Glavni meni

Kodd & Bar Sezona 2

Započeo ®or¾ GTI, 31 Maj, 2015, 15:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

®or¾ GTI

Nova sezona, nov lokal, zastakljen basta jos veca uskoro slike otvaranje za 15 ak dana, svi su dobrodosli, lokacija Vrnjacka banja, manijaci naravno popust kao i prosle god.  Bice moto zurkica skupova i jos mnogo toga :D
Vidimo se!

perlx


Bori¹a

doci cu, ionako nisam bio u banji 100 godina [yahoo]

®or¾ GTI

E da ako ima ili zna gde ima pumpa za tocenje goriva sto starija to bolje, posto lokal ima temu rustik i po neki detalj auto moto
:-)

dr32

 [clapp] ja se spremam, ma vec sam spreman  [panic]
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy


®or¾ GTI


®or¾ GTI


®or¾ GTI

za manijake standardno popust kao i prosle god!!!

dzimika

Hoces da ubacis spezi? nemacki sokic 0.33l :D

®or¾ GTI


dzimika

ako imas oranginu zavrsicemo neki gratis :D

zVuk

Citat: zorzgti poslato 01 Jul, 2015, 18:56



Otvaranjeee

ne bih da ispadnem zakeralo, ali na plakatu pise "subota 3. jul"......a subota je 4. jul, a 3. je petak...:D
Ko se ljuti, uleti mu kruti

®or¾ GTI

Pogresio ja al je bilo super svakako, jbga insomnija vec 2 nedelje more od posla, ali ide i vredelo je,  svakako vas ocekujem, bice dnevnih pena party a i svasta nesto,  a tek za love fest, haos,!!!

®or¾ GTI

E da hostese koje rade u lokalu, su velike obozavateljke repa na motoru,  tako da imajte na umu vi neki :-),  a jurimo nesto da se napravi neki skup ovde,  spartanci iz cacka hoce isto neku pricu, kome je do druzenja nek se ukljuci ja sam uvek za neku akciju.

®or¾ GTI

Opet jeger u petak prosli put bila ludnica, svi su dobro dosli,

®or¾ GTI

Dolazi li ko na Love fest ko voli elektro i malo mi bilo exit a eto zabave, a kod mene ce biti afteri i chilovi, red bull dovozi ono vozilo sa dj pultom tako da ce biti treske kolko oces

zagadjenje

Sredi li se rame, ja sam dole i ove godine. Vi¹e sam u fazonu muzike sa Live stage, ali ako se iskombinjem sa bagrom svratiæemo na piæence ;)
Tjuning bud¾ing

Major

Citat: zorzgti poslato 05 Jul, 2015, 17:20
E da hostese koje rade u lokalu, su velike obozavateljke repa na motoru,  tako da imajte na umu vi neki :-),  a jurimo nesto da se napravi neki skup ovde,  spartanci iz cacka hoce isto neku pricu, kome je do druzenja nek se ukljuci ja sam uvek za neku akciju.

Nista bez slika :D