Glavni meni

08. Moto GP - Assen, Nederland ...

Započeo Radanovic, 23 Jun, 2015, 03:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zozon

   
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 Jun, 2015, 19:28
Citat: zozon poslato 28 Jun, 2015, 17:38
   Uzbudljiva trka u sve tri klase sta reci ...
   Citam komentare na drugoj strani i ne verujem ... smrad, govance, peder, i jos ko zna sta ... Ljudi ne bi valjalo da pocnemo tuce na tribinama zato sto jedni voze plavi a oni drugi zeleni motor za to je rezervisan zna se koji "sport"
   Momci su veliki majstori, Vale je stari lisac, Markez je mlad i vrlo talentovan, cenim obojicu mada mi je Markez drazi kao momak koji tek dolazi ali ne osecam potrebu da bilo koga nazivam pogrdnim recima.
   Uzivajte u trkama, pustite one druge da jedni drugima razbijaju glave zbog boje dresa!
   PS
   Sad ce odma' neko reci " JA IMAM SVOJE MISLJENJE ..." imam i ja ali ne vredjam one druge koji, takodje  imaju svoje misljenje

gosn....vi i gosn stilgar ste matori ljudi...i pedofilija u tim godinama je sasvim priodna stvar.....gosn  MM je jedan Hobbit neopevani....isfrustriran i bez trunke postovanja.....videlo se da je svesno usao da ili izgura rossia sa staze ili da obojca padnu.....to je cinio vise puta u zadnjih par godina.....prosao je nekaznjen jer je sve tretirano kao trkacki incident.....i sad se nesto buni.....Uzeo je te dve titule i ako bog bude ilostiv nece mu se posreciti da uzme vise nijednu.....samo da ga dotore dorati na psihijatriji.....
Ne znam gde si u mojim recima prepoznao pedofiliju, ja rekoh da treba uzivati u trkama ... nisu mi jasne tvoje frustracije ...

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

Dajte toreeeeeent...
Kuci sam do pridvece ,prvo sto cu da uradim je da pogledam trku :-)

PS - Ahaaaaa ima ,.. do jaja !!

srbac


Kanarinac

Evo odlican snimak gde se iz vise uglova vidi kontakt Rossija i markeza. Lepo se vidi da je malo govno namerno islo da udari Rossija, nije cak ni oborio motor da udje u krivinu, vec ga je malo ispravio. Trebao je da popije kaznu najlagnije, ali jbg
https://vimeo.com/132139831

ЯЭВОЛУТИОН

Maleni Hobbit se zaleteo i kasno shvatio sta se desava....na kocenju se blago ispravio i dodirnuo Doctora....realno mislim da je ovaj bio spreman za taj manevar jer je iskusno ispravio motor i presekao krivinu.....cak se vidi da je na tocku pre ulaska na pesak.....hobbit ima jos puno da uci....realno je trebao da popije kaznu bar cetri puta za ove tri godina u gp klasi....pre toga par puta u moto 2.....ali honda-dorna je ozbiljan igrac....da nije doslo do kontakta rossia bi penalizirali...oako se nisu usudili....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

To je Rosi i rekao, posle kontakta je samo ispravio motor i dodao gas da ne ostane u pesku.

Mik

Sta znaci Hobbit?
(Stvarno ne znam [neampojma], po recnicima ne nalazim nikakvo objasnjenje koje je povezivo sa upotrebom tog izraza  [neampojma].)

Biker-Boy

Citat: Mik poslato 01 Jul, 2015, 00:36
Sta znaci Hobbit?
(Stvarno ne znam [neampojma], po recnicima ne nalazim nikakvo objasnjenje koje je povezivo sa upotrebom tog izraza  [neampojma].)

Hobbiti su rasa ljudi iz epsko-fantasticnih filmova "The lord of the rings" i "The Hobbit" , jako su niski, i imaju neproporcionalno velika stopala
I feel the need..... the need for speed !!!

stilgar

Citat: Biker-Boy poslato 01 Jul, 2015, 01:13
Citat: Mik poslato 01 Jul, 2015, 00:36
Sta znaci Hobbit?
(Stvarno ne znam [neampojma], po recnicima ne nalazim nikakvo objasnjenje koje je povezivo sa upotrebom tog izraza  [neampojma].)

