Glavni meni

Kolektivni odmor 2015.

Započeo Andreja, 13 Jul, 2015, 21:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Citat: makinjo poslato 30 Novembar, 2015, 13:07
Andreja vrh ti je ovo ali brate sada mi jos teze da docekam lepo vreme :p :D
Ja planiram sledece godine Grcku ali preko Rumunije ,Bugarske pa nazad Albanija Crna Gora :)
Mada rado menjam marsutu kada su manijaci u pitanju :)

A mene niko da obavesti?? :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

penzos

Citat: Andreja poslato 30 Novembar, 2015, 12:37
Fala Penzose!

S' tim ¹to æu ja morati da krenem dan ranije jer opet planiram nekog BRAAAAP!-a da uzmem  ;D
Pa ¹ta fali braaaaaaaaap-u? Ionako po CG ogranièenje 50-60! Jedino kod onog tunela ima valjda 100km/h i to 1-2km. A i kod nas do 80, ja nikada nisam vozio br¾e od dozvoljenog!  [andjeo] A zatvori im tesni, nikakvi!  [rofl]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mkt

isao bi i ja na remo sa vama

VR 46

Ali pocetak klipa,sunce,obasjani motori,napakovani...milina da vidis  [yahoo] [dancing] [yahoo]
Twist of wrist!

Andreja

Citat: Ho¹tapler poslato 30 Novembar, 2015, 15:09
Citat: makinjo poslato 30 Novembar, 2015, 13:07
Andreja vrh ti je ovo ali brate sada mi jos teze da docekam lepo vreme :p :D
Ja planiram sledece godine Grcku ali preko Rumunije ,Bugarske pa nazad Albanija Crna Gora :)
Mada rado menjam marsutu kada su manijaci u pitanju :)

A mene niko da obavesti?? :D

Ko ti kriv ¹to ne èita¹ putopise :D

Citat: penzos poslato 30 Novembar, 2015, 17:25
Citat: Andreja poslato 30 Novembar, 2015, 12:37
Fala Penzose!

S' tim ¹to æu ja morati da krenem dan ranije jer opet planiram nekog BRAAAAP!-a da uzmem  ;D
Pa ¹ta fali braaaaaaaaap-u? Ionako po CG ogranièenje 50-60! Jedino kod onog tunela ima valjda 100km/h i to 1-2km. A i kod nas do 80, ja nikada nisam vozio br¾e od dozvoljenog!  [andjeo] A zatvori im tesni, nikakvi!  [rofl]

Meni je to idealan tip motora samo je problem kada se vozim sa nekim jer svi oko mene voze druma¹e, na 120km/h je borba za ¾ivot a na VFR-u hoæu da umrem od dosade ako koristim auto put a idem ispod 200. Ima da ubacim u XT-a agregat od VFR-a, koènice od neke nove litre i ogibljenje od recimo 990ADV, re¹en problem  ;D

Citat: mkt poslato 30 Novembar, 2015, 18:05
isao bi i ja na remo sa vama

Aj!

Citat: VR 46 poslato 30 Novembar, 2015, 20:13
Ali pocetak klipa,sunce,obasjani motori,napakovani...milina da vidis  [yahoo] [dancing] [yahoo]

... i onda se seti¹ gde si i kakvo je vreme  :'(
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Andreja

Jebem ti i www.dodaj.rs i sve... AAAAAAAAAAA!!!
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

a i ti naivan pa se uzdas i domaci hosting

VR 46

Jel postoji neka fora da vratimo te slike sa dodaj.rs ili sve ode u k?
Twist of wrist!

Andreja

Citat: UFF poslato 07 Decembar, 2015, 18:24
a i ti naivan pa se uzdas i domaci hosting

Je l' naivan druga reè za "magarac"? :D
Sad bez zezanja, uzdao sam se, ¹to da ne, sajt je radio do jaja, nije bilo ikakvih naznaka da æe se ne¹to desiti sa njim...


VR, èisto sumnjam. Imam sve slike u kompu (ako prièamo konkretno o ovoj temi), samo treba da privremeno dobijem moderatorsku funkciju (¹to bih najradije izbegao :D ), reuploadujem slike na neki drugi servis i linkujem ih umesto NEpostojeæih... Mraèenje. Ba¹ sam se potrudio oko ovoga jbg.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

VR 46

Steta da propadne putopis u pm :( Jbt pa i ja sam sve moguce slike ubacivao preko dodaj.rs....au pm,sad se setih  [samoubistvo]
Twist of wrist!

lord_oblivion

Meni za sad najbolji Picassa, nema ogranièenja protoka  :)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

UFF

Citat: Andreja poslato 08 Decembar, 2015, 01:25
samo treba da privremeno dobijem moderatorsku funkciju (¹to bih najradije izbegao :D ), reuploadujem slike na neki drugi servis i linkujem ih umesto NEpostojeæih...

samo javi kad budes hteo  [cheers]

Andreja

Ovih dana æu se posvetiti odvajanju slika, smanjivanju i uploadu pa te cimam. Fala :)  [kralj]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Andreja

Ponovo radi bioskop!

Slike smanjene i okaèene ponovo (ne koristite neproverene servise za upload slika da vam se ne bi desilo isto ¹to i meni), video ubaèen i na prvu stranicu teme.

Hvala UFF-e :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

DaChaS

ja na photobucketu evo jos malo pa 10 god radi bvez problema

VR 46

Citat: Andreja poslato 12 Mart, 2016, 12:48
Ponovo radi bioskop!

Slike smanjene i okaèene ponovo (ne koristite neproverene servise za upload slika da vam se ne bi desilo isto ¹to i meni), video ubaèen i na prvu stranicu teme.

Hvala UFF-e :)
Opet mi ubaci rovca  [prebicute]
Twist of wrist!

Andreja

Za more? :D Ovaj put ekipa planira Zakintos, ja se verovatno ne uklapam sa finansijama jer uzimam motor ali... Vidimo se sutra kod Kruzersa pa æe prièamo :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Gvozden

Samo nemoj ktm-om na zakintos.. :D

Andreja

Ma kakvi, japos æe biti i ovaj put :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Gvozden

Prosle godine smo jedrili tamo . Ortak vozio Adv i sav u ktm outfitu dan, noc,...Svratili na pice u nekom kafeu kad ono...Dobro nisu polupali ceo bar. [pop]
Derpe drzi neki bar, svi ktm ljubitelji...startovao ortaka, zajebavali smo ga mesec dana... "You got nice tzaket, pa ga milki jbt"   [panic][flashing]
btw..Nosio KTM jaknu i prilazi gazda bradonja i krece start...  [panic]