Glavni meni

I pre nas su se vozili motori, vozice se i posle

Započeo Charuga, 05 Jun, 2015, 09:13

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

megaidiot

ali nista u zivotu nije crno/belo, uglavnom je sivo i niko nije pametan...

navajo

U zivotu treba teziti tome da budes covek, u pravom smislu te reci...nijanse su izgovori i opravdanja!!!

Lazic

Citat: navajo poslato 28 Novembar, 2017, 21:18

Sto se tice prevare, za mene ne postoji nijedan izgovor...ne jebes tudje, niti varas svoje...tacka i kraj...

Pa dobro, da li si ti normalna... ??? :o ;D
Nije da ba¹ ne¹to spopadam udate ¾ene, al' ako me neka spopadne...       Braniæu se... :-[

Hattrick

Bio je  Srbiji, nije hteo da se sretnu, to je drugu i rekao, da je bolje da sve ostane kako jeste. Nije ga poslusao, ipak mu "na silu" namestio susret.
Probudilo stare demone, odigralo se kako se odigralo, ona se opet zakacila, on u trenutku pokleknuo, ali ipak ostao pri prvobitnoj odluci, i odlucio da je bolje da se samo skloni. I ostavio drugu koji je to sve zakuvao, da ohladi pricu.
Da li je dobro ili ne, ko to zna.
Nisam bas siguran u to da ga ova situcija cini losim covekom.
Imao sam u mladosti devojku koja kad se zakaci, ne mozes da joj objasnis da je "ne", da je veza gotova. Cak i 5 puta u 5 minuta joj kazes, direktno, sirovo, jasno i glasno, necu, ne zelim, ne, onda i dalje tera po svom, i ubedjuje te da ti kazes ne samo onako, ali da zelis suprotno. I punu deceniju kasnije, i dalje melje istu pricu. Jedina opcija je bila da se sklonis, i totalni ignore. Ne kazem da je kod ove slicna situacija, ali mozda i jeste. Uradio je kako je mislio da je najbolje. Trebali bi svi da ga ostave na miru.

navajo

Lazicu, ja sam mrtva ozbiljna...ne radis drugima ono sto ne zelis da rade tebi....ta udata zena je majka necije dece, ako je ona neodgovorna ne moras i ti da budes...vama ce biti dobro, a uvek tu bude povredjen onaj ko to najmanje zasluzuje...najcesce deca...tudje je tudje...svoje cuvas i postujes i volis...onog momenta kada nema vise ljubavi budes covek i to kazes i odes casno...nece se ljubav vratiti tako sto ces po njoj pljunuti varajuci je i jebuckajuci se sa strane...time izdajes i sebe i osobu sa kojom si...ako imate decu, jos gore!!!!

Cesto se i sa zenama posvadjam oko ove teme..kao sta mene briga za njegovu devojku/suprugu, ja nju ne znam...da, ali se stavi na njeno mesto, pokusaj da zamislis...jednom ces ti biti ta devojka, ta majka, koja sedi kod kuce dok joj decko/suprug jebava neku kao sto je sad ona..ne treba misliti samo na sebe...nasi ppstupci imaju posledice i po druge...treba biti covek uvek..ili makar teziti tome..nismo bezgresni, ali se uvek mozemo truditi da makar ne gresimo svesno i namerno!!!

MIGE


Lazic

 [facepalm] [facepalm]

Koliko filozofije oko neèega savr¹eno prirodnog ¹to nam je u genima stotinama hiljada godina... Ba¹ smo zakomplikovali ¾ivot bez potrebe... Ja definitivno nisam merodavan po tom i po mnogim drugim pitanjima, ali mislim da bi Uff imao da ka¾e koju o sreæno udatim ¾enama... ;D

Kad je mogao Ajn¹tajn da bude sva¹tojeb a da voli svoje ¾ene, ¹to ne bi svako? ;D

Hurricane

Citat: Hattrick poslato 28 Novembar, 2017, 22:21
Bio je  Srbiji, nije hteo da se sretnu, to je drugu i rekao, da je bolje da sve ostane kako jeste. Nije ga poslusao, ipak mu "na silu" namestio susret.
Probudilo stare demone, odigralo se kako se odigralo, ona se opet zakacila, on u trenutku pokleknuo, ali ipak ostao pri prvobitnoj odluci, i odlucio da je bolje da se samo skloni. I ostavio drugu koji je to sve zakuvao, da ohladi pricu.
Da li je dobro ili ne, ko to zna.
Nisam bas siguran u to da ga ova situcija cini losim covekom.
Imao sam u mladosti devojku koja kad se zakaci, ne mozes da joj objasnis da je "ne", da je veza gotova. Cak i 5 puta u 5 minuta joj kazes, direktno, sirovo, jasno i glasno, necu, ne zelim, ne, onda i dalje tera po svom, i ubedjuje te da ti kazes ne samo onako, ali da zelis suprotno. I punu deceniju kasnije, i dalje melje istu pricu. Jedina opcija je bila da se sklonis, i totalni ignore. Ne kazem da je kod ove slicna situacija, ali mozda i jeste. Uradio je kako je mislio da je najbolje. Trebali bi svi da ga ostave na miru.

