Glavni meni

Moto GP - Mugello, Italy ... 29.-31.05.

Započeo Radanovic, 28 Maj, 2015, 05:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

stilgar

#20
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 30 Maj, 2015, 12:19
sad ce da se javi deda Stilgar da ti objasni kako je Marquez zapravo najbolji.....a nije imao ranije prljav motor....a eto sad ga i nefabricki timovi cepaju...
ooo pa i tebi se desi da ti se ne digne :) ako je imao prljav motor prosle godine ne vidim razlog zasto ga ne bi imao i ove godine? Postali cistunci a :) bice da je nesto drugo u pitanju, videcemo na kraju q2 i sutra na trci.

ЯЭВОЛУТИОН

od ove godine jedinstven ECU....kontrola goriva .....sve ono sto honda voli.....
A izgleda i boles napala mlado telo omiljenog ti hobbita....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 30 Maj, 2015, 13:59
od ove godine jedinstven ECU....kontrola goriva .....sve ono sto honda voli.....
A izgleda i boles napala mlado telo omiljenog ti hobbita....


peace brother rev :)

Radanovic


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

kosta92

Kako ga je smazao hernandez joooj !! Bravoo!!
Sam biras kako zivis ! :)

Gligoric

Sad cemo da vidimo kakav je Markez sampion kako ce se povratiti iz lose situacije i da li ce se povratiti. Ne mislim na oziciju u trci,mislim na psihu u glavi.
Jer ovakve stvari su mnoge unistile. :(

freepartyman

Dobar je mali, kurcevit je. Ne verujem da ce ga mnogo zezati psiha..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

srbac

Vratice se taj  iz krize. Lorenco se vratio i sada dere !!!!

stilgar

Citat: Gligoric poslato 30 Maj, 2015, 15:30
Sad cemo da vidimo kakav je Markez sampion kako ce se povratiti iz lose situacije i da li ce se povratiti. Ne mislim na oziciju u trci,mislim na psihu u glavi.
Jer ovakve stvari su mnoge unistile. :(
kad nisu Rosija dve godine na dukatiu nece ni MM jedna losa pol pozicija.

Gligoric

Citat: stilgar poslato 30 Maj, 2015, 15:35
Citat: Gligoric poslato 30 Maj, 2015, 15:30
Sad cemo da vidimo kakav je Markez sampion kako ce se povratiti iz lose situacije i da li ce se povratiti. Ne mislim na oziciju u trci,mislim na psihu u glavi.
Jer ovakve stvari su mnoge unistile. :(
kad nisu Rosija dve godine na dukatiu nece ni MM jedna losa pol pozicija.

Ne mozes ga porediti sa rosijem,rosi je tata sto se tice psihe :)

freepartyman

Od pete godine je taj na motoru, nisu to amateri da se zentaju od loseg pol-a ili pada. A i MM-ovom slucaju je bolje kad on juri a ne kada njega jure..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Radanovic

Navijam za revan¹ iz Le Mana ... Iannone vs Marquez




kosta92

Mozda ne tako dobra sezona za njega, ali trke su od pocetka sezone zanimljivije i neizvesne, tako treba da bude !! :D
Sam biras kako zivis ! :)

stilgar

Citat: Gligoric poslato 30 Maj, 2015, 15:37
Citat: stilgar poslato 30 Maj, 2015, 15:35
Citat: Gligoric poslato 30 Maj, 2015, 15:30
Sad cemo da vidimo kakav je Markez sampion kako ce se povratiti iz lose situacije i da li ce se povratiti. Ne mislim na oziciju u trci,mislim na psihu u glavi.
Jer ovakve stvari su mnoge unistile. :(
kad nisu Rosija dve godine na dukatiu nece ni MM jedna losa pol pozicija.

Ne mozes ga porediti sa rosijem,rosi je tata sto se tice psihe :)
ma ne poredim samo kazem da losa pol pozicija ne znaci nista, 2012 u moto 2 startovo zadnji u Catalunji po kazni, pa pobedio  doduse ovo nije moto2 al bice dobra trka svakako.

srbac

Citat: stilgar poslato 30 Maj, 2015, 16:00
Citat: Gligoric poslato 30 Maj, 2015, 15:37
Citat: stilgar poslato 30 Maj, 2015, 15:35
Citat: Gligoric poslato 30 Maj, 2015, 15:30
Sad cemo da vidimo kakav je Markez sampion kako ce se povratiti iz lose situacije i da li ce se povratiti. Ne mislim na oziciju u trci,mislim na psihu u glavi.
Jer ovakve stvari su mnoge unistile. :(
kad nisu Rosija dve godine na dukatiu nece ni MM jedna losa pol pozicija.

Ne mozes ga porediti sa rosijem,rosi je tata sto se tice psihe :)
ma ne poredim samo kazem da losa pol pozicija ne znaci nista, 2012 u moto 2 startovo zadnji u Catalunji po kazni, pa pobedio  doduse ovo nije moto2 al bice dobra trka svakako.


Tada je imao prljav motor 300%

stilgar

Citat: srbac poslato 30 Maj, 2015, 16:06
Citat: stilgar poslato 30 Maj, 2015, 16:00
Citat: Gligoric poslato 30 Maj, 2015, 15:37
Citat: stilgar poslato 30 Maj, 2015, 15:35
Citat: Gligoric poslato 30 Maj, 2015, 15:30
Sad cemo da vidimo kakav je Markez sampion kako ce se povratiti iz lose situacije i da li ce se povratiti. Ne mislim na oziciju u trci,mislim na psihu u glavi.
Jer ovakve stvari su mnoge unistile. :(
kad nisu Rosija dve godine na dukatiu nece ni MM jedna losa pol pozicija.

Ne mozes ga porediti sa rosijem,rosi je tata sto se tice psihe :)
ma ne poredim samo kazem da losa pol pozicija ne znaci nista, 2012 u moto 2 startovo zadnji u Catalunji po kazni, pa pobedio  doduse ovo nije moto2 al bice dobra trka svakako.


Tada je imao prljav motor 300%
i u japanu kad nije ubacio u prvu startovo zadnji pa opet pobedio i tad je bio prljav? Svi timovi, inzenjeri, cute i duvaju ga da bi MM bio prvi? Globalna zavera honde? Mislim stvarno....

ЯЭВОЛУТИОН

Ono sto Dorna kaze tako i bude...a Dorna je Honda...Mnogo je para upumpano da Marquez bude novi Rossi....sve je spakovano da bude tako....modjutim sad se i Audi pita....Yamaha spakovala odlican motor.....A MArquez vise ne uzpeva da vozi na ivici i ne padne.....zapravo to nikad ni nije radio vec je to radila prljava elektronika za njega....on je samo bezobrazno to koristio....
Psihicki su bili jaki i Stoner, MAX i Gibernau....pa nisu uspeli da se vrate posle torture....ovoga puta u doktora ide i asistent....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar

odosmo daleko. MM je vozio u 125 icama ktm a titulu uzeo na derbiju ako se ne varam, pa dve sezone u moto 2 titulu uzo 2012, stoner uzo titulu 2011, 2012 lorenco, 2013 rooki markez, 2014 potvrdio, sad moze deda rosi dok jos moze. A mi imamo extra trke dukac se vratio a svi i dalje samo da markez slomi nogu :) dabogda sutra pobedio eto :)