Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: 1 ... 18 19 20 [21] 22 23 24 25
Štampaj
Autor Tema: I pre nas su se vozili motori, vozice se i posle  (Pročitano 38836 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
megaidiot
Iskusni pozer

Na mreži Na mreži
 Motor:
R1150GS, FZ6-SA
Kvalitet: +648 (35%)
Zahvalnice: 27

Odgovor #400 - 28 Novembar, 2017, 21:20 Ocena: +2
Ignoriši

ali nista u zivotu nije crno/belo, uglavnom je sivo i niko nije pametan...
navajo
Ucenik
**

Van mreže Van mreže
 Motor:
Suzuki GN 125 & GSX 750 Inazuma
Kvalitet: +169 (34%)
Zahvalnice: 6

Odgovor #401 - 28 Novembar, 2017, 21:32 Ocena: 0
Ignoriši

U zivotu treba teziti tome da budes covek, u pravom smislu te reci...nijanse su izgovori i opravdanja!!!
Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Na mreži Na mreži
 Motor:
"Is this how time normally passes...? Really slowly...? In the right order...? If It`s one thing I cant stand, it`s an unpunctual alien attack..."  The Doctor... Motor: KLE500 Tardis edition...
 Facebook: Poseti
Osposobiti nesposobne, da bi onesposobili sposobne

Lokacija: Mlečni put, sunčev sistem, Zemlja, Beograd, Zvezdara...
Kvalitet: +7350 (18%)
Zahvalnice: 341

Odgovor #402 - 28 Novembar, 2017, 22:17 Ocena: 0
Ignoriši

Sto se tice prevare, za mene ne postoji nijedan izgovor...ne jebes tudje, niti varas svoje...tacka i kraj...

Pa dobro, da li si ti normalna... huh? Shocked Grin
Nije da baš nešto spopadam udate žene, al' ako me neka spopadne...       Braniću se... stidljivko

Hattrick
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Suzuki GSX 1300 R
Kvalitet: +1366 (41%)
Zahvalnice: 38

Odgovor #403 - 28 Novembar, 2017, 22:21 Ocena: +1
Ignoriši

Bio je  Srbiji, nije hteo da se sretnu, to je drugu i rekao, da je bolje da sve ostane kako jeste. Nije ga poslusao, ipak mu "na silu" namestio susret.
Probudilo stare demone, odigralo se kako se odigralo, ona se opet zakacila, on u trenutku pokleknuo, ali ipak ostao pri prvobitnoj odluci, i odlucio da je bolje da se samo skloni. I ostavio drugu koji je to sve zakuvao, da ohladi pricu.
Da li je dobro ili ne, ko to zna.
Nisam bas siguran u to da ga ova situcija cini losim covekom.
Imao sam u mladosti devojku koja kad se zakaci, ne mozes da joj objasnis da je "ne", da je veza gotova. Cak i 5 puta u 5 minuta joj kazes, direktno, sirovo, jasno i glasno, necu, ne zelim, ne, onda i dalje tera po svom, i ubedjuje te da ti kazes ne samo onako, ali da zelis suprotno. I punu deceniju kasnije, i dalje melje istu pricu. Jedina opcija je bila da se sklonis, i totalni ignore. Ne kazem da je kod ove slicna situacija, ali mozda i jeste. Uradio je kako je mislio da je najbolje. Trebali bi svi da ga ostave na miru.
navajo
Ucenik
**

Van mreže Van mreže
 Motor:
Suzuki GN 125 & GSX 750 Inazuma
Kvalitet: +169 (34%)
Zahvalnice: 6

Odgovor #404 - 28 Novembar, 2017, 22:39 Ocena: +2
Ignoriši

Lazicu, ja sam mrtva ozbiljna...ne radis drugima ono sto ne zelis da rade tebi....ta udata zena je majka necije dece, ako je ona neodgovorna ne moras i ti da budes...vama ce biti dobro, a uvek tu bude povredjen onaj ko to najmanje zasluzuje...najcesce deca...tudje je tudje...svoje cuvas i postujes i volis...onog momenta kada nema vise ljubavi budes covek i to kazes i odes casno...nece se ljubav vratiti tako sto ces po njoj pljunuti varajuci je i jebuckajuci se sa strane...time izdajes i sebe i osobu sa kojom si...ako imate decu, jos gore!!!!

Cesto se i sa zenama posvadjam oko ove teme..kao sta mene briga za njegovu devojku/suprugu, ja nju ne znam...da, ali se stavi na njeno mesto, pokusaj da zamislis...jednom ces ti biti ta devojka, ta majka, koja sedi kod kuce dok joj decko/suprug jebava neku kao sto je sad ona..ne treba misliti samo na sebe...nasi ppstupci imaju posledice i po druge...treba biti covek uvek..ili makar teziti tome..nismo bezgresni, ali se uvek mozemo truditi da makar ne gresimo svesno i namerno!!!
MIGE
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
X9 500ccm
Kvalitet: +1336 (21%)
Zahvalnice: 114

Odgovor #405 - 28 Novembar, 2017, 22:48 Ocena: +1
Ignoriši

facepalm

Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Na mreži Na mreži
 Motor:
"Is this how time normally passes...? Really slowly...? In the right order...? If It`s one thing I cant stand, it`s an unpunctual alien attack..."  The Doctor... Motor: KLE500 Tardis edition...

