Glavni meni

Ponovo ja i ponovo slicno pitanje... ZZR600

Započeo Super Saiyan, 22 Maj, 2015, 17:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andreja

Pa to je ok, ispada da uzima¹ ZZRa za 500e praktièno... Ako je dobra osnova, ¹to da ne. Samo ¹to mi se ne sviða njihov agregat, tj. problemi sa radilicom. Al dobro, desetine hiljada ljudi se vozi ZZRom bez problema tako da, samo napred :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

bigsheki

Andreja ogadicete mi kawu jbt,kawa mi je bila san jos dok sam klinac bio zzr :)

Super Saiyan

Seki brate, ja onu suzu prodavao ne bih...

bigsheki

ja svake godine hocu da promenim motor,ako se ne proda nije problem,ako ne nadjes nista javi za zamenu pa cu ti ja doplatiti.posle cu dat tvoj auto i doplatu za nesto drugo :)

Black Adder

Citat: Andreja poslato 23 Maj, 2015, 12:14
tj. problemi sa radilicom.
Izvini, koji problemi sa radilicom? to je va¾ilo za zzr 1150, a razlog nabijanje u obrtaje kad je hladan, ¹to bi se desilo i de¹ava se, khm, sa bilo kojim drugim agregatom

Mik

Citat: Black Adder poslato 25 Maj, 2015, 01:59
Citat: Andreja poslato 23 Maj, 2015, 12:14
tj. problemi sa radilicom.
Izvini, koji problemi sa radilicom? to je va¾ilo za zzr 1150, a razlog nabijanje u obrtaje kad je hladan, ¹to bi se desilo i de¹ava se, khm, sa bilo kojim drugim agregatom

Pre svega, nisam poznavaoc. E sad:
Svabe svojevremeno uradile test od 100.000km sa Kawom Gpz900R i posle toga sva merenja pokazuju da je taj motor tek poceo svoj nekakav radni zivot (skoro pa kao nov!). (Iz casopisa "motorrad", negde '85-te, koji je tada sasvim iskreno mrzeo Kawasaki.)
S druge strane, neki poznanik kupio taj motorcikl sa nekih 25.000km, ne znam detalje ali bas je bio raspad (i zamalo nije ubio Stankaru.)