Hobbiti su rasa ljudi iz epsko-fantasticnih filmova "The lord of the rings" i "The Hobbit" , jako su niski, i imaju neproporcionalno velika stopala
da bidne jasnije



Mik

Citat: Biker-Boy poslato 01 Jul, 2015, 01:13
Citat: Mik poslato 01 Jul, 2015, 00:36
Sta znaci Hobbit?
(Stvarno ne znam [neampojma], po recnicima ne nalazim nikakvo objasnjenje koje je povezivo sa upotrebom tog izraza  [neampojma].)

Hobbiti su rasa ljudi iz epsko-fantasticnih filmova "The lord of the rings" i "The Hobbit" , jako su niski, i imaju neproporcionalno velika stopala
Citat: Biker-Boy poslato 01 Jul, 2015, 01:13
Citat: Mik poslato 01 Jul, 2015, 00:36
Sta znaci Hobbit?
(Stvarno ne znam [neampojma], po recnicima ne nalazim nikakvo objasnjenje koje je povezivo sa upotrebom tog izraza  [neampojma].)

Hobbiti su rasa ljudi iz epsko-fantasticnih filmova "The lord of the rings" i "The Hobbit" , jako su niski, i imaju neproporcionalno velika stopala

Pitao sam i u drugoj temi i dobio ovaj odgovor "Hobiti su vrsta ljudi koji imaju malu visinu a veliki kompleks"

Ako je "kompleks u "socijalnoj nauci" nesto sto se pripisuje nekom ko nije dorastao onim cime se bavi, onda i dalje ne znam zasto se primenjuje ovde! Ako neko na "osloncu u dve tacke" (sto je nestabilno) na preko 200km/h zavrti zadnji tocak na proklizavanje tako da koristi ziroskopski moment (obrtni moment inercije) tog tocka da ga bi sve to sto je nestabilno bilo stabilno ... ii time vlada ...  :o



Radanovic


Mik

Citat: stilgar poslato 01 Jul, 2015, 01:29
Citat: Biker-Boy poslato 01 Jul, 2015, 01:13
Citat: Mik poslato 01 Jul, 2015, 00:36
Sta znaci Hobbit?
(Stvarno ne znam [neampojma], po recnicima ne nalazim nikakvo objasnjenje koje je povezivo sa upotrebom tog izraza  [neampojma].)


da bidne jasnije




Velika mi je zelja da budem u nastavku te pirice/slike o hobitu. Ali nema sanse, ne pada mi na pamet da zajurim motor na 300, da ga dignem na prednji tocak pod 45 stepeni i tako do krivine!


ЯЭВОЛУТИОН

Ne moze......moras da budes 150 visok.40 kila i spanac...i da budes opasno iskompleksiran....to majka jednom radja....u redu ....dva puta....ali nije ista majka
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Mik

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 01 Jul, 2015, 02:24
Ne moze......moras da budes 150 visok.40 kila i spanac...i da budes opasno iskompleksiran....to majka jednom radja....u redu ....dva puta....ali nije ista majka

Eto vidis! Pa ja ti 'nomad napisao da je je GP ciganski sport (gde Cal i Reding pokusavaju da ne bude tako), i tako :).
A nije li sad pametno (ne znam  [neampojma]) da sibnemo u tu Spaniju i posvetimo (pozabavimo) se tim majkama?

Error

#75
Success is how high you bounce when you hit bottom.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Mik poslato 01 Jul, 2015, 03:48
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 01 Jul, 2015, 02:24
Ne moze......moras da budes 150 visok.40 kila i spanac...i da budes opasno iskompleksiran....to majka jednom radja....u redu ....dva puta....ali nije ista majka

Eto vidis! Pa ja ti 'nomad napisao da je je GP ciganski sport (gde Cal i Reding pokusavaju da ne bude tako), i tako :).
A nije li sad pametno (ne znam  [neampojma]) da sibnemo u tu Spaniju i posvetimo (pozabavimo) se tim majkama?

Bio....kangrba do kangrbe,,,sve sto iole vredi otislo u glumice i voditeljke....ovo ostalo kao almodovar da ih je birao....cak sam jedno leto u loret del maru praskao jednu nasaranu ko politikin zabavnik....ona nije prosla kao manekenka jer je imala nezgodnu narav,,,,,na krau je i na mene potezala noz....mislim da su oni inkvizitori bili potpuno u pravu.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

banevuk