanju mislim da jesu, kad sam ga gledao prvi put imao je oko 12000, gume su stavljene nove sa malo starijim dotom al su ok Pireli Angel, kad sam ga prvi put gledao imao je gume sa prve ugradnje, od ulaganja skoro nista.Sto si tice utisaka u voznji, meni je super, motor je utegnut, stabilan, polozaj sedenja mi je odlican, mozda je mogao imati malko vise snage ali zasad mi ne smeta uopste, agregat jako elastican, vuce u niskim obrtajima ne trazi stalno saltanje, jako jako zadovoljan, jedina zamerka sediste, kad sam ga dovezo iz Dobanovca posle 150 km sam osetio da mi utrnula bulja inace nikakav drugi zamor.
Sve u svemu prezadovoljan, iscimao sam se za lovu ali dobro prevazicicu valjda i to.....

Major

Evo ti resenje i za to:

Citat: Master Z-ed poslato 21 Jun, 2017, 23:09
Uzimi ¹adova sedi¹ta ili preko e baya ili poruèi od bere da ti donese iz pola. Veruj mi da vrede svaki cent

¾arko1983

#110
Evo ga , malko prljav al opracemo ga.....









Major


Master Z-ed

Citat: ¾arko1983 poslato 26 Jun, 2017, 08:49
Citat: ¾arko1983 poslato 27 Januar, 2016, 09:41
Ja ne mogu da nadjem motor, hvata me panika a sezona dolazi..... Ode jedan plav ispred nosa, gledao ga bio dobar primerak....

E pa ovako, nisam mogao da se ispavam jer 3 noci pre kupovine motora nisam spavao a i radilo se svasta nesto.
U sustini ovaj motor sam gledao preprosle zime, i tada je bio kod prvog vlasnika koji ga je kupio novog u Srbiji, lik na Vozdovcu drzi neki italijanski restoran, motor mi se jos tada svideo, kupio ga je decko u Dobanovcima jer sam se ja cimao za 100e. Kad sam ga video u oglasima odmah sam ga zvao da sa sacuva par dana sto je korektno sa njegove strane cuvao mi ga je dok nisam dosao nekih 3-4 dana, kod njega je bio sezonu i prodao ga je navodno jer mu treba lova za stan.
Stanje motora: motor je u prvoj boji, agregat prede presao 15000 ne znam dal su pravi ali po stanju mislim da jesu, kad sam ga gledao prvi put imao je oko 12000, gume su stavljene nove sa malo starijim dotom al su ok Pireli Angel, kad sam ga prvi put gledao imao je gume sa prve ugradnje, od ulaganja skoro nista.Sto si tice utisaka u voznji, meni je super, motor je utegnut, stabilan, polozaj sedenja mi je odlican, mozda je mogao imati malko vise snage ali zasad mi ne smeta uopste, agregat jako elastican, vuce u niskim obrtajima ne trazi stalno saltanje, jako jako zadovoljan, jedina zamerka sediste, kad sam ga dovezo iz Dobanovca posle 150 km sam osetio da mi utrnula bulja inace nikakav drugi zamor.
Sve u svemu prezadovoljan, iscimao sam se za lovu ali dobro prevazicicu valjda i to.....

Prava je km., a prvi vlasnik se isto tako ovaj put jajario pa ostao bez njega od strane tebe.

definitivno jedan od najboljih motora koji su bili na oglasima u zadnjih godinu dve dana.
re¹enje ti je shad sedi¹te ili boban da ti napravi. razlika je po papirima 35%, ¹to znaèi na 150 km ima¹ jo¹ 50 km vi¹e da preðe¹, a ja ti garantujem da mo¾e¹ da preðe¹ duplo dok ne oseti¹ bol u leðima.

od ulaganja promeni sajlu kvaèila, 25 evra da ti Bera donese, ja sam sinoæ kod mene promenio, ovi na¹i dileri su mnogo neozbiljni po pitanju nabavke delova.

kauèuk gubi svojstvo tek posle 5 godina, tako da ako su gume starije od 5 godina menjaj, iskren da ti budem ja mislim da je i to samo prose..., da su za zamenu tek kada se plastificiraju.

Budi svestan da je Gt touring varijanta i da mora da bude tvrða ali ujedno i traje po 35-40.000km.

U¾ivaj!!!

Mil@n

©ta dru¾e traje 35-40000 km  :wtf:

Master Z-ed


idanijel


castor

@¾arko1983
Lijep Zwekan 2008/9 godi¹te, ako me sjeæanje boja i plastika slu¾i. U¾ivaj, vrlo zahvalna ma¹ina.


Citat: Master Z-ed poslato 27 Jun, 2017, 18:35
re¹enje ti je shad sedi¹te ili boban da ti napravi. razlika je po papirima 35%, ¹to znaèi na 150 km ima¹ jo¹ 50 km vi¹e da preðe¹, a ja ti garantujem da mo¾e¹ da preðe¹ duplo dok ne oseti¹ bol u leðima.

Ne znam za druge, ali ja osim utrnule guzice na 1000 km za jedan dan na mom Zwekanu nisam osjetio nikakav bol u leðima...


Citat: Master Z-ed poslato 27 Jun, 2017, 18:35
Budi svestan da je Gt touring varijanta i da mora da bude tvrða ali ujedno i traje po 35-40.000km.

Michelin Pilot Road 3 evo pre¹le 32.5k km bez ikakvih problema. Prednja je sjebana mojom krivicom, a zadnja ima jo¹ 10-15k u njoj sigurno.
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

Slabo ti to tera¹ ako æe ti guma potrajati 50k... :D



@Damir:
Ko je bre lud da plati sajlu kvaèila 25e... ??? Napravio kod Bobana pre 5 godina, kapiram da neæe jo¹ dugo, al' sam je platio 5-6e tada...

castor

Citat: Laziæ poslato 27 Jun, 2017, 23:52
Slabo ti to tera¹ ako æe ti guma potrajati 50k... :D
:P :P :P
It's the ride that matters, not the bike…

¾arko1983

Na njemu su Pirelli Angel ST verovatno meksa varijanta od GT....Damire znao si za motor a cutao si.....hm.....
Castore kazi mi koji si izduv ugradio gde si nabavio i kako si resio exup?