Glavni meni

Rostilj i druzenje kod UFFa na livadi (kontejner city)

Započeo UFF, 28 Jun, 2015, 17:03

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Kanarinac poslato 26 Jul, 2018, 21:32
Kako ne postoji? Jel dozvoljena gradnja tu? Uza zona gradskog vodovoda je tu koliko znam. Sad druga je stvar sto zivimo gde zivimo, pa u delu gde je da kazemo sanitarna zona mi zidamo kuce
To o èemu prièa¹ je sa druge strane nasipa, na obali... Kod Uffa je poljoprivredno zemlji¹te, a mo'¹ misliti koliko srpski poljoprivrednici vode raèuna o hemikalijama koje idu u zemlju...

dzimika

a inace ta uza zone sanitarne zastite se pomera od vodovoda do obrenovackog puta pa tako taj deo od vodovoda na belim vodama do obrenovackog vise nece biti zona sanitarne zastite vec gradjevinsko zemljiste, takozvano makisko polje koje ce SNS da pozlati

Lazic


UFF

koje bre proseravanje kakva sanitarna zastita pa evo sad cu da vam dam primer:

Tacka 1 blok 45
Tacka 2 blok 71
Tacka 3 privatna kuca
Tacka 4 objekti komercijanog tipa tj sportski tereni

Tacke 1 i 2 nisu u podrucju zastite kenj kenj a tacka 3 jeste???
aj nek mi neko objasni kojom logikom kad je kuca na tacki 3 horizontalno na skoro istoj visini kao tacka 1 a vertikalno kao tacka 2 na koju je foru onda ona u problemu?

http://s22.postimg.cc/hdqovb7oh/Screenshot_1.jpg


dalje sta je sa tackama 4,5,6 i 7 ?
ne vidim nikakav vodovod, neki drzavni jebeni rezervat ni slicno okolo tako da je to cisto proseravanje

http://s22.postimg.cc/ogykaxktt/Screenshot_2.jpg


i ako cemo realno jedino sto je problematicno su zidani objekti u reci. ne na ovoj ili onoj vrsti zemljista vec u recnom koritu, ne verujem da ni oni predstavljaju neki problem sto kenjaju u reku jer gde idu govna od svih vas iz beograda sto sad ovo citate kad se iskenjate i pustite vodu?
ali ako ce vec nesto da resavaju onda je jasno sta, na podrucju zute linije dole posle nasipa nema zidanih objekata, na podrucju crvene linije ima, to nek ruse ionako si zidao u reci nisi valjda ocekivao da ces da legalizujes?
a sto se tice mog polozaja ja sam na mom licnom privatnom vlasnistvu, nisam sazidao na trotoaru ili na sred parka, setalista, decjeg igralista pa da bude problem (mada ima dosta ozidanih prodavnica po trotoarima i zelenim povrsinama koje i dan danas rade bez problema)

Ako mogu zgrade pre 71og bloka sto ne mogu i kuce iza njega na podruzju zelene linije?

http://s22.postimg.cc/gbgics4ap/Screenshot_3.jpg

Kanarinac

Jbg zivimo u Srbiji gde reda nema i tako smo navikli i to je vec nas problem. I klasicna srpska prica, nema veze sto ne sme. Nego ako moze on mogu i ja :D

juga

E da je sve kako nije ne bi mogao ni on, a ni ja!

FANTOM

    Auuu ja uopste nisam znao da si ti paralelno sa Adom koje otkrovenje za mene show  :o :D

UFF


Lazic

Perspektiva je èudo... :D

Od tebe do Vuka vazdu¹nom linijom 3km... :o :D

mali_zmaj

Jo¹ samo motornog zmaja da kupi...,i eto ga u gradu za minut!!
jin-jang

Lazic

Mani, garant bi se biciklisti bunili da je buèan...

Gavrolini

Aj odjebite sa spamovanjem u ovoj temi..sve se ponadam bice neki rostilj a vi palamudite o gradnji. Koga bre briga. Uff je stiso muda i ulozio svoje pare. Realno je napravio mali raj. A opet ako ce da ruse rusice njemu a ne vama. Iskreno ja mogu samo da mu zavidim sta je napravio za jako kratko vreme na jebenoj livadi.

®or¾

Diznilend!Ukoliko i bude neke vatre,u ¹ta èisto sumnjam,tada æe razmi¹ljati,a do tada....Jedno tri generacije

milomir22

Dokle god ozbiljne baje tu imaju kuce/vikendice/supe/placeve, a imaju i imace, niko to nece dirati, pa taman i pokojna mileva protestvovala.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

UFF


MIGE


Lazic


Biker-Boy

Svaka èast Ostoji [klanjam_se] [clapp]  em se pla¹im od visinu, a jo¹ vi¹e od struju  [panic] :o
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Kakav si ti ateista, pla¹i¹ se od struju... :P ;D

Glava Dole