Glavni meni

Kolektivni odmor 2015.

Započeo Andreja, 13 Jul, 2015, 21:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Citat: Gvozden poslato 16 Mart, 2016, 23:57
Prosle godine smo jedrili tamo . Ortak vozio Adv i sav u ktm outfitu dan, noc,...Svratili na pice u nekom kafeu kad ono...Dobro nisu polupali ceo bar. [pop]
Derpe drzi neki bar, svi ktm ljubitelji...startovao ortaka, zajebavali smo ga mesec dana... "You got nice tzaket, pa ga milki jbt"   [panic][flashing]
btw..Nosio KTM jaknu i prilazi gazda bradonja i krece start...  [panic]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Uffeeee, brate znao sam da si peder... ;D

UFF

 [bejzbolka]

ja prodao pedersku jaknu, a i motor kad sam cuo ovu pricu  [rofl]

Andreja

U je, èita se putopis jo¹ uvek :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Dukags

Citat: Andreja poslato 05 Maj, 2016, 21:39
U je, èita se putopis jo¹ uvek :D
Sta cita, upravo odgledah ponovo i ceo dokumentarni film i imam predlog da ti skupimo koliko ko moze dotacijiu/donaciju za sledeci, jer ako ste do Crne Gore i kisnuli i zavrsili u zatvoru do Zakintosa mozemo samo pogadjati sta ce biti, a valja prezimiti i zimu2016/17 uz neki dobar putopis.

Andreja

 [yahoo]

Ove godine "ma¹im" veliku vo¾nju :) Drugari idu na Zakintos a ja æu da izvisim, tek uzeo motor, hoæu da ga sredim, naèièkam ¹ta mi treba i kupim opremu za sebe i foto/video. Ne mogu vi¹e da zajmim foto aparat od drugara, ne ide :) Planiram par kraæih vo¾nji po Srbiji (videæemo kako æe sve to iæi), biæe propraæeno tekstom i snimcima, to æe ujedno biti upoznavanje sa motorom i priprema za sledeæu sezonu pa ako vas i sad ne izneverim, dogovaraæemo se za 2017. :)

Tvoj post mi je ulep¹ao dan, ba¹ sam se potrudio oko putopisa, srce mi je puno kad vidim pozitivne komentare.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF


Andreja

Opet nestale fotke. Ko me ¹i¹a kad se nisam registrovao na Postimage. Koga zanimaju fotke, mo¾e ih naæi kod mene na FB.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

postim otisao u qrac
upravo uploadovao par fotki i okacih 2 posta i sad vidim vec ih nema  [veryangry]


ne vredi ili da skupimo ozbiljniju kintu od cega verovatno nema vajde ili da komercijalizujem forum pa da se od toga placa pravi hosting a bekap da radim u svoju licnu arhivu  [neampojma]

lord_oblivion

Citat: Andreja poslato 06 Maj, 2016, 05:49
[yahoo]

Ove godine "ma¹im" veliku vo¾nju :) Drugari idu na Zakintos a ja æu da izvisim, tek uzeo motor, hoæu da ga sredim, naèièkam ¹ta mi treba i kupim opremu za sebe i foto/video. Ne mogu vi¹e da zajmim foto aparat od drugara, ne ide :) Planiram par kraæih vo¾nji po Srbiji (videæemo kako æe sve to iæi), biæe propraæeno tekstom i snimcima, to æe ujedno biti upoznavanje sa motorom i priprema za sledeæu sezonu pa ako vas i sad ne izneverim, dogovaraæemo se za 2017. :)

Tvoj post mi je ulep¹ao dan, ba¹ sam se potrudio oko putopisa, srce mi je puno kad vidim pozitivne komentare.
A i izneverio si  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

lord_oblivion

Citat: UFF poslato 13 Novembar, 2016, 23:08
postim otisao u qrac
upravo uploadovao par fotki i okacih 2 posta i sad vidim vec ih nema  [veryangry]


ne vredi ili da skupimo ozbiljniju kintu od cega verovatno nema vajde ili da komercijalizujem forum pa da se od toga placa pravi hosting a bekap da radim u svoju licnu arhivu  [neampojma]
Re¹avaj ili na glasanje.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Andreja

Samo da zna¹ koliko sam se drkao prvi put da okaèim sve slike i sredim ih...
Pa onda kad je prs'o sajt, ajde sve ispoèetka, pazio da okaèim sve iste fotke da se ne izgubi smisao...

I sad otvorim temu da kopiram link za fotku gde sam zakopao GPZa (u temu koja je trenutno aktuelna, sa polu-zakopanim motorima) i... :o
Jebem li ga ¹ta æemo... U stvari, znam ¹ta æu za ubuduæe, ¹ibnem video na forum, fotke na FB i æao zdravo.

To za kintu, verovatno nema vajde, video si do sad :)

@Lord, izneverio, nego ¹ta... Mnogo mi je lep¹e da se drkam da sklopim motor od ove le¹ine ¹to sam kupio nego da sam kupio ne¹to dobro da se vozikam i zajebavam...  :violina:
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mkt

sto se postavlja pitanje komercijalizacije foruma
ako ima ko hoce da se reklamira jbg sto da ne
sta moze da predstavlja problem  [neampojma]

perlx

Reklame u header i footer, izmedju postova i mozda i pretekne neki $ da se uljudi mracni backend.

Glava Dole

Citat: Andreja poslato 13 Novembar, 2016, 23:12
....

@Lord, izneverio, nego ¹ta... Mnogo mi je lep¹e da se drkam da sklopim motor od ove le¹ine ¹to sam kupio nego da sam kupio ne¹to dobro da se vozikam i zajebavam...  :violina:

Nadam se da si ga podmazao i lupio letvicom, ako nisi ne racuna se [rofl]

Andreja

Ali letvica sa duborezom, kao ¹to je Aæimo predlo¾io :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

Hhahaha moze moze :D A mene ste zezali kad sam rekao da od toga nema nista sladje tj kad provozas nesto sto su tvoje ruke sklopile :D Ko nije rasturao do srafa pa se posle vozio na tome ne kapira jbg :D

DebeliZmaj

adb uspesno sve to blokira ...
sto ne upload na photobucket imaageshake i slicno
sta ste se zalepili za taj upload jedan preko forum
do da se drze slike sa forumh je suludo za forum ove velicine
jer je backup i posle retore maltene nemoguca misija ...
kad vec imatr slike u serijama reg se na te sajtove pa
napravite svoje galerije .... ili pkaci na fb u galerijh
pa linkove ka fb slikama ... fb ih ionako nikad nece
obrisati ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

lord_oblivion

FB slike ne mo¾e da gleda neko ko nema nalog na istom a takvi postoje jo¹ uvek. Nema thumbova u postovima.
Za Google slike treba na svaki link da dodaje¹ neke kurcopalce na kraju linka i za svaki forum je razlièito.
Imageshack u poslednje vreme dosta ogranièavaju meseèni protok fri nalozima.

Ja trenutno koristim Google Photos jer ima mesta koliko hoæe¹ (vezuje se za email korisnièki nalog) i fotke su u dovoljnoj rezoluciji.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

DebeliZmaj

lorde :) ... link ka fb slici, jesi bash apsolutno 1000% siguran da nemoze vidi ?!
ne ono kod tebe u galeriji nego direktan lik ovako recimo:




dakle ovo je direktan link ... https je tu samo da bude secure ... ali direktan link :")



Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell