Glavni meni

Suzuki GSXR 750

Započeo FANTOM, 09 Jul, 2015, 14:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


UFF


FANTOM


BOKYBOY

#83
Citat: FANTOM poslato 18 Oktobar, 2016, 00:19
Suzana na kolenima  :violina:



...nisi pogresio sto si kod njega otisao...bolesno pedantan...prenesi mu moje pozdrave... ;)

FANTOM

    E hvala ti za kontakt u svakom slucaju bilo mi je najblize svratio pitao i ugovorio . Danas smo je raskupusali skinuli stapove ostavili da se ocede , pa sutra novi semerinzi i novo ulje . Skinuli smo i ona creva komada dva sto vracaju ulje iz glave , sto su mi se raslinavila , pa sutra se nosi to u Hidraulik da se naprave nova . I da se servisiraju prednja kociona kljesta i novo kociono ulje . Jer smo utvrdili da mi glave celjusti a i ulje kociono je bilo braon  :o . I kao poslednje otisao lager na zadnjem tocku kod lancanika . Pa ce i to biti zamenjeno sa novim lagerom. I onda bi trebalo da bude kao pracka  :D

FANTOM

Na motoru uradjeno sve iz gorenjeg posta .... Novo kociono ulje, servisirana viljuska ( ulje semerinzi ) , nov lager na zadnjem tocku kod lancanika Koyo  :P . Podmazan lanac nauljena sajla kvacila . I stavljena nova creva koja vracaju ulje iz glave nazad u blok. Znaci kao da je drugi motor sada Tvrd napred precizan koci ubija . Jedva cekam prvi suncan dan da poteram Suzanu  [cheers]

goranvojska


FANTOM

    Evo par slika posle zatezanja podmazivanja i stelovanja Suzane  :P






Kostić

a da podma¾e¹ malo osovinu poluge zadnje koènice, a? : ) ja sam moju danas podmazao :)

FANTOM

    Kole nije problem tvoj savet ce biti usvojen  [thumb_up]

FANTOM

Danas Suzana ubola 49 999 km , a onda posle 100 metara i punih 50 000 km :D




Dutchman

sad parkiraj i isteraj 2029 i trazi jedno 15.000 za nju

BOKYBOY

Dobra Suzana...al ti se ne slazu one maskirne pantalone uz nju...  :P  ;) :-*

FANTOM

Citat: BOKYBOY poslato 29 Novembar, 2016, 11:54
Dobra Suzana...al ti se ne slazu one maskirne pantalone uz nju...  :P  ;) :-*
A moze i ovako


BOKYBOY

...covek promeni motor umesto da promeni pantalone...  [rofl] eee..taj ti se slaze...  ;D [thumb_up]

FANTOM

Promenjen filter za vazduh hvala FeelGoodu za nabavku i pomoc  [cheers]


DebeliZmaj

Ma moglo je to jos da se tera ... Lol
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

FANTOM

Citat: DebeliZmaj poslato 17 Jun, 2017, 18:01
Ma moglo je to jos da se tera ... Lol


   Bilo mu je krajnje vreme :D

DebeliZmaj

rasipniche... to bi kosta666 tero josh 200.000 ili ti dve sezone po njegovim baronijama ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

FANTOM

    Dakle na 52880km promenjen filter vazduha , filter ulja i ulje sipao Bardal 15w-50 , i promenio pozadi kocione plocice stavio Now Freen kljesta zadnja razradjena i sipana nova kociona tecnost ... Sve kostalo 11000 din . :o [zvizdi]