Glavni meni

Izgradjena staza za motokros u Banatskom Novom Selu

Započeo zozon, 25 Maj, 2015, 11:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zozon


Andreja

Bilo lepo, svaka èast za ulo¾en trud, vreme i novce! Eto mene èim sednem na neku endurku :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ninja66


zozon

   Krug dugacak 1600 - 1700 metara, zavisi ko meri i kako vozi, staza je na lepom mestu, moze se koristiti besplatno i bez najave.

BOKYBOY

...svaka cast... [clapp] ...zbog ovakvih stvari mi dodje da se opet vratim na enduro...mozda samo da se dotera jos malo zemlje za neko brdo... [thumb_up]

perlx


Hohštapler

Skidam kapu, u tako malom mestu uraditi tako ne¹to...  [clapp] [thumb_up]
Samo da nam je vi¹e para, da svi mo¾emo imati motor i za rekreaciju, gde bi nam bio kraj...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

zozon

   Staza je izgradjena nasim znojem, par nas, poljoprivredna mehanizacija, asovi lopate i dobra volja. Inicijativu su dali mladji momci pa smo svi zasukali rukave  ;D
   Staza je za rekreativnu voznju kros, enduro motora, kvadova ... deca dodju i voze bicikle, sto meni licno greje srce ... sesce oni i na motor kad tad  [thumb_up]
   Banatsko Novo selo je na 15 km od Panceva, staza se moze koristiti besplatno i bez posebne najave ... drugim recima svi su dobrodosli  ;D

Bori¹a

i kod mene u selu su isto napravili prosle godine... vozi se uveliko... isto momci sa lopatama i jedan bager i zezanje... morava na 100m odatle... uzivanje bas pravo

ЯЭВОЛУТИОН

stani bre...kako to...a sporazum o razumevanju , a strani investitori, a milioni, avioni, kamioni....pa ne moze tako...nego da vratite vi to u predjasnje stanje....mi ovde nemamo leba da jedemo, a vi plodne oranice pretvarate u kros stazu.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a


zozon

    to je bar lako ... ne vozimo par nedelja i eto ti predjasnje stanje  ;D... kamen temeljac trebalo da polozi neka poznata licnost ali kad su culi da nemamo vodju navijaca odustali ... nema tu akcije kazu

Mik

E svaka vam cast!

(Al' ipak   [facepalm] ! Hocemo GP stazu u brdima, u ravnici pravimo stazu za kros. Pa vise sam ja (kao klinja) leteo u vis i dalj biciklom nego vi motorima  :))

Citat: zozon poslato 25 Maj, 2015, 11:44
    https://vimeo.com/128727486

I gle, moj skolski drugar Sube je tu u filmicu!  Oduvek je favorizovao kros. (Sto volim da ga vidim, 30 godina se nije promenio nista!)

Silvana

Sube dr¾i kafe u centru, tamo gde je na¹a moto-¾urka, i u nedelju uveèe kod njega sviraju Urke i jo¹ neki, ne znam èlanove benda. Doðite, seoska slava :)  [cheers]
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

mkt


Mik

Citat: Silvana poslato 26 Maj, 2015, 01:04
Sube dr¾i kafe u centru, tamo gde je na¹a moto-¾urka, i u nedelju uveèe kod njega sviraju Urke i jo¹ neki, ne znam èlanove benda. Doðite, seoska slava :)  [cheers]

Koji datum?  31. 05. ?
Jel ima trke motora u Vrscu, pa u povratku da se dodje?

Silvana

I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Kostić

svaka èast na stazi! moram da probam i ja al kad niko ne gleda kako se svaðam sa toèkovima :)

Hohštapler

Citat: Mik poslato 26 Maj, 2015, 01:19
Citat: Silvana poslato 26 Maj, 2015, 01:04
Sube dr¾i kafe u centru, tamo gde je na¹a moto-¾urka, i u nedelju uveèe kod njega sviraju Urke i jo¹ neki, ne znam èlanove benda. Doðite, seoska slava :)  [cheers]

Koji datum?  31. 05. ?
Jel ima trke motora u Vrscu, pa u povratku da se dodje?


Kakvo je to pitanje?? 8)
http://trke.rs/kalendar-moto-trka-u-srbiji/
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.