Glavni meni

24h Le Mans ... 18.-19.04.2015.

Započeo Radanovic, 16 April, 2015, 00:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Radanovic

Eurosport 2 æe prenositi u sledeæim terminima ...

Subota
15:00-16:00
18:30-21:00
23:15-01:00

Nedelja
07:00-11:00
14:00-15:30



59 timova prijavljeno ... 19 u najjaèoj Formula EWC klasi, 36 motora u Stock klasi, i 4 u Open klasi.



SRC Kawasaki je sigurno najveæi favorit ... Nicolas Salchaud (rezervni vozaè) , Fabien Foret, Gregory Leblanc i Matthieu Lagrive
Pobjedili su 4 puta za redom, od 2010. do 2013.




SERT koji je prekinuo dominacuju SRC Kawasakia je u novim bojama za ovu sezonu.
Vincent Philippe, Anthiny Delhalle i prido¹lica iz juniorskog tima, Etienne Masson.




Yamaha MT94, ekipa koja je pro¹le godina bila prva u generalnom plasmanu na kraju sezone, nije mijenjala postavu ... David Checa, Kenny Foray i Mathieu Gines.




Sebastien Gimbert, Freddy Foray i Julien Da Costa




R2CL Suzuki ... za njih je Guy Martin vozio pre 2-3 godine ...voze Jimmy Storrar, Vladimir Leonov i Gwen Giabbani




Monster Energy Yamaha YART u zanimljivoj postavi ... Ivan Silva, Max Neukirchner i Sheridan Morais ... Damian Cudlin kao rezervni vozaè




Jedini BMW u najjaèoj klasi ... Penz.13 BMW ... Markus Reiterberger, Gareth Jones i Bastien Mackels ... mogli bi iznenaditi  [thumb_up]



Marko Jerman æe voziti za Maco Racing




Od ''na¹ih'' tu je i Jazen Pro¹enik koji æe voziti kao i pro¹le godine, za Flembbo Kawasaki.




U EWC klasi imamo i jedan Ducati, ekipa iz Luksemburga ... ima jo¹ jedan u Open klasi



Manca Katra¹nik æe voziti za francuski tim Amazone Fire u Stock klasi.




Jedna jako zanimljiva britanska ekipa u Stocku ... Stefan Cappella, Lee Johnston, Gary Mason




Tu je i ekipa iz katarskog moto saveza ... iako nije bio prijavljen, izgleda æe ipak voziti Anthony West ... Stock klasa




McGuinness, Cummins i Stewart æe voziti u Stock klasi za Jackson Racing.



Od zaniljivih motora tu je veæ standardno Metiss 1000 ...



... i nekekav Geco  [neampojma]

Hohštapler

#1
gledao sam noæas dok nisam zaspao, sad od jutros je sva¹ta bilo, produvao je agregat vodeæim, iza¹ao SC, komentator spominje upravo tog GEKO-a... :)

ps.
I jako me nervira ¹to komentator izgovora "©tok" a ne "Stok"...
Englezi "Stock" ne izgovaraju sa © 100000%
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hattrick

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 19 April, 2015, 09:05
I jako me nervira ¹to komentator izgovora "©tok" a ne "Stok"...
Englezi "Stock" ne izgovaraju sa © 100000%

Ne, ni Englezi, ni Italijani, ni Francuzi, ni Japanci, svi izgovaraju jasno "Stok".
Samo Svaba izgovara "©tok", pa posto je komentatoru baba ujna u Visbadenu, onda jebiga, zbunio se covek  ;D

Hohštapler

Poslo sam mu mail. Pa se posle ispravio! :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.