Glavni meni

VI humanitarna moto-¾urka u B. N. Selu, 1. avgusta 2015.

Započeo Silvana, 09 Jul, 2015, 13:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Silvana

I ove godine humanitarna moto-¾urka! U subotu 1. avgusta 2015. u Banatskom Novom Selu, poèetak od 18, ali mo¾ete doæi i ranije jer kuvanje i muzika startuju u podne.
Uveèe ¾iva svirka: najpre D'Fri¾iders, oficijelni bend Noænih vukova (peva èuveni Dra¹ko iz Valhale), a posle ¹armantniji  [yahoo] MAD RED s pevaèicom Ljiljanom Zdravkoviæ! Ulaz i klopa se ne plaæaju, manijake opet èeka desert  [welcome], a provod zagarantovan!
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Silvana

Predigra veæ sutra, 26. jula: GULA©IJADA! Samo me strah da se ne zamorite... pa da ne doðete na ¾urku...
U subotu 1. avgusta jedan ¹ank radi veæ od 14, za pregaoce, kuvare i ranoranioce!
Konaèna lista izvoðaèa: Mad Red, D'Fri¾iders i Treæa smena (BGD)!

Dobro nam do¹li!
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

zozon

    Poslednje pripreme u toku, nadam se da se vidimo popodne - predvece  [hello] [hello] [hello]

BOKYBOY

Citat: zozon poslato 01 Avgust, 2015, 11:02
   Poslednje pripreme u toku, nadam se da se vidimo popodne - predvece  [hello] [hello] [hello]

...kada je najbolje doci tj kakav je program desavanja...? [cheers]

Silvana

Od 14h radi ¹ank, od 18 je okupljanje, klopa oko 20. Koncert od 20h. Hajde, hajde  [welcome]   [cheers]

Pripreme uveliko poèele, fri¾ideri i toèilice provereni i rade, kazani postavljeni.

Juèe:














Danas:







Hitna pomoæ za rashladne ureðaje:

I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Jefta


BOKYBOY


Jefta

Kako god hoces. Ja sam mislio da skoknem do Bele Crkve da vidim kakav je motoskup pa onda oko 18 da budem u BNS

BOKYBOY

...drugar i ja smo u 8 na prvoj pumpi posle mosta ka PA pa ko hoce neka dodje da idemo zajedno... [cheers]

Jefta


Silvana

Hvala, Jefto, stvarno mi je drago ¹to si nam do¹ao. A zamislite da nijedne fotke nemam  [facepalm] Kakav momak, takav motor  [klanjam_se]

Hvala i ostalima, ba¹ sam se divno provela.

Vi ste bili najsvetlija taèka u celom tom gu¾vanjcu  [clapp] [thumb_up]

Mi smo se ekipno malo umorili pre i posle svega, ali vredelo je.






















I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Silvana

I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Kostić

hvala vama na gostoprimstvu, bilo je super. (a manijaka ko mrava, pun astal ;D ! )

zozon

 Hvala svima koji su dosli, bilo lepo, nadam se da ste se lepo proveli :-)

bora63

Ne tako davno pod velikim satorom, jos vecim dvoristem i mnogo vecim srcem domacina ...