Glavni meni

NC700

Započeo Super Saiyan, 01 Jun, 2015, 13:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Super Saiyan

Momci, primetio sam da se hondica od ortakinje cudno cuje(nesto tandrce slabo primetno, cini mi se da je nesto oko filtera za vazduh, ovako laicki), pa vas molim da mi preporucite nekog dobrooog mehanicara, gde eventualno vi terate vase hondice,da to pogleda :) I jos neke sitnice bi trebalo da se odrade, ali to je regulare :D

Joker

Ime, ima jedan dobar ali celav... Ne znam ta tvoja drugarica kakvog je srca.. Ali je slabog, bolje ti idi, da se devojka ne prepadne i ne bude sranje posle...

Sa Vozdovca ti nije daleko do Pevca, Revolution sa foruma..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

clutch&brake

Citat: Joker poslato 01 Jun, 2015, 13:27
Ime, ima jedan dobar ali celav... Ne znam ta tvoja drugarica kakvog je srca.. Ali je slabog, bolje ti idi, da se devojka ne prepadne i ne bude sranje posle...

Sa Vozdovca ti nije daleko do Pevca, Revolution sa foruma..

bolje da ide drugarica... znas da celavi vuce malo na gay stranu.. sem ako zele da prodju jeftijnije onda neka ide on  :)
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Super Saiyan

Hahahah...Mora jeftinije da se prodje... Icicemo oboje, pa neka bira Hahahahahhah  [flashing] [rofl] [rofl]

clutch&brake

Citat: Super Saiyan poslato 01 Jun, 2015, 14:28
Hahahah...Mora jeftinije da se prodje... Icicemo oboje, pa neka bira Hahahahahhah  [flashing] [rofl] [rofl]

nadam se da drugarica ima zeludac za gay akciju  [rofl] [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Super Saiyan

Dok god ne ucestvuje, bice srecna :D

mali_zmaj

jel moguce da se nesto cuje na hondi,to je nemoguce!! vele ljudi koji ih posjeduju!!   ;)
jin-jang

lord_oblivion

To se èuje korpa, to je normalno  :)

Samo nek proveri ventile i nek ne dira dugmiæi.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.