Glavni meni

Sidi Gas

Započeo jocale, 30 Mart, 2015, 23:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Alekre

Licno smatram da su bezveze, uopste bilo kakve ovog tipa.

Cizma treba da bude visoka, da ne pominjem sada zastitu.

Kanarinac

Ovakve patike su vrh za svaki dan po gradu ili na neke krace relacije. Sidi Vertigo mi stoje u ormanu dve godine, nisam ih nijednm obuo. E sad zavisi kakav su ove model, tj kako to izlgleda uzivo i na nozi. I ove Bokijeve deluju zanimljivo, ali ne mogu vidim nista sa slike

BOKYBOY

...cizme su cizme,glupo je porediti ova dva uopste,ovo je super stvar za svaki dan i potrkusice po gradu,meni npr super kad hocu motorom na posao,mogu da ostanem ceo dan u njima bez da nosim nesto da se preobujem.Bar koliko toliko cuvaju zglob,bolje nego plitke patike...

Hohštapler

Citat: BOKYBOY poslato 31 Mart, 2015, 12:12

...stigle iz NS-a na kucnu adresu,500 din postarina,stizu za dva dana,nisam hteo da cimam nikog da uzima umesto mene pa da salje... ;)
p.s.Brojevi su po JUS-u,ali ipak izmeris nogu i kazes jako ljubaznom osoblju i oni ti odrede broj...

[wtf]
Ja radim na Novom Naselju, svaki dan sam tamo, obilazim 30 adresa, mogo sam ti ja uzeti i poslati, umesto 500din njima, 250din postexpress...
A po¹ta je bukvalno preko puta Geparda...
Bolje 250 din da si dao klincu da vodi ribicu u bioskop!  [prebicute]
Èisto da znate ako æete naruèivati od njih, ¹to da dajete pare na glupost.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

perlx

Dacu ti ja 250 din da mi cuvas motor dok ih preuzmem ;D

BOKYBOY

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 31 Mart, 2015, 16:05
Citat: BOKYBOY poslato 31 Mart, 2015, 12:12

...stigle iz NS-a na kucnu adresu,500 din postarina,stizu za dva dana,nisam hteo da cimam nikog da uzima umesto mene pa da salje... ;)
p.s.Brojevi su po JUS-u,ali ipak izmeris nogu i kazes jako ljubaznom osoblju i oni ti odrede broj...
[wtf]
Ja radim na Novom Naselju, svaki dan sam tamo, obilazim 30 adresa, mogo sam ti ja uzeti i poslati, umesto 500din njima, 250din postexpress...
A po¹ta je bukvalno preko puta Geparda...
Bolje 250 din da si dao klincu da vodi ribicu u bioskop!  [prebicute]
Èisto da znate ako æete naruèivati od njih, ¹to da dajete pare na glupost.

:-* :-* :-*

stilgar

ja sam uzeo ove, ovih drugih nije bilo mog broja, ove nosim drugu sezonu i zadovoljan, meke udobne.

uzeo isto u motolendu 7900 din.

Hohštapler

Citat: perlx poslato 31 Mart, 2015, 16:10
Dacu ti ja 250 din da mi cuvas motor dok ih preuzmem ;D

...samo ti zovi kad doðe¹ po njih, pa æe¹ platiti 500din turu ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

beli-nsr

Citat: BOKYBOY poslato 31 Mart, 2015, 00:15
...ja sam ih probao na sajmu i ne dopadaju mi se  iskreno...uzeo sam ove i prezadovoljan...moja preporuka...izgledaju mnogo bolje uzivo nego na slikama... [thumb_up]
http://www.gepard-obuca.rs/shop/moto-patika-891/





Hvala na preporuci :) potpuno se slazem sa tobom...i ja ih preporucujem  ;) danas uzeo  [yahoo] platio 5200 u gepardu u SM,6 meseci garancije...isto bi me izaslo i da sam narucio preko neta...


