Glavni meni

Umro je Stankara

Započeo Gašpar, 23 Jun, 2015, 21:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Danas, nakon kraæe bolesti, preminuo je Dragan Stankoviæ Stankara, proslavljeni trkaè koji je proveo 30ak godina na stazi i vlasnik servisa Mimoto Bel.



http://trke.rs/preminuo-dragan-stankovic-stankara/

Lazic

Neverovatno je da se moja æerka ceo dan dopisivala sa njegovom Nikolinom, kao da mala ne zna jo¹... Sreo ga u prodavnici pre 10ak dana, delovo je ok... Sad mi drugar reèe da je mnogo pio i da ga je jetra sjebala...

Mik

Iskreno saucesce svima kojima je do njega stalo.

(Nadam se da ce njegova supruga sad dilovati Kawu! Jednom sam je video, tako predusretljiva osoba da nemam dovoljno reci hvale! Stvarno mi zelja da ta gospodja postane diler Kawe, da najuri one barabe iz servisa, i kupujem Kawu! )

juga

Èuo juèe,  neka mu je laka zemlja!

Lazic

Citat: Mik poslato 24 Jun, 2015, 02:19
Iskreno saucesce svima kojima je do njega stalo.

(Nadam se da ce njegova supruga sad dilovati Kawu! Jednom sam je video, tako predusretljiva osoba da nemam dovoljno reci hvale! Stvarno mi zelja da ta gospodja postane diler Kawe, da najuri one barabe iz servisa, i kupujem Kawu! )

Razveo se ima par godina...

MIGE

Neka mu je laka zemlja...

Lazic

I onda me Sa¹ka preko zajednièkog ortaka moli da ne pi¹em o njemu ni¹ta lo¹e... :'( Zbog jedne zamerke 2009-10-te godine na bjb... :'(  A upoznao sam ga kad je Sa¹ka imala 18 godina... Mnogo mi je ¾ao, deca su mu super, biv¹a(Sa¹ka) je super lik, èovek je bio super lik, mada jako te¾ak, ali definitivno sada potpuno nebitno.
Veæ mi nedostaje zvuk turiranja kawa iz ¹ume, kad ih testiraju... Ponekad je zvuèalo kao da se ru¹i avion u kom¹iluku... U tri pièke lepe materine... :(

Charuga


Tatica

#8
Код њега сам, пре тачно четврт века, купио првог ЗЗР-а. Новог, ''анбоксинг'' уживо. Први ЗЗР који је стигао у Београд и последњи пре почетка рата.

http://s8.postimg.org/ieffewhxh/Coka_na_Kawi.jpg

Lazic

I Coka i zzr su zaslu¾ili veæu sliku...