Glavni meni

Ukraden KTM 690 SM

Započeo zagadjenje, 23 Jun, 2015, 23:10

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

favelados1

..sto bi rekli makedonci...ubav

UFF

stvarno mislis da je neko poslao ktm-a brodom za dubai? :)

i zar nije taj motor dugo stajao u oglasima za neku nisku cenu? (osim sto je 24/7 bio na sred raskrsnice na trotoaru na izvolte da bode oci)

eclipse4

I onda logikom od svih koji su pozvali za motor i dao im adresu jedan mora biti!

Tatica

Управо сам прегледао ову преписку и прочитао неке коментаре. Фавеладосу желим да пронађе мотор. Мику желим да му не украду мотор. И то би било СВЕ од мене у овој теми.

idanijel

pratim u sremu,ako nesto cujem.nadam se da ces ga naci.

TEEfqd

Citat: mazzi poslato 30 Jun, 2015, 14:14
Red: Cekaj ... jesi glup ili nisi? Moras prvo sa sobom to da dogovoris ;)


za tebe imam 3 doktorata, a ocigledno je greska sto se javljam u ovoj temi, jbg, pametniji je onaj koji ne vezuje motor nego ga ostavlja na izvolte ispred zgrade, a ja vam svima zelim lose ;)

Mik

Citat: mazzi poslato 30 Jun, 2015, 01:07
... ali kad te sledeci put pozovu za otkup slobodno iskali sav bes.  ...
Ja mislim da on to ne bi trebao da radi, ima dete! (Kad imas dete, onda nisi vise vlasnik svog zivota, zaboravi sve drugo.)

Mik


Mik

#88
Citat: Tatica poslato 30 Jun, 2015, 21:58
Управо сам прегледао ову преписку и прочитао неке коментаре. Фавеладосу желим да пронађе мотор. Мику желим да му не украду мотор. И то би било СВЕ од мене у овој теми.
.

Mik bi se u takvoj situaciji "zaljubio" u policijsku decu!

Ostavi se zelja. Radi nesto!

(Ili bolje ne radi nista, upadljivo si pametan (tacno tako mislim!, bas tako mislim). I plasim te se ! Znas sta je strah, za to si iskolovan.)

(I procitao si moje pp ovom kome je ukradem motor - i to je upadljivo, "bode oci".)

ЯЭВОЛУТИОН

Policija se ne bavi time....zapravo se kradjama ne bavu uopste....osim ako nisi japanac kome su ukrali biciklu ili nesto slicno....ali ne bave se time nigde u svetu.....jednostavno cekaju....u vecini slucajeva takvih kradja slucaj se sam resi...pre ili kasnije.....jebe se njima sto tvoja imovina do tada ode u kurac....oni su saznali ko je to uradio i prosledili su pravosudju....jebe m se za stetu koju si pretrpeo......

Klince navataju kako se izivljavaju na nekim monitorima u kumodrazu....ispostavi se da su monitori ukradeni u skoli par dana ranije....istragom (samari klincima) dolaze do pocinalaca....pretresom kuca dolaze tragova gde su drzali ukradene stvari a usput nlaze i motor bez tablica.....naknadnom istragom (uvrtanje ruke) saznaju da jemotor kupljen od Pere....Pera ga je naravno kupio od Laze pre mesec dana.....ima i ugovor.....Laza je motor dovezao iz Italije pre par godina i regularno ga ocarinio i registrovao.....ima cak i kopije papira....ali motor je na potrenici i Italije....dakle tamo je ukraden.....

-resen slucaj
1.remecenje javnog reda i mira
2.krada kompjutera iz skole
3.trgovna kradenom robom
4.carinski prekrsaj

rezultat
1.skola popusila za komjutere
2.skuter ostao u policijskom depou da truli
3.maltretirali dvadest ljudida dolaze na neka rocista
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

na¹ zakonski sistem je efikasan,ubi bo¾e... al najgore kad znaju ko je uradio i kazu ,ma to je vec rastavljeno i oti¹lo dalje... e sad da si lokalni bogata¹ ili politièar,rje¹ilo bi se oèas posla!!
jin-jang

favelados1

Nije se prodavao za male pare....a i nikome nije data adresa...i to malo puta...lokacija za gledanje motora je uvek negde na drugom mestu...verovatnoca da me prate do kuce je ravna nuli

ЯЭВОЛУТИОН

@malizmaj
druze ne znaju ko je to uradio....ali ce saznati kad vec bude kasno....a tebi to ne znaci nista sto ce lopova uhvatiti....zatvori su puni postenih ljudi koji su pogresili a ulice pune lopova....u tome je problem...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Citat: favelados1 poslato 01 Jul, 2015, 20:47
Nije se prodavao za male pare....a i nikome nije data adresa...i to malo puta...lokacija za gledanje motora je uvek negde na drugom mestu...verovatnoca da me prate do kuce je ravna nuli

bem li ga mislim da sam ga vidjao stalno na raskrsnici na dorcolu, stajao kao nekretnina, presao dosta, bio u oglasima dugo kao najjeftiniji za 3+k, vlasnik je koliko se secam pricao da prodaje jer putuje pa hoce da uzme veci, dal 990 ne secam se..

eclipse4

Citat: UFF poslato 01 Jul, 2015, 23:12
Citat: favelados1 poslato 01 Jul, 2015, 20:47
Nije se prodavao za male pare....a i nikome nije data adresa...i to malo puta...lokacija za gledanje motora je uvek negde na drugom mestu...verovatnoca da me prate do kuce je ravna nuli

bem li ga mislim da sam ga vidjao stalno na raskrsnici na dorcolu, stajao kao nekretnina, presao dosta, bio u oglasima dugo kao najjeftiniji za 3+k, vlasnik je koliko se secam pricao da prodaje jer putuje pa hoce da uzme veci, dal 990 ne secam se..

http://wanna-joke.com/wp-content/uploads/2015/01/funny-ice-bucket-challenge-CIA-style.jpg

DraganPavlicevic

S obzirom da sam i ja sa Doræola, svaki dan sam viðao taj motor i uvek sam se pitao kako tako dugo stoji na trotoaru bez cerade, ne vezan za drvo i sl. Prosto mi je bilo ¾ao kako je izgledao napu¹ten. Veoma saoseæam sa èovekom, kao i svi mi. Zato ja svoju hondu dr¾im u gara¾i kod prijatelja na drugom delu grada. Jeste da mi je smor uvek kada moram da idem po njega, ali gara¾a je u dvori¹tu, postoji kapija koja se obezbeðuje lancem, tri psa su u dvori¹tu,lanc je oko toèka...©ta da se radi; to je BG.

mkt


favelados1

Da je stajao na raskrsnici..jeste..da je bio na oglasima za 3+k..nije..jedno vreme sam ga prodavao u  rasponu od 5200-4800...da je izgledao napusten..mozda... kada se ulepi od onog sranja sto pada sa drveta..pa dok ga ne operem...da je bio pazen i uredno paljen...svaki dan ili svaki drugi..jeste...a ceradu ne koristim zbog toga sto pravi vecu stetu nego korist u mojem slucaju...pozdrav..

favelados1

Ha! Pronadjen svedok koji je bio na 2m (prolazio covek slucajno) od ovih sto su ubacili motor u kombi...Cak je na pesackom sacekao da prvo oni prodju, pa da on predje ulicu...

Darko

pa , jel ti to pomaze nesto ?