UFF

to kao da si polu gej
nema polu
ili si gej ili nisi :D

znaci kanarinaci ili sidi vertigo koje vec imas ili civilne patike

nema kompromisa ili ce da te stiti ili nece, bokiboy kaze stite ne kao cizme ali bolje od obicne patike?
pa tom logikom i obicne patike stite bolje od papuca, a i carape stite bolje od bose noge...

ne znam sto si koji qrac uopste kupovao vertigo kad nisu za stanje u njima a nisu ni za dalji put jer je u njima hladno a ako padne kisa mokars si, sport a ne touring cizma a tebi to ne treba (kao ni sport motor bez uvrede  :-*)

Kanarinac

Planirao da putujem u njima, ali na kraju niko nije putovao. I kako sport nije za mene? Sigurno necu do kafica da idem sa cb1000r, da mi se smeju ljudi sto su mi poispadale plastike pa vozim golaca :P

A ovakve patike su svakako bolje, posto sam sve patike razjebao o menjac, a opet cvrsce su kod zgloba i drze nogu

Hohštapler

jedino ¹to je lo¹e kod ove je ¹to je prevrnuta ko¾a... neDo Bog ki¹ice... ko da si u èarapama.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

castor

Obzirom da sam kupio ove iz naslova, samo sive, te da sam pokisao na motoru sa njima i da me ki¹a prala jedno 10 km, mogu da ka¾em da su mi noge ostale suve, a da ih nisam nièim tretirao (sprejevi za impregnaciju i slièno tome).

Nosim ih na posao veæ ne¹to preko dva-tri mjeseca (jebe¹ budalu kad zaboravi kad je ¹ta uzeo) i ekstra su mi. Cijeli dan u njima i ne znam ni ja koliko km preðem hodajuæi i nikakvih problema. Osim ¹to su se isprljale, iste su kao prvog dana…

Slijedeæi par su crne… ;)
It's the ride that matters, not the bike…

dr32

Ovo je strasna stvar za po gradu i ima razlike itekakve u odnosu na obicne patike, pa cak i duboke za basket. A to sto imaju prevrnutu kozu ne mora nista lose da bude, moje cizme imaju delimicno prevrnutu kozu, mislio sam kuku lele, a evo vec drugu sezonu (da ih ne ureknem) + prosle godine prodjoh 500-600 km teskog pljuska u cugu i nije im bilo nista, a noge su mi ostale suve. Tako + i za patike i za prevnutu kozu.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Hohštapler

Onda super :)
Ja sam uvek strahovao da prevrnuta ko¾a kad pokisne bude mokro brzo.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dr32

Pazi za svaki slucaj uvek imas one sprejeve za ipregnaciju. Mislim da se i oni isplate, meni prvi traje od prosle godine, a prskao sam sve od opreme po 2-3 puta.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

mali_zmaj

hostapleru kad dodjem u NS vodis me u taj gepard!! sad sam u Puli nosio obicne patike,dok sam vozio loko,sa plaze na kafu,tamo vamo.. ubio sam nogu mjenjauci brzine.  treba mi nesto takvo za loko voznjice.
jin-jang

Hohštapler

Nema¹ frke, ili gledaj sajt pa da ti uzmem pa nekako da po¹aljem.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

BOKYBOY

...evo ja da osvezim temu...danas tacno 6 meseci kako sam uzeo Gepardove patike za motor...danas istekla garancija ali su patike iste kao i prvog dana...samo malo mekse...malo su se izgulile sa unutrasnje strane do nogostopa i malo leva od menjaca ali nigde nisu pustile...celo leto vozim u njima,svaki dan...operem ih vlaznom cetkicom,osusim i onda naprskam sprejom za velur...prao jednom-dva puta ulozak i to je to...ne smrde i ne znoje se noge na 40+ C...prezadovoljan,vrede svaki dinar...uzecu ih ponovo sigurno,samo da ove pocepam nekad...moja preporuka... [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]  ...kakav bre SIDI kurac-palac...

http://s10.postimg.org/c1sficz4p/891.png

perlx

Ima li neko iskustva sa TCX X-Square Plus?