Glavni meni

Kupujem Z750 ili Z1000

Započeo ¾arko1983, 17 Jul, 2015, 11:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

castor

Citat: UFF poslato 03 Jul, 2017, 01:08
jebo takvu voznju, da se smoris i zaspis u sred iste
Jebiga ne volimo svi stalno zadnji prednji...
It's the ride that matters, not the bike…

UFF

ne volim ni ja, sjebo kicmu od prednjeg a zadnji ni ne umem, samo par metara ko pickica jer ne smem da zategnem da se ne prevrnem na ledja

ali da ga jebem ako cu na motoru kao na kolima da pazim da naglo ne dodajem gas i da naglo ne kocim pa to je cela poenta voznje motora ako mene neko pita, lagan si i treba da ne kazem mora da ubrzavas i da se zaustavljas brzo

castor

Radim ja to, nije da ne radim, ali meni to stvarno nije gu¹t tako voziti non stop. Meni je bitno da stignem tamo gdje sam krenuo ili naumio. Sve ostalo je zavisno od trenutnog raspolo¾enja i okolnosti...
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

La¾e¹ deda, gume te odaju... ;D


Na 10:55 smo Kostiæ i ja proleteli pored tebe sa 50kmh... :o ;D

! No longer available

castor

It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

Jedinih 14 minuta ikada da mogu da gledam sebe dok vozim... ;D

castor

Editovao si post. Ako veæ moram da elaboriram, ondak ovako. Ne volim da pravim problem tamo gdje ga nema, a vas dvojica ste vozili kao da nema rupa i da put nije faktièki preoran. Tebe boli kurac jer si na KLEpetalu, a kostu boli kurac generalno. Mene na takvom putu boli glava i otpadaju bubrezi preko granice kada vi¹e nije prijatno, pa se vozim u skladu sa time.
It's the ride that matters, not the bike…

UFF

priznaj da vozis polako jer u glavi preracunavas poslednju potrosnju i razmisljas da li u svoju knjizicu da upises realnu kilometrazu sa zadnjeg sipanja ili da dodas bar 20 posto zbog loseg asfalta i amortizacije :D

castor

[rofl] [rofl] [rofl]

Da, potro¹nja je najbitnija stavka. Ako se vozim 50% br¾e, tro¹i 100% vi¹e.
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic


castor

pUFFe, priznaj da si pio Lav Twist. [rofl] [rofl] [rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

Poklonu se u zube ne gleda... :D Ono je realno jedini snimak da ja znam gde mogu da se uporede tvoja brzina sa neèijom drugom... U ovom sluèaju tvoja naspram 50kmh... ;D Jes' da je put preoran, al' ¹to ne vozi¹ kle...? :D

UFF

Citat: castor poslato 05 Jul, 2017, 01:02
pUFFe, priznaj da si pio Lav Twist. [rofl] [rofl] [rofl]

ne tebra kupio gajbu ovog piva od kruske da atestiram
odlicno

http://s23.postimg.org/ji8kks31n/20170705_000447.jpg

castor

Nesam sniman na drugim vo¾njama. Jedino ako me ima kod VR 46 kad smo i¹li pro¹le godine u Herceg Novi. Eto, mo¾e Jovan da ka¾e kako smo se vozili. Jebemumi¹a stalno su mene èekali i stigli smo kasno u noæ, jer sam ja vozio po ogranièenju. A da, i Dragan Pavliæeviæ mo¾e da ka¾e isto neku na tu temu...
It's the ride that matters, not the bike…

Glava Dole

Ali kostino jaukanje po rupama... znaci pisurija [rofl]

Lazic

Citat: castor poslato 05 Jul, 2017, 01:06
Nesam sniman na drugim vo¾njama. Jedino ako me ima kod VR 46 kad smo i¹li pro¹le godine u Herceg Novi. Eto, mo¾e Jovan da ka¾e kako smo se vozili. Jebemumi¹a stalno su mene èekali i stigli smo kasno u noæ, jer sam ja vozio po ogranièenju. A da, i Dragan Pavliæeviæ mo¾e da ka¾e isto neku na tu temu...
Pa ti si moja hepo kockica... ;D :-*

Da, naravno da æe gume da ti traju zauvek kad onako vozi¹... ;D

castor

KLEziæu, volim i ja tebe...






















































Dok te ne zapalim... [rofl] [rofl] [rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic


Major

Ja bi se uklopio sa Castorom u voznji :D

Lazic

Naroèito VFR-om do Zagreba i nazad noæu... ;D