Glavni meni

U komadu sam

Započeo Balsa Wrx, 15 Maj, 2015, 17:39

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Jaaaaooooj sto me je sramota  [rofl]

mareskin

Citat: UFF poslato 10 Jun, 2015, 03:41
kasno ti je sad da se vadis...

Znaæemo za koji mesec... ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Balsa Wrx



Skinuo gips prekjuce,vozio juce skuter malo da naviknem nogu i sad rehabilitacija zvana r6 :D doduse mogu vam rec da letim sa njim isao sam  u jednom trenutku sa R motorom cak 98kmh a prosjek mi je 40 kao pravi pozer,sto ucinje ovaj pad od mene vozim ko penzioner sem po krivinama se cuje kako pjeva 4cil :violina: :violina: [djavo] i znam oprema mi fali  ali pantalone su mi pocjepane tako da sam narucio novee :D a farmerke ne mogu da oblacim  trika nema :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Glava Dole

Bitno da si ti nama citav a sad polako (ko ti kaze al ajd :D ), kad se lepo oporavis za cas ce da se probudi stari ti i razbudi te konjice, za to ne brini :D

Andreja

Vozili se Bal¹a, moja ekipa i ja pre neki dan, na Bal¹i puna oprema, kaciga, ¹orts i papuèe :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

penzos

Bal¹a uèio od najboljih! I opet ova slika, pozdravljam gospodina i hvala mu za ovu vo¾nju!


Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Hattrick

Farbach legenda  :D

Balsa Wrx

Jebi Andreja,jebi :D samo lagano i pun gas sve ce to doc na svoje mjesto,i dalje vozim relativno brzo ali samo dje mogu ne izazivam sudbinu ko prije pa mi mnogo lakse :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

srbac

Inace Balsa je poznat po tome da motorom ide u skolu cak i po kisi , samo ako je bas nekakav pljusak onda ne ode u skolu !!!  HN - KOTOR. Cuo sam pre neki dan !!!  Taman ces za skolu da budes u komadu a ne u komade !!!   [rofl] [rofl] [rofl]

Balsa Wrx

Ja se nadam da ocu :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Balsa Wrx

Godina i jedan dan od pada,jeza me uhvati kad se sjetim uf
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

PECA BMW

da slavis taj dan ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

freepartyman

Ja pao 31oktobra :)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Balsa Wrx

Isao sam zapalio svjecu u manastir..al sak baksuzan da vam pricam nebi vjerovali..sa 10god sam pao sa skutera u maj bjese 7 8 maj,sad sa xtx 15 maja u 12:04 a 14 maj 2016god ja u auto vozim 20km i neki lik sa transporterom me pogodi u jadnoga clia moga mrcenoga i pogodite ironiju pa pogledam sat ono 12 04 kako nije mi jesno,karma is a bitch:D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

DebeliZmaj

a da kupish ti neki BVP ili BRDM ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

eclipse4

mene cudi kako mu nisi ponudio osiguranje ;)

DebeliZmaj

Citat: eclipse4 poslato 17 Maj, 2016, 00:57
mene cudi kako mu nisi ponudio osiguranje ;)

cekaj prvo mu zavaljam neki brdm ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Mik

Citat: Balsa Wrx poslato 16 Maj, 2016, 23:46
Isao sam zapalio svjecu u manastir..al sak baksuzan da vam pricam nebi vjerovali..sa 10god sam pao sa skutera u maj bjese 7 8 maj,sad sa xtx 15 maja u 12:04 a 14 maj 2016god ja u auto vozim 20km i neki lik sa transporterom me pogodi u jadnoga clia moga mrcenoga i pogodite ironiju pa pogledam sat ono 12 04 kako nije mi jesno,karma is a bitch:D

[dobarpost] za one kojima to treba!

Takve stvari treba zapisivati i pratiti brojeve - veza postoji (moje iskustvo).

(Kod mene je taj fenomen, od detinjstva kojeg pamtim, "gmizao kao crv" tokom zivota, u mladosti sam stradao u prolece, pa onda sve u nekom kasnijem terminu u godini sa mojim godinama ...  [neampojma] - tako je bilo. Medjutim, fenomen je, da kad se pozabavis brojevima (datum, godina), - svodi se na jako slicno ili isto.  [neampojma])


jakendza

Ne bih da "popujem", najbitije je da si se oporavio, ali dozvolicu sebi
da kazem . Posle svega razmisli jos jednom, vrati film i tacno utvrdi zasto se to desilo.
Ako uspes da sebi odgovoris sta je bio uzrok imas jedan problem manje ubuduce.
Sve ove price oko motora, kubikaze i ostalo i nisu toliko bitne ako shvatis da jedino ti upravljas motorom,
dakle od tebe sve zavisi - to uvek moras imati na umu kad sednes na motor.
Izvinte alo sve sto sam reko , nekako sam morao
Pozz i sve najbolje