Glavni meni

I pre nas su se vozili motori, vozice se i posle

Započeo Charuga, 05 Jun, 2015, 09:13

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

castor

Te¹ko nama sa tobom takvim... U ¾icu gaða¹ pravo...
It's the ride that matters, not the bike…

goranvojska


Ivicat



doktor

Bikers work is never done!

Hohštapler

Aj ¹to je njegova prièa "te¹ka" nego ¹to i sam poènem da vrtim po glavi svoje demone...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

jin-jang

stilgar

zivit pise romane, a motoklasik ih cuva od zaborava i podeli ih sa nama. hvala od mene za divnu pricu iz nekih lepsih i boljih vremena.

Lazic

I ko sad da bri¹e off kad se svi raspekmezimo... Ako iko ikada napravi vremeplov za njih bi ga trebalo iskoristiti...

navajo

Vecu kukavicu i sebicnjaka u zivotu nisam srela...grrrrrrrrrrr

Ovog puta me prica nije rastuzila vec opasno naljutila...tacno bih ga zadavila!!!

Hattrick

Ne bih sebi dozvolio da mu sudim, komplikovane su to situacije, pogotovo za nekog ko aktuelno ima zenu i decu, ako sam dobro shvatio. Takodje prica ima vise istina, i vise uglova, ovo je onaj ugao kako je situaciju doziveo motoclassic, mozda je ona dozivljava na drugi, a on na treci nacin...

UFF

pa sta nju sprecava da krene za njim?
moze da se preseli kod njega u grad i on ce morati da je vidja ili ce da mu bane na gajbu kod zene i dece  [rofl]

Hattrick

Dzaba svo forsiranje ovog sveta, da je hteo da je ozeni i odvede sa sobom, on bi to i uradio.

Kao klincu mu to nista nije bilo bitno, samo ljubav, drugovanje, zezanje, a kasnije mu je izgleda u dubini duse, itekako postala bitna stavka to sto je nekada radila kao prostitutka u Lotos baru, i to upste ne onoliko skupa kako se njemu predstavila na prvom sastanku. Verovatno ga je to izjedalo vise od svega ostalog, iako mozda ne zeli da se to na taj nacin interpretira.

Otisao, iako je voli i jos uvek mu znaci, odlucio da sa njom, ipak ne zeli da gradi buducnost, presekao mostove, ozenio se, zasnovao porodicu, i u skladu sa time se i dan danas prema njoj ponasa.

Uzalud sve intervencije sa strane, nema od toga nista. To je ono kako sam ja doziveo tekst. E sad videcemo zaplet, mozda ce biti iznenadjenja.  :)

mrle


Bori¹a

da se ja pitam, otvorio bih temu gde samo motoklasik pise, bukvalno kao knjiga, bez komentara i drugih gluposti

rboban

Ride It Like You Stole It

navajo

I dalje tvrdim da je sebicnjak i kukavica...napravio je jednom izbor, neka onda bude dosledan tom izboru...zasto iznova povredjuje osobu koju je jednom vec duboko povredio...ili imaj hrabrosti pa reci da nista sem par lepih dana i evociranja uspomena ne zelis, pa neka na drugoj strani bude da odluci da li to zeli, ili ne...u krajnjem slucaju, bre, imaj muda pa se pozdravi kao covek koji stoji iza svojih postupaka, a ne da bezis kao ******

Pardon, malo sam se iznervirala...hahahaha

Hurricane

#397
..ne kapira¹, i ne treba pretpostavljam, stil je bitan, sve ostalo ¹to bi vi volele da mi radimo ionako ne valja, jer vi uglavnom nikad ni ne nauèite ¹ta hoæete u stvari..

goranvojska

Citat: Hurricane poslato 28 Novembar, 2017, 15:10
..ne kapira¹, i ne treba pretpostavljam, stil je bitan, sve ostalo ¹to bi vi volele da mi radimo ionako ne valja, jer vi uglavnom nikad ni ne nauèite ¹ta hoæete u stvari..
a sve zene vole da odvoje glavnog baju iz drustva mangupa a ne shvataju da on i posle ulaska u brak ostaje i dalje mangup pa doticne pate i kukaju kao los im brak.e jbg odluci se sta hoces.ovde baja po meni nije video perspektivu za normalan zivot i pored toga sto je mozda i voleo.opredelio se za porodicu.to sto je sreo video ili sta jos.......pa sta jbg.njega ceka porodica A NJU?ako je bila to sto kaze da jeste cisto sumnjam da bi mu ona umesila hleba,tj vrlo cak i nikako.
podrzavam coveka iako ga ne znam.

navajo

Ja samo govorim o tome kako je ispravno postupiti...tu nema veze jesi li musko ili zensko, vec jesi li covek!!!

Ako je napravio izbor trebao je da bude dosledan...on je ovde ostao dosledan svom kukavicluku....nije poenta u tome da li je ona zena vredna braka, ili nije, zbog svoje proslosti....on je vec taj izbor napravio odavno...jednostavno je trebao da bude covek, pa ako je vec pojeo govno, da ga pojede do kraja i pozdravi se kao covek!!!

Sto se tice prevare, za mene ne postoji nijedan izgovor...ne jebes tudje, niti varas svoje...tacka i kraj...nema izgovora, nema opravdanja...sto se toga tice oboje su krivi...ali nije poenta bila u tome!!!

Pobegao je kao *piiiip* i ostavio drugaru da pegla njegov kukavicluk...nek me neko ubedi da to nije kukavicki???