Sad cu ja da ti objasnim kako se otkacuje takva kad se zakaci:

Jednostavno, kazes kako je volis najvise na svetu i kako ne mozes jebeno da zivis bez nje..

Neces ni zavrsiti misao ona je vec zbrisala  :)

Lazic


Hattrick


Glava Dole

Necu da detaljisem ali recimo da je itekako poznat osecaj :)

Zeljkamp

Ofujte neku drugu temu. Ovoliki forum a vi zapeli bas za ovu...


Lazicu, reaguj !  [hello]
TwinZ Auto & Moto

megaidiot

ja se suzdrzavam da pisem ovde ista, da ne zagadjujem, ali ako bi neko napravio temu o ovoj temi i tamo prebacio sve komentare, moglo bi se tamo pricati, a ovde citati.

UFF

Citat: Laziæ poslato 28 Novembar, 2017, 22:54
[facepalm] [facepalm]
ali mislim da bi Uff imao da ka¾e koju o sreæno udatim ¾enama... ;D

Ma to su sve fine dame, svaka koja se uda vise ne svrlja sa strane.. zvanicno :)

a nezvanicno: nije sapun da se potrosi i ono sto muz ne zna ne moze da ga povredi  [rofl]

ko zna sta je zena od junaka price radila kuci dok je on ovde na motoru i jos necem vozao staru qravu devojku

i naravno da se vratio, dosao malo na odmor, proveo se pa nazad kuci zeni i deci a sad ce prema svojoj zeni jos bolji da bude zbog grize savesti sto je prskao sa strane tako da je to jos i dobro za brak  :D

a sto se nije pozdravio? pa hattric je vec objasnio nit je trazio nit zvao pa ne mora ni da se pozdravlja, ona je ionako samo lepa uspomena na mladalacke dane, nisu vise ista interesovanja a ni prioriteti

Lazicu dao sam ti admina, imas vremena na poslu pa napravi drugu temu sa nasim spamom kao sto je idiot predlozio

Lazic

Preterujete, ko god da krene da prati temu, posle Motoklasikove prièe trebaæe mu ovaj off kao sredstvo za smirenje... ;D

@Uff:
ovih dana svega samo ne vremena... :(

goranvojska

ja predlazem da napravimo vizitkarte sa slikom ptice trkacice a ispod text......kresnem i bezim.
sta treeba da se zaljubim.ajde bre.pa coveku bilo lepo obnovio gradivo i kraj.ajde batalite filozofiju oko necega sto bi lazic rekao da se radi od kad je sveta i veka.
ovaj je samo jedan primer.milioni takvih ima samo se ne zna.
sta su seminari,radnickosportske igre itd .pa to ugovaraju godinu dana unapred i zive za to.
al ajde da moralisemo malo.juu sramota bre to.
ne serite nego radite u tisini.

Hattrick


goranvojska

Citat: Hattrick poslato 29 Novembar, 2017, 21:05
Mudro zboris.  :)
ma samo pricam kako jeste.ne umem da uvijam u masnu hartiju.jbg.
a ni u mrmota sa cokoladom ne verujem.

Bori¹a

Citat: goranvojska poslato 29 Novembar, 2017, 20:50
sta su seminari,radnickosportske igre itd .pa to ugovaraju godinu dana unapred i zive za to.

ja se uglavio na radnicke igre sa radnicima pravosudnih organa iz cele srbije [yahoo] eeeh kad se setim jedne iz kragujevca... :drka:

milomir22

Jbg, ko bi od nas ozenio prostitutku, niko pametan, verujem. Mozda se nije pozdravio jer je ona preveliki emotivac i mozda je bolje ovako, Ruskinje su posebna fela kada je ljubav u pitanju, previse su emotivne, u toj meri da to postaje patopsihologija.


Apropo prevara, na 1. godini studija smuvam devojku 2 godine stariju od mene, a iskustveno 30 godina stariju, ona meni bila 3. devojka u zivotu, ja njoj verovatno 50. momak. Dotaknemo se te price i ja tvrdio kako sam siguran da moji roditelji nisu prevarili jedno drugo za 25 godina braka. Samo me je pomazila po kosi i pogledala u fazonu NAIVCINO. Ta veza se zavrsila posle 3 nedelje, meni najturbulentnije u zivotu, a njoj verovatno najdosadnije.


@Lazic

Kad stignes, premestaj u novu temu ove nase diskusije, cisto da ispostujemo motoklasika, covek je zlatno pero MM-a, bez presedana!
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr