Glavni meni

Suzuki GSXR 750

Započeo FANTOM, 09 Jul, 2015, 14:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

FANTOM

 E pa ovako ponovo na dva tocka ... posle skoro 3 godine od udesa vracam se na dva tocka opet ... Motor kupljen kao sto pise u naslovu Suzuki GSXR 750  1994.dodiste na satu pise nekih 45400 km (da li je pravih ko zna) motor spolja izgleda veoma ocuvano nigde ogrebotine ostecenja sve na svom mestu. Od dodatne opreme ima amortizer volana i to je to ukratko . Ako mi nesto padne na pamet dopisacu ;)  Ponovo medju zivima ponovo bajker nema vece SRECE  [srce] !!!  




FANTOM

 I evo malo nekih slika kad smo isli po motor :








Hohštapler

Brate... ne mogu da se setim sad na keca, ¹ta se desilo bilo...
Èestitam i u zdravlju da te slu¾i! :)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mkt


FANTOM

Citat: Ho¹tapler poslato 09 Jul, 2015, 14:29
Brate... ne mogu da se setim sad na keca, ¹ta se desilo bilo...
Èestitam i u zdravlju da te slu¾i! :)

Imas dole brate u dnevniku na prvoj strani moju temo staru sa Hondom pa tamo pise ;)

Bori¹a

menjaj motor u profilu [yahoo] [yahoo] [cheers]

BOKYBOY

...uh,sto volim ove old school R-ove... [balavi] ...leeep...[clapp] sto ga nisi doterao,nije registrovan? [neampojma] ...srecno i samo polako i pun gas... [thumb_up]

kosta92

mozda i sa ovim bude neki projekat !!  [yahoo] nek je sa srecom  [cheers]
Sam biras kako zivis ! :)

Bori¹a

ja ne bih nista projektovao tu :D

FANTOM

  Bori¹a : Ma sad cu to da promenim samo da vidim kako ide ta nauka  :)

  BOKYBOY : Motor je casa uzvoz iz Svajcarske 2012. Pa da nije bio registrovan a i sad muku mucim da registrujem platio sve al mi fali neki papir pa ne daju pederi tablicu ,resicu to valjda ....   [doh]
  kosta92: Nece biti projekta ... Ovaj put sam bio u fazonu da uzmem nesto fabrika da je i da menjam ulje i plocice samo ... Nista brusilica, nista vari, nista kasapi, itd... A ako nekad ne daj Boze bude bilo potrebe  u slucaju da ostanem bez plastika uvek moze to da bude zanimljiv Street Fighter  [djavo]

FANTOM

E pa danas seo na skuter i spicio se za Svilajnac po kupoprodajni ugovor koji mi je falio za Suzuki nadam se da cu uspeti sutra da ga registrujem , a ako ne uspem nista od odlaska na more u ponedeljak sa njim  [doh]


VR 46

Citat: FANTOM poslato 17 Jul, 2015, 21:26
E pa danas seo na skuter i spicio se za Svilajnac po kupoprodajni ugovor koji mi je falio za Suzuki nadam se da cu uspeti sutra da ga registrujem , a ako ne uspem nista od odlaska na more u ponedeljak sa njim  [doh]


Cestitam kolega,nek je sa srecom!  [cheers]
Imamo iste kacige i viziree  ;D
Twist of wrist!

Bori¹a

dobra ti registracija na skuteru :D

FANTOM

Citat: VR 46 poslato 18 Jul, 2015, 00:27
Citat: FANTOM poslato 17 Jul, 2015, 21:26
E pa danas seo na skuter i spicio se za Svilajnac po kupoprodajni ugovor koji mi je falio za Suzuki nadam se da cu uspeti sutra da ga registrujem , a ako ne uspem nista od odlaska na more u ponedeljak sa njim  [doh]



Cestitam kolega,nek je sa srecom!  [cheers]
Imamo iste kacige i viziree  ;D
Po meni jedna od najlepsih sara tog modela plus vizir drkanje ... samo sto je mene izasla pre 3 godine 350 e ... al dobro ... i sto mi je glavurda porasla pa mi je sada mala tj nekad sam mogao da naduvam obraze a sada i sa ispumpanim me steze :D

FANTOM

Citat: Bori¹a poslato 18 Jul, 2015, 00:35
dobra ti registracija na skuteru :D

Skuter komsijin malo sam ga zalozio danas nece preko 100 km/h djubre ima neku elektronsku blokadu :)

FANTOM

E pa ovako danas po treci put isao za Svilajnac po neki papir koji je falio za registraciju i posle 3 nedelje jurnjave papira koji su falili uspeo da registrujem motor  [doh] .... Jedna slika sa morave u povratku za Beograd ....iz narodne milicije i par slika danas iz grada od majstora  :)










Major


joka


makinjo

Cestitam kolega i da vise ne pravis tako duge pauze :)

FANTOM

Citat: makinjo poslato 22 Jul, 2015, 15:00
Cestitam kolega i da vise ne pravis tako duge pauze :)

Hvala Makinjo ... Ja se nadam da ce sve biti ok

E da ljudi ja odoh na more za Cg za sat vremena sa Suzukijem :D pa ce biti zanimljivih slika :P