Glavni meni

Koji auto vozite?

Započeo Stevan, 20 Oktobar, 2010, 15:52

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

ma kakav opel bre

to je nemacki fiat  [rofl] (iako nije nemacki-zato je i sranje)

Lazic

Citat: mi¹ko_kolo poslato 22 Jun, 2018, 01:37
Citat: Kanarinac poslato 21 Jun, 2018, 23:36
Jedino je sranej kada krenu rubovi da trule :) Ali stvarno su nasledili kadeta i astru sa tim
Ne mogu da verujem, posle 30 godina nisu uspeli takvu budala¹tinu da izleèe! Moja Zafira posle 17 godina ima jednu taèku velièine petoparca (za one koji znaju ¹ta je to) na petim vratima pored kedera za staklo. Rubovi, sajtne, pod, potkrila... Sve kao iz fabrike.
Pominjao sam da je kuma terala 11 godina Oktaviju 340.000 km, i spolja i iznutra u fabrièkom stanju, ali ©koda 3 puta u garanciji sreðivala rubove pozadi... Dodu¹e puno rizle zimi do posla i nazad 70km, a gara¾u nije videla nikad...

Da, Zafira ti ne truli zato ¹to je dizajnirao Por¹e... ;D

bigbad86

Bogami mi Zafiru tovarimo muski. PAli kad oces, kako oces. Lenja dosta sa 1.6 motorom ali ide i ne trosi puno za tu tezinu auta. Zadnji amortizer, kineski, 1700 dinara :D :D :D Lepo radi za sad :D

zagadjenje

Sve neki opela¹i :) Evo i mog, Corsa C GSI plin, volim da èaèkam oko auta pa se sreðivalo po malo. I dalje sa zdravim rubovima. Zadnja klupa mi non stop oborena, bolje Combo da sam uzeo




A Insignie, one sa 2.0 dizel motorima su groblje. Ostale mogu proæi.
Tjuning bud¾ing

Poljanac92

Lepa korsica :D gledao sam ja da pakujem neke irmscher delove, ali ne da su preskupi, papreno. Koje si projektore ubacio? Moja je facelift pa ima fabricke, ali mi nesto ne da mira, zamenio bih za morimoto projektore :D
Preticao sam i kad nisam morao :D

zagadjenje

Nisam ja, prethodnik je. Ja sam samo malo doradio farove. DRL sam stavio u ¾migavce, super izgleda. A projektori vrhunski posao odraðuju!!
A imao sam sreæe sa delovima. Treba jo¹ da montiram Irmscher pragove i lip. Volan i spojler veæ montirani. Retrovizore æu verovatno takoðe uzeti i jo¹ neke sitnice. Stavio sam menjaè od dizela, izduvnu od Zafire, K&N èeka montiranje, planiram enterijer od bertonke i tako :)
Tjuning bud¾ing

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

friziderdzija

nije tema za ovo, mada....bu¹kam ovih dana ne¹to, malo da promenim auto...ima li neko iskustava sa audijem A5 kupe, 2008-9-10...vidim ima primeraka sa 2.0 tdi, ¹to me raduje jedino zbog registracije...
u obzir dolaze i alfa 159...naravno 2.4mjtd...mo¾da brera sa istim motorom
pasat cc
neki audi allroad sa nekim manjim motoriæem a da nije 1.9....2.0 ili 2.5
neki bmw 520d, 320d...
neka honda....civic ili acord...ali dizel
kia sportage 2.0

ne znam kakve su insignije?

nem' pojma ¹ta da gledam...osam do desetak hiljada u bud¾etu...


Zeljkamp

#1268
Imam ja Audi A4 Avant Quattro 2.0TDi iz 2010. godine. Xenon, LED napred i pozadi, parking senzori, sedista kombinacija koza-alkantara, start-stop sistem, manuelni menjac sa 6 brzina. Izuzetno stanje, kompletan u prvoj boji. 214hkm pravih. Servisna od prvog dana (svi u Audiju), uradjen mali servis pre 4-5000km, veliki pre 30.000km. Fotke su iz Svajcarske ali je auto u Srbiji. Ocarinjen i spreman za prodaju. Jos ga nisam oglasio jer cekam sunce da ga fotografisem kako dolikuje. 












TwinZ Auto & Moto

friziderdzija

Фин ауто...колико то може да буде пара?

Bishke

Vozio sam ovakvog NAudija, isti motor al 4 vrata....
Ide sasvim pristojno
You should do one thing every day that scares you

Zeljkamp

Citat: friziderdzija poslato 29 Jun, 2018, 09:31
Фин ауто...колико то може да буде пара?
10.000e je poslednja cena. Na oglasima ce biti 10% veca. Na nasim oglasima ima samo 1 slican auto i ceni se 10.800e ali ima vecu kilometrazu. U pretragu stavi Audije A4 Quattro (4x4) od 2009-2012. godine, dizel do 2000 kubika, od opreme da ima xenon i materijal enterijera stikliras sva 3 polja koja imaju veze sa kozom.
TwinZ Auto & Moto

Andjelo


mrle


mrle


misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

pittatore

Jedan za moju Dusu i jedan za Familiju ;D


mi¹ko_kolo

Nisam znao da smo kom¹ije. A i Zafire bezmalo najzastupljenije na forumu.

pittatore

Kad si u prolazu cimni pa da sednemo tu u Prego :)

mrle

Citat: pittatore poslato 06 Jul, 2018, 15:12
Prego :)

sednem ja u oèuhovog Stila, on pored, majka pozadi... drndam ja onu fabrièku navigaciju kada mi se u jednom trenutku obrati "italijanka" :"Prego".

A ja pribli¾im glavu navigaciji i sporo ka¾em :"Vraaniiæ".
Face oèuha i majke u i¹èekivanju ¹ta æe biti - neprocenjivo!