Odgovor #406 - 28 Novembar, 2017, 22:54 Ocena: +1
Ignoriši

facepalm facepalm

Koliko filozofije oko nečega savršeno prirodnog što nam je u genima stotinama hiljada godina... Baš smo zakomplikovali život bez potrebe... Ja definitivno nisam merodavan po tom i po mnogim drugim pitanjima, ali mislim da bi Uff imao da kaže koju o srećno udatim ženama... Grin

Kad je mogao Ajnštajn da bude svaštojeb a da voli svoje žene, što ne bi svako? Grin

Hurricane
Jeb'o vas plin
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Suzy Minaj
Kvalitet: +2092 (31%)
Zahvalnice: 150

Odgovor #407 - 28 Novembar, 2017, 22:58 Ocena: +2
Ignoriši

Bio je  Srbiji, nije hteo da se sretnu, to je drugu i rekao, da je bolje da sve ostane kako jeste. Nije ga poslusao, ipak mu "na silu" namestio susret.
Probudilo stare demone, odigralo se kako se odigralo, ona se opet zakacila, on u trenutku pokleknuo, ali ipak ostao pri prvobitnoj odluci, i odlucio da je bolje da se samo skloni. I ostavio drugu koji je to sve zakuvao, da ohladi pricu.
Da li je dobro ili ne, ko to zna.
Nisam bas siguran u to da ga ova situcija cini losim covekom.
Imao sam u mladosti devojku koja kad se zakaci, ne mozes da joj objasnis da je "ne", da je veza gotova. Cak i 5 puta u 5 minuta joj kazes, direktno, sirovo, jasno i glasno, necu, ne zelim, ne, onda i dalje tera po svom, i ubedjuje te da ti kazes ne samo onako, ali da zelis suprotno. I punu deceniju kasnije, i dalje melje istu pricu. Jedina opcija je bila da se sklonis, i totalni ignore. Ne kazem da je kod ove slicna situacija, ali mozda i jeste. Uradio je kako je mislio da je najbolje. Trebali bi svi da ga ostave na miru.

Sad cu ja da ti objasnim kako se otkacuje takva kad se zakaci:

Jednostavno, kazes kako je volis najvise na svetu i kako ne mozes jebeno da zivis bez nje..

Neces ni zavrsiti misao ona je vec zbrisala  Smiley
Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Na mreži Na mreži
 Motor:

Odgovor #408 - 28 Novembar, 2017, 22:59 Ocena: 0
Ignoriši

rofl rofl rofl rofl

Hattrick
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Suzuki GSX 1300 R

Odgovor #409 - 28 Novembar, 2017, 23:33 Ocena: 0
Ignoriši

Neprejebiva tehnika rofl rofl rofl
Glava Dole
Tesla junior
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Yamaha FZR 600; Keeway speed 125
Kvalitet: +1216 (19%)
Zahvalnice: 83

Odgovor #410 - 28 Novembar, 2017, 23:40 Ocena: 0
Ignoriši

Necu da detaljisem ali recimo da je itekako poznat osecaj Smiley
Zeljkamp
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
KTM 1190 Adventure
Life 2 Live!

Kvalitet: +695 (26%)
Zahvalnice: 45

Odgovor #411 - 29 Novembar, 2017, 01:36 Ocena: 0
Ignoriši

Ofujte neku drugu temu. Ovoliki forum a vi zapeli bas za ovu...

Lazicu, reaguj !  hello
megaidiot
Iskusni pozer

Na mreži Na mreži
 Motor:
R1150GS, FZ6-SA
Kvalitet: +648 (35%)
Zahvalnice: 27

Odgovor #412 - 29 Novembar, 2017, 02:05 Ocena: 0
Ignoriši

ja se suzdrzavam da pisem ovde ista, da ne zagadjujem, ali ako bi neko napravio temu o ovoj temi i tamo prebacio sve komentare, moglo bi se tamo pricati, a ovde citati.
UFF
Administrator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda CB600F Hornet '03
Yamaha FZ6 Fazer '04
Suzuki DL650V-Strom '05
Honda CBR600F4i '06
Yamaha MT-03 '07
KTM 690SM '08
Yamaha YZF-R1 '08
Honda CB1000RA '09
Honda CRF250L '13

Kvalitet: +11384 (27%)
Zahvalnice: 1002

Odgovor #413 - 29 Novembar, 2017, 10:00 Ocena: +2

facepalm facepalm
ali mislim da bi Uff imao da kaže koju o srećno udatim ženama... Grin

Ma to su sve fine dame, svaka koja se uda vise ne svrlja sa strane.. zvanicno Smiley

a nezvanicno: nije sapun da se potrosi i ono sto muz ne zna ne moze da ga povredi  rofl

ko zna sta je zena od junaka price radila kuci dok je on ovde na motoru i jos necem vozao staru qravu devojku

i naravno da se vratio, dosao malo na odmor, proveo se pa nazad kuci zeni i deci a sad ce prema svojoj zeni jos bolji da bude zbog grize savesti sto je prskao sa strane tako da je to jos i dobro za brak  Cheesy

a sto se nije pozdravio? pa hattric je vec objasnio nit je trazio nit zvao pa ne mora ni da se pozdravlja, ona je ionako samo lepa uspomena na mladalacke dane, nisu vise ista interesovanja a ni prioriteti

Lazicu dao sam ti admina, imas vremena na poslu pa napravi drugu temu sa nasim spamom kao sto je idiot predlozio
Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Na mreži Na mreži
 Motor:

Odgovor #414 - 29 Novembar, 2017, 10:00 Ocena: +1
Ignoriši

Preterujete, ko god da krene da prati temu, posle Motoklasikove priče trebaće mu ovaj off kao sredstvo za smirenje... Grin

@Uff:
ovih dana svega samo ne vremena... Sad

goranvojska
Grebenar
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
suzuki bandit 1200s yamaha xj550 baba 82
ja ne bi o tome a i moglo bi ako treba

Kvalitet: +1959 (31%)
Zahvalnice: 237

Odgovor #415 - 29 Novembar, 2017, 20:50 Ocena: +6
Ignoriši

ja predlazem da napravimo vizitkarte sa slikom ptice trkacice a ispod text......kresnem i bezim.
sta treeba da se zaljubim.ajde bre.pa coveku bilo lepo obnovio gradivo i kraj.ajde batalite filozofiju oko necega sto bi lazic rekao da se radi od kad je sveta i veka.
ovaj je samo jedan primer.milioni takvih ima samo se ne zna.
sta su seminari,radnickosportske igre itd .pa to ugovaraju godinu dana unapred i zive za to.
al ajde da moralisemo malo.juu sramota bre to.
ne serite nego radite u tisini.
Hattrick
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Suzuki GSX 1300 R

Odgovor #416 - 29 Novembar, 2017, 21:05 Ocena: 0
Ignoriši

Mudro zboris.  Smiley
goranvojska
Grebenar
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
suzuki bandit 1200s yamaha xj550 baba 82
ja ne bi o tome a i moglo bi ako treba

Kvalitet: +1959 (31%)
Zahvalnice: 237

Odgovor #417 - 29 Novembar, 2017, 22:02 Ocena: +1
Ignoriši

Mudro zboris.  Smiley
ma samo pricam kako jeste.ne umem da uvijam u masnu hartiju.jbg.
a ni u mrmota sa cokoladom ne verujem.
Boriša
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Nema
Kvalitet: +1328 (10%)
Zahvalnice: 94

Odgovor #418 - 29 Novembar, 2017, 22:12 Ocena: 0
Ignoriši

sta su seminari,radnickosportske igre itd .pa to ugovaraju godinu dana unapred i zive za to.

ja se uglavio na radnicke igre sa radnicima pravosudnih organa iz cele srbije yahoo eeeh kad se setim jedne iz kragujevca... Drka

milomir22
Pozer

Na mreži Na mreži
 Motor:
suzuki bandit 600 s
Mile voli disko...

Kvalitet: +287 (34%)
Zahvalnice: 17

Odgovor #419 - 29 Novembar, 2017, 22:20 Ocena: +1
Ignoriši

Jbg, ko bi od nas ozenio prostitutku, niko pametan, verujem. Mozda se nije pozdravio jer je ona preveliki emotivac i mozda je bolje ovako, Ruskinje su posebna fela kada je ljubav u pitanju, previse su emotivne, u toj meri da to postaje patopsihologija.

Apropo prevara, na 1. godini studija smuvam devojku 2 godine stariju od mene, a iskustveno 30 godina stariju, ona meni bila 3. devojka u zivotu, ja njoj verovatno 50. momak. Dotaknemo se te price i ja tvrdio kako sam siguran da moji roditelji nisu prevarili jedno drugo za 25 godina braka. Samo me je pomazila po kosi i pogledala u fazonu NAIVCINO. Ta veza se zavrsila posle 3 nedelje, meni najturbulentnije u zivotu, a njoj verovatno najdosadnije.

@Lazic

Kad stignes, premestaj u novu temu ove nase diskusije, cisto da ispostujemo motoklasika, covek je zlatno pero MM-a, bez presedana!

“If you seek authenticity for authenticity’s sake you are no longer authentic.”

-Jean Paul Sartre
Stranice: 1 ... 18 19 20 [21] 22 23 24 25
Štampaj
Moto Manijaci  |  Opšte teme  |  Ostale teme  |  Tema: I pre nas su se vozili motori, vozice se i posle