Glavni meni

Da predstavim novu ragu-R1 :)

Započeo cone, 10 Jun, 2015, 09:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

Ali "slusaj sinak"... hahahahhahahahahahahaha

Vrh !!!!

Bori¹a


makinjo

Citat: BOKYBOY poslato 14 Oktobar, 2015, 19:15
...ma teraj ti to brate i na stazu i ovako...za sta je koji qrac cuvas...ti si je kupio,kupices i drugi...uzivaj u njoj 100%...p.s.A sta ce da joj fali i na stazi,sjebace se,jel? [neampojma]
Ma Boki uzme nesto jeftinije natakari slajdere i vosti na stazi bole ga paja i ako ga rasturi . Ovaj je nov u fulu sredjen.
Ja bi plakao da se izgrebu ovi novi izduvi :D

UFF

pa jel ce on da se takmici ili da vozi za svoju dusu kad ce da salta u krivini
boleo bi me qrac ceo da okrecem brzine, pre krivine presaltas u nizu, udjes sa jebem li ga pola gasa i ispucas ostatak na izlasku

Glava Dole

Bas to, snimak je super, jasno mi je sad zasto ih prave inace ali ima smisla samo na takmicarskim motorima koji se stvarno za takmicenja i koriste a njegov R1 to nije i ja licno to ne bih radio :)

Hohštapler

prvo, retko ko od nas amatera da ce i iz 600cc da istera max potencijal na stazi, sa 1000cc æe biti br¾i al samo zbog pravaca, kroz krivinu æe verovatno biti i sporiji. Kunst je terati motor kroz krivine do maximuma, a to je 250cc sa brutalnim ve¹anjem mamara, bar ako mene pitate. Jeftinije, lak¹e za uèenje.  250cc ti nikad neæe biti ¾ao da tera¹ d9 granice jer i ako padne¹ - jb¹ ga,  R1 koji ko¹ta brdo para neæe¹ voziti  ni blizu granice, a da vozi¹ po stazi zbog poziranja i max brzine na pravcu.. jebem li ga, ja bih lièno izabrao 250cc..
ON topic:
Yamaha ti je brutalna, ova boja joj stoji do jaja! daj nam snimi neki klip da je èujemo sa ovim spufom :-)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

Sto je samo to on topic, nije off ni ono, odgovaramo ga od obrtanja menjaca :D

freepartyman

Citat: Ho¹tapler poslato 15 Oktobar, 2015, 01:52
prvo, retko ko od nas amatera da ce i iz 600cc da istera max potencijal na stazi, sa 1000cc æe biti br¾i al samo zbog pravaca, kroz krivinu æe verovatno biti i sporiji. Kunst je terati motor kroz krivine do maximuma, a to je 250cc sa brutalnim ve¹anjem mamara, bar ako mene pitate. Jeftinije, lak¹e za uèenje.  250cc ti nikad neæe biti ¾ao da tera¹ d9 granice jer i ako padne¹ - jb¹ ga,  R1 koji ko¹ta brdo para neæe¹ voziti  ni blizu granice, a da vozi¹ po stazi zbog poziranja i max brzine na pravcu.. jebem li ga, ja bih lièno izabrao 250cc..
ON topic:
Yamaha ti je brutalna, ova boja joj stoji do jaja! daj nam snimi neki klip da je èujemo sa ovim spufom :-)
Upravo,zato na navaku lik sa 600cc pravi bolja vremena od vecine vozaca sa motorima od 1000cc...
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hohštapler

Citat: freepartyman poslato 15 Oktobar, 2015, 03:00
Upravo,zato na navaku lik sa 600cc pravi bolja vremena od vecine vozaca sa motorima od 1000cc...

...i èinjenice da zna da tera, a to je verovatno nauèio na nekoj cvaji 125cc ( i èinjenice da je ta staza u su¹tini bez pravaca sa dugim sporim krivinama pa litra nemere pokazaT potencijal ;) )
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Andreja

Obrtanjem menjaèa dobija¹ i br¾e ¹altanje jer je "nagaz" na polugicu br¾i pokret nego da podvuèe¹ èizmu i povuèe¹ je gore.

Ja na¾alost ne mogu da vidim nove slike ali sudeæi po komentarima, jebe milosne majke :D Svaka èas'!
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Boban_m

Meni je prece da brzo prebacim u nizu kod kocenja nego u visu kad ubrzavam. Ne znam koliko je uopste jedan smjer saltanja brzi od drugog, ali i i ja sam razmisljao da bi to mogao biti razlog obrnutog rasporeda brzina. Sem ako nema jos neki?

freepartyman

 Ma to je prica za profi vozace..A na stazi je mala razlika izmedju 600cc i 1000cc ako ih vozi isti vozac. A ko zna da tera, sa apriliom rs250 moze da napravi dar-mar..Retko ko zna da tera 1000cc na stazi kako treba, mada ovaj lik je profi sto je vozio M1 i postigao najbolje vreme.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Radanovic

Nego, koji eRovi se najvi¹e voze po Amerikama ??? ... (za stazu znam, ¾ivo me zanima kojih motora najvi¹e ima po ulici)

¹ta od 600, a ¹ta od 1000 ?

SSZGO

harley sta ce drugo

ne vide se slike

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

ko vas 'ebe kad kasnite sa gledanjem
isto ko i za rucak
ko zakasni taj ostane gladan

Andreja

Kasnimo dva dana, ne dve godine :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

jbg onda nam verujte na rec da je PRELEP skoro pa ko oni tank padovi :D

freepartyman

Citat: Radanovic poslato 15 Oktobar, 2015, 23:54
Nego, koji eRovi se najvi¹e voze po Amerikama ??? ... (za stazu znam, ¾ivo me zanima kojih motora najvi¹e ima po ulici)

¹ta od 600, a ¹ta od 1000 ?
Gsxr-ovi i zx10r..

Citat: Milos96 poslato 16 Oktobar, 2015, 01:53
jbg onda nam verujte na rec da je PRELEP skoro pa ko oni tank padovi :D
Mislis Preljep
I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

Citat: Andreja poslato 16 Oktobar, 2015, 01:37
Kasnimo dva dana, ne dve godine :)

pa ne moras da jedes svaki dan


Flavius Valerius Aurelius

Citat: Radanovic poslato 15 Oktobar, 2015, 23:54
Nego, koji eRovi se najvi¹e voze po Amerikama ??? ... (za stazu znam, ¾ivo me zanima kojih motora najvi¹e ima po ulici)

¹ta od 600, a ¹ta od 1000 ?

600: R6 i zx6r
1000: zx10r i gsxr1000