Glavni meni

Rostilj i druzenje kod UFFa na livadi (kontejner city)

Započeo UFF, 28 Jun, 2015, 17:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andreja

Prebaci i poslednjih XX postova iz teme BMW onda :P
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

DebeliZmaj

dal mislish da se neko sad pogadja na njegovo pisanje ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin

Citat: DebeliZmaj poslato 27 Jul, 2016, 22:29
dal mislish da se neko sad pogadja na njegovo pisanje ?


Mene emotivno pogaða kada neko pominje govna u temi o ro¹tilju :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF


Lazic


Popsy

Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Lazic


joka

 To on testira "kom¹ije" sekundarce, dali æe se drznuti, i osloboditi kom¹iju sekundarnih sirovina!   [neampojma]   [rofl]  [cheers]

Lazic


joka

 Na¾alost znam, nanosao sam se tokom ¾ivota. Ko gradi, sve mu je te¹ko!   :D   [cheers]

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

PECA BMW

POÈELO RU©ENJE NA SAVSKOM NASIPU! Bageri krenuli sa uklanjanjem nelegalnih prilaza vikendicama na Novom Beogradu http://www.blic.rs/xefwsbv
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

dzimika

ma da, vidim malo pre bas su prekopali onom liku sto vozi ferari

UFF

Citat: Laziæ poslato 29 Jul, 2016, 12:50
Psihopata

psihopata danas uzeo 100eur za to govdje koje je otislo na otpad
bilo oko tonu a placaju 11rsd kg (pre par meseci je bilo 17rsd jbg)

znaci em sam skino salo i bio u treningu em zaradio stotku, sta si ti uradio danas? zavario nesto ? gledao klea? :D

Lazic


eclipse4

Citat: UFF poslato 29 Jul, 2016, 23:05
Citat: Laziæ poslato 29 Jul, 2016, 12:50
Psihopata

psihopata danas uzeo 100eur za to govdje koje je otislo na otpad
bilo oko tonu a placaju 11rsd kg (pre par meseci je bilo 17rsd jbg)

znaci em sam skino salo i bio u treningu em zaradio stotku, sta si ti uradio danas? zavario nesto ? gledao klea? :D

kod nas 20 dinara gvozdje...izradili te brate dobro  [rofl]

UFF

lik dosao sa svojim kamionom, brenerom i brusilicom, sam sve isekao i utovario
ja to svo gvozdje dobio za dz uz neki kontejner

koliko je aluminium kod vas?
i koliko kosta da ovo moje prevezem do vas da prodam? kad oduzmem iznajmljen kombi ili kamion tj gorivo i vreme da li gubim ili zaradjujem a?

eclipse4

Citat: UFF poslato 30 Jul, 2016, 00:11
lik dosao sa svojim kamionom, brenerom i brusilicom, sam sve isekao i utovario
ja to svo gvozdje dobio za dz uz neki kontejner

ako si ga dobio za dz ne znaci da ga trebas unovciti za dz

Citat: UFF poslato 30 Jul, 2016, 00:11
koliko je aluminium kod vas?

ne bih znao,valjda nesto 120 din.....mozda gresim nemoj da me drzis za rec...


Citat: UFF poslato 30 Jul, 2016, 00:11
i koliko kosta da ovo moje prevezem do vas da prodam? kad oduzmem iznajmljen kombi ili kamion tj gorivo i vreme da li gubim ili zaradjujem a?

da ga prevezes ti do mene ti se ne isplati ali da ga ja prodam kod mene isplati se duplo vise nego tebi :)
ja ti reko kolika je cena kod nas a ne da dodjes ti ovde i prodajes,si loood.

ako ti to donosi leba,mislim da trebas imati jedan pikap u kog mozes trpati skoro tonu i na godisnjem nivou sa odbicima ce ti kilo biti oko 18 dinara (od 20)...ako radis ozbiljno sa time.u tih 2 din (od tih 20) racunam servis pikapa i registraciju i eto "ako" jos nesto crkne,nadam se samo da neces uzeti zastavu :)

Kostić

jebote, kakva si ti vrednica. svi treba da se ugledamo na tebe. a ne da se samo vozamo, pa da nas neka tamo istorija kazni.  a koga zabole ¹ta je bilo nekad, reèe neko jednom... :)

UFF

eklipse

aj da ti pojasnim

odem pre mesec dana kupim povoljno kontejner i lik mi kaze imam unutra neko tesko debelozidno gvozdje, em mi ne treba, em me mrzi da ga vadim aj dodaj 20e i teraj sve sa tim
ja reko ok ionako je kontejner ispod cene dao bi mu i 100-200e vise i bez tog gvozdja koje mi ne treba ni za qrac

posle taj kontejner prodam duplo a juce odem i kupim dva neka manja po dogovorenoj ceni
utovarali su ih viljuskarom i sve bilo ok, ja platim i odem kuci a kamion dodje kod mene istovari prvi i kad je podigao sve ok ali drugi kad je digao odvoji se i desi se ovo


http://s31.postimg.org/9hq7cv62z/20160727_135145.jpg



slikam posaljem liku na viber i nista ne pitam samo napisem dolazim nazad po pola para
pojavim se, lik vrati 50% kinte i kaze sutra saljem kamion da natovari to trulo da ga isce za staro gvozdje
ja mu kazem nemoj da seces nema tu nista osnova sa jacim gvozdjem je vec otpala nema gore nista osim lima i izolacije
uzmi to sto je otpalo i evo ti sve ove cevi a ostavi mi ovo sto je ostalo od njega
on se slozi, kaze iznesi ih napolje jer saljem kamion sa kandzom da se ne tovari rucno i ja zato i iznesem sve

u to vreme me na oglas zove lik iz ns kaze imas li neki manji i jeftiniji kontejner za obezbedjenje? ne treba mi taj od 6m standardni ko ih jebe dosta im je ovaj manji i jeftinije ce biti grejanje
ja mu posaljem istu fotku i kazem evo ovaj je jeftin ali moras dole da navaris I profil ili da ga spustis gde ce stajati pa nalijes betonom i onda plocice, linoleum, laminat sta god i lik se slozi pa taj kontejner ode po duploj ceni od koje je placen.

ustvari ode po duploj ceni od koje je trebao biti placen jer sam novac za njega uzeo nazad a za uzvrat sam im dao neko gvozdje koje sam uzeo za 20eur koje je ustvari bilo dzabe jer je kontejner u kome je doslo to gvozdje dosao debelo ispod cene a otisao za duplo iako nije imalo na njemu nista da se radi kao obicno sto ima

eto zato mene zabole qrac koliko gvozdje kosta i kod mene i kod tebe ali sam napisao da vredi sto eur da se ne bi drkao kao sad da pisem jebeni roman
svako ima svoju racunicu i ako nesto deluje nelogicno nekom ko posmatra to je uglavnom zato sto ne zna celu pricu  [hello]