Glavni meni

Suzuki GSXR 750

Započeo FANTOM, 09 Jul, 2015, 14:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Misli¹ 528 hiljada... ;D

FANTOM

Ne mislim bas koliko sam napisao jer je motor u top stanju, fabricki su diskovi koji su potroseni otprilike taman koliko bi trebalo na tu kilometrazu i sve je na motoru ko iz fabrike. I to je vise majstora koji su ga videli izjavilo da nisu videli skorije tako dobar primerak .

Kostić

Citat: DebeliZmaj poslato 20 Jun, 2017, 09:57
rasipniche... to bi kosta666 tero josh 200.000 ili ti dve sezone po njegovim baronijama ..


otkluèajte ovog debelog èmara da mu baron kosta odgovori.

UFF

ako je to bila uvreda dobijes jednu bananu a?

nema veze sto sto si uvredio vec banovanog clana

Kostić

to nije bila uvreda, nego zatra¾aj da se odblokira na¹ debeli zlojeb, da bi mu ravnopravno odgovorio na prozivku bez osnova. ne volim da napadam one koji ne mogu da se brane. bajdvej, koga boli kurac za bananu? mnogo veæa sila nije slomila karakter najgoreg, zar misli¹ da si ti iznad pa izigrava¹ silu? dont be silly my friend, opusti se, ¾ivot je lep :)

UFF

evo zatrazim ja par stotina evra od tebe
mislis da cu da dobijem?
isto tako ce neko da se odbanuje jer si ti zatrazio  [rofl]

nadji ga na fb pa mu odgovori ili se nadjite uzivo pa se prepucavajte jos bolje, ne moraju svi ovde da citaju vasa sranja

Lazic

A mo¾e i da doðe na neko dru¾enje... ;D Zmaj dolazi i banovan... ;D

FANTOM

   Alo raus iz moje teme ....  [bejzbolka] .
   

    E da i Suzana je neragistrovana trenutno , a i morao sam da se vratim sa mora da resim taj problemcic  [cheers]

Lazic

Jak ti problem... Vraæao se sa mora vi¹e puta neregistrovan... :o ;D

FANTOM

    Suzana popravljena .... ponovo radi bioskop . Nije bio nikakav kvar nego poispadala vakum creva od ispod rezervoara sve majstor vratio na mesto proverene svecice dobre dobri kablovi . Servisirao prednja kljesta sad koci ubija .  [yahoo]

UFF

nije kvar nego godiste

prodas kantu kupis mladje i vozis se umesto da se drkas sa majstorima a?

Kanarinac

Najbolje da mu das onda tih par hiljada evra sto mu fali kad mu vec delis takve savete...

Manjovac_Kv


Kostić

to ¹to su mu poispadala creva a on nije bio mnogo radoznao pa nekako zavirio i vratio ih na mesto, ne znaèi da je taj motor kanta. vozi¹ raspalog juga i kenja¹ ko foka i glumi¹ arapina :)

UFF

ahhaah pa raspali jugo radi
kad se pokvari ima da ga bacim i kupim drugi :D

i ne kenjam mu vec ga motivisem da skuplja kintu i kupi nesto novije

Glava Dole

Nije bitno koliko je star i u kakvom je stanju vec koliko ga vozi, voli, i uziva u njemu :) Jugo s tim nema veze, ako ti za mizerne pare zavrsava posao zasto ga ne bi vozio :) Tu kostic nema pravo, ali za nazivanje tudjeg motora matorom raspalom kantom i izigravanje arapina ima pravo, to nije lepo :) Ako je njegov ocuvanom fabrickom stanju kanta sta je onda moj sunce ti poljubim? Kanda na kvadrat ili kub? :)

UFF

 [rofl]  tvoj nije ni za kurac jebeni kantasaki zvani glava dole

Glava Dole


FANTOM

   Poenta njegove price je posto je motor stariji da je jednako i kanta . Znaci ovi sto voze starije motore i kola voze kante nema veze sto su u full mehanickom stanju. Skoro sam bio u jednom servisu za automacke menjace u Zemunu na tri dizalice stoje kola na dve Audi novijeg godista komada dva A6 i A5  , i na trecoj dizalici Volvo 265 ako sam dobro zapamtio oznaku iz fazon 1980. Koji je limariski kao casa i spolja i odozdo. E sad mogu biti ubedjen da su ljudi dosli da rade automatski menjac posle 37 godina eksplatacije na Volvou al ovi sa ovim Audijima nesto brzo dodjose na popravku  [rofl] [thumb_up] [klanjam_se] .
    A sto se tice mog motora dok je bio kod majstora pojavio se interesent koji drzi auto servis za Crayslere i krstio se u kakvom je stanju motor, pritom cu reci da sam ga oterao u servis prasnjavog jer je stojao mesec dana ispod nastresnice. Kaze covek svidja mu se pita jel na prodaju i koliko para . A ubrzo za njim me iscimao jos jedan lik jel motor na prodaju itd. Majstor mi rece da ako nemam da dodam za nesto mladje od motora , da ne menjam motor jer je u super stanju i mogu slatko da se vozim jos par godina uz redovan mali servis ...Da napomenem da mi je registracija za 750 cc 14500din. Ili da kazem neku bezobraznu cenu zbog koje mi nece biti zao da ode .
    I za kraj slike govore vise od hiljadu reci i da motor nije opran nego spala prasina od vetra ,  sa danasnje voznje do Kosmaja .Na satu trenutno 54 000 km.




Bori¹a

ista ti je registracija za 600 i za 750... mozda 1000 din